Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Tempomat Fiat Ducato: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Tempomat Fiat Ducato

Poslední aktualizace před 5 let
karavanypluskaravanyplusČlen
Přidáno před 11 let
Tempomaty pro Ducato montujeme celkem běžně ( i pro jiná vozidla) Jinak Waeco od letoška mají novou ovládací páčku a je oproti starému modelu celkem povedená.
S
SeamanČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

karavanyplus napsal:

Tempomaty pro Ducato montujeme celkem běžně ( i pro jiná vozidla) Jinak Waeco od letoška mají novou ovládací páčku a je oproti starému modelu celkem povedená.


Ahoj, a jaká je +/- celková cena / dodání + montáž / pro Ducato 2005/2,8 JTD, a jak je to časově náročné, díky za info, možná popřemýšlím??
VitaVitaČlen
Přidáno před 11 let
to karavany - Waeco - tempomat - páčka.
Jak vypadá ta nová a dá se sehnat samostatně ?
O
onkeLČlen
Přidáno před 6 let
Dobrý den
jde domontovat - zprovoznit tempomat do ducata 2013? kabeláž tam nějaká je i páčku bych měl problém je se softwarem do toho nedokážu vlézt.... víte o někom kdo by mi dokázal pomoci?
děkuji
G
gutČlen
Přidáno před 6 let
Včera jsem si ošahal náš tempomat WAECO na ducatu r.v. 2000. Pěkná hračka zatím nefungoval ,tak doufám že jsem odhalil největší problém u spojkového pedálu. Nemá doraz na horní poloze a pokud se zdvihne pedál tak oddálí snímač. Možná by bylo řešení dát snímač z boku.
Celkově uchycení čidel je veselé odpovídající univerzálnímu použití.
Při diagnostice s ledkou na řídící jednotce vše funguje akorát při poslední fázi při vypnutí tlačítkem on-of nebliká 8 sekund podle manuálu ale svítí. Tak jsem zvědav jaká bude testovací jízda.

Gut

Automatické sloučení 20.06.2018 22:16:
Tak dnes jsem to projel a funguje nám. Je to sice jinde než v oktávce -trochu je cítit trhání při přidání plynu. Jak se tam býčí ten 2.8 idtd..

Gut
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
Upravil gut dne 20.06.2018 22:16, před 6 let
A
autoelektrika11Nováček
Přidáno před 5 let
pilinispilinisČlen
Přidáno před 5 let
Jak jsem to tady četl tak kdo chtěl vědět cenu tak se to nedověděl. Proto se ptám kolik to zabere času namontovat a kolik to STOJÍ CELKEM I S PRACÍ na Fiat dukáto 96Kw r.2008. Děkuji všem za odpověd.
Já Honza a Gábina a obytné auto Fiat Dukáto 2,3 96Kw
MajliMajliČlen
Přidáno před 5 let
Cenu má v tom odkazu na Bazoš ( #26 )
pilinispilinisČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Majli napsal:

Cenu má v tom odkazu na Bazoš ( #26 )


Sem četl ale je to nějaké levné
Já Honza a Gábina a obytné auto Fiat Dukáto 2,3 96Kw
camperboycamperboyČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

pilinis napsal:

Citovat

Majli napsal:

Cenu má v tom odkazu na Bazoš ( #26 )


Sem četl ale je to nějaké levné


Investice 7.000,- na 10 let staré plechovce se ti zdá podezřele málo? Za to jsou gumy, tlumiče , nebo nafta na výjezd :) Já mám také takovou plechovku, proto se prosím neuraž.
Vlasta49Vlasta49Člen
Přidáno před 5 let

Citovat

Majli napsal:

Cenu má v tom odkazu na Bazoš ( #26 )


Sem četl ale je to nějaké levné[/quote]

Dle mne - stačí zavolat inzerujícímu a dozvíš se všechno :)
E
EurolitesČlen
Přidáno před 5 let


Dnes jsem montáž absolvoval. Profesionální přístup, origo díly na Ducato. Doporučuji
MirekJPMirekJPČlen
Přidáno před 5 let
Tak jsem taky absolvoval montáž tempomatu do Ducata 250 2.3 JTD viz inzerát výše a naprostá spokojenost. Mohu jen doporučit.

Umí i montáž tempomatu do staršího Ducata (model 244) za velice slušnou cenu.
lordKOKMANlordKOKMANČlen
Přidáno před 5 let
Tak holt v zimě taky zainvestuji :)Pak už mi budou chybět jen denní světla/mlhovky. Akorát ta cesta do severních čech...
Jirka a Hani v Andílkovi (Peugeot Boxer)
pilinispilinisČlen
Přidáno před 5 let
Tak jsem dnes byl v Ustí si nechat namontovat tempomat u autoelektrika 11 a super za 2 hodiny jsem odjížděl a funguje dobře.
Velice ochotný a příjemný a za tu cenu super. Napsal jsem do jedné firmy a cena 17200kč bez práce! Tak to je rozdíl.
Foto páčky.
Já Honza a Gábina a obytné auto Fiat Dukáto 2,3 96Kw
pilinis Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
lordKOKMANlordKOKMANČlen
Přidáno před 5 let
Nemáte někdo kontakt na pána s tempomaty? Inzerát byl vymazaný a já to chtěl řešit v lednu :(
Jirka a Hani v Andílkovi (Peugeot Boxer)
E
EurolitesČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

lordKOKMAN napsal:

Nemáte někdo kontakt na pána s tempomaty? Inzerát byl vymazaný a já to chtěl řešit v lednu :(


P. Doubek 775677886
lordKOKMANlordKOKMANČlen
Přidáno před 5 let
Díky zavolám v pracovní dny.
Jirka a Hani v Andílkovi (Peugeot Boxer)
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 5 let
Samozřejmě taky zavolám ve všední den p. Doubkovi, ale zeptám se i tady. Máte někdo zkušenost s tempomatem na Ford Transit 2,0 tddi, 74kW, 2003?
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
lordKOKMANlordKOKMANČlen
Přidáno před 5 let
Včera jsem absolvoval návštěvu u pana Doubka. Za mě velmi příjemný přístup a velká ochota vyřešit situaci, i když sem tam byl s mezníkovým aute. Interiér z modelu 2014 ale maska stará rok 2013. Motor 2,2 HDI 110 kW. I tak se Panu Doubkovi podařilo vše zprovoznit a reálně vyzkoušet. Vše funguje jak má.
Protože dělá autoelektriku jako takovou, tak tempomat dělá určitě i pro fordy. A nejpíše i když je to pro mě daleko, tak pro jeho přístup s ním budu řešit mlhovky.
Jirka a Hani v Andílkovi (Peugeot Boxer)
lordKOKMAN Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,653,689 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21274 sekund | Průměrně za: 0.21274 (0) sekund | Dotazy: 144 | Použitá paměť: 2.3MB/2MB