!Prázdninová soutěž skončila!

Mediální partner

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
www.karavanypro.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 25

· Členové on-line: 2
ferdasan, martindo

· Registrovaní členové: 11,988
· Nejnovější člen: Joseffil

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

lsalus
18.11.2018 20:03
Dobrý den , nemáte tucha kde se dá sehnat (blatník - lem ) na ABBEY VOGUE GTS 416..Děkuji lukas.salus@seznam
.cz

Pavel a Eva
18.11.2018 18:49
Prodám obytnou vestavbu do dodávky Citroen Jumper, Fiat Ducato nebo Peugeot Boxer, velikost L4 H2. Pouze nábytek bez přístrojů. V případě zájmu pošleme více fotografií. Vestavba může mít 4 lůžka. Záno

trutnovak
14.11.2018 13:15
Ahojky, můžeme se už přihlásit na Velikonoční sraz do Hegyka? a jak se přihlásit? dík za info

Haudke
09.11.2018 16:11
Prodám Fiat Knaus r.v. 2005 výborný stav, alkovna, 4 místa, najeto 130000, krátký vzadu má homologovanou přídavnou bednu, tel: 603482592 e-mail haudke@centrum.cz

PeJa
07.10.2018 18:46
Chtěli bychom tímto poděkovat LÁĎOVI za báječný sraz v Kostelci, všechno bylo super včetně i jídla a snad i pro nás objednat tam nahoře to krásné počasí. Díky Láďo,, zdraví Pepa a Jarka

campi-shop.cz

Číst diskuzi

Caravan24 » TECHNIKA » Dotazy
 Vytisknout diskuzi
Tempomat Fiat Ducato
Tempomaty pro Ducato montujeme celkem běžně ( i pro jiná vozidla) Jinak Waeco od letoška mají novou ovládací páčku a je oproti starému modelu celkem povedená.

http://www.karavanyplus.cz Upravit
karavanyplus napsal:

Tempomaty pro Ducato montujeme celkem běžně ( i pro jiná vozidla) Jinak Waeco od letoška mají novou ovládací páčku a je oproti starému modelu celkem povedená.

Ahoj, a jaká je +/- celková cena / dodání + montáž / pro Ducato 2005/2,8 JTD, a jak je to časově náročné, díky za info, možná popřemýšlím??

Upravit
to karavany - Waeco - tempomat - páčka.
Jak vypadá ta nová a dá se sehnat samostatně ?

Upravit
Dobrý den
jde domontovat - zprovoznit tempomat do ducata 2013? kabeláž tam nějaká je i páčku bych měl problém je se softwarem do toho nedokážu vlézt.... víte o někom kdo by mi dokázal pomoci?
děkuji

Upravit
Včera jsem si ošahal náš tempomat WAECO na ducatu r.v. 2000. Pěkná hračka zatím nefungoval ,tak doufám že jsem odhalil největší problém u spojkového pedálu. Nemá doraz na horní poloze a pokud se zdvihne pedál tak oddálí snímač. Možná by bylo řešení dát snímač z boku.
Celkově uchycení čidel je veselé odpovídající univerzálnímu použití.
Při diagnostice s ledkou na řídící jednotce vše funguje akorát při poslední fázi při vypnutí tlačítkem on-of nebliká 8 sekund podle manuálu ale svítí. Tak jsem zvědav jaká bude testovací jízda.

Gut

Automatické sloučení 20.06.2018 22:16:
Tak dnes jsem to projel a funguje nám. Je to sice jinde než v oktávce -trochu je cítit trhání při přidání plynu. Jak se tam býčí ten 2.8 idtd..

Gut
Upravil/a gut dne 20.06.2018 22:16
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!

Upravit
https://auto.bazo...6-2018.php

Upravit
Jak jsem to tady četl tak kdo chtěl vědět cenu tak se to nedověděl. Proto se ptám kolik to zabere času namontovat a kolik to STOJÍ CELKEM I S PRACÍ na Fiat dukáto 96Kw r.2008. Děkuji všem za odpověd.
Já Honza a Gábina a obytné auto Fiat Dukáto 2,3 96Kw

Upravit
Cenu má v tom odkazu na Bazoš ( #26 )

Upravit
Majli napsal:

Sem četl ale je to nějaké levné

Upravit
pilinis napsal:

Majli napsal:

Sem četl ale je to nějaké levné

Investice 7.000,- na 10 let staré plechovce se ti zdá podezřele málo? Za to jsou gumy, tlumiče , nebo nafta na výjezd Smile Já mám také takovou plechovku, proto se prosím neuraž.

Upravit
Majli napsal:

Sem četl ale je to nějaké levné[/quote]

Dle mne - stačí zavolat inzerujícímu a dozvíš se všechno Smile

Upravit

Dnes jsem montáž absolvoval. Profesionální přístup, origo díly na Ducato. Doporučuji

Upravit
Tak jsem taky absolvoval montáž tempomatu do Ducata 250 2.3 JTD viz inzerát výše a naprostá spokojenost. Mohu jen doporučit.

Umí i montáž tempomatu do staršího Ducata (model 244) za velice slušnou cenu.

Upravit
Tak holt v zimě taky zainvestuji SmilePak už mi budou chybět jen denní světla/mlhovky. Akorát ta cesta do severních čech...
Jirka a Hani v Andílkovi (Peugeot Boxer)

Upravit
Tak jsem dnes byl v Ustí si nechat namontovat tempomat u autoelektrika 11 a super za 2 hodiny jsem odjížděl a funguje dobře.
Velice ochotný a příjemný a za tu cenu super. Napsal jsem do jedné firmy a cena 17200kč bez práce! Tak to je rozdíl.
Foto páčky.
pilinis přiloženo následujícíobrázky:
img_20181108_170530hhhh.jpg hh_2.jpg

Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.67 sekund
179,335,781 návštěv