Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Čerpadlo-ponorné nebo tlakové: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Čerpadlo-ponorné nebo tlakové

Poslední aktualizace před 13 let
MrFreeze85MrFreeze85Člen
Přidáno před 13 let

Citovat

MrFreeze85 napsal:
Ahoj,
jak velkou vyrovnávací tlakovou nádobu je vhodné přidat do okruhu vody k tlakovému čerpadlu?


Tohle mám na mysli, ale zajímají mě rozměry a objem té nádržky. V těch popisech výrobků to nebylo.
Vectra B Caravan 74kW 205Nm + Oase 575 1000/1300kg
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 13 let
Aha,není větší jak asi 2 kg hasičák.průměr asi 8cm,výška celková asi 28cm.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
haskyhaskyČlen
Přidáno před 13 let
Zdravím.Tlakový rozvod používám již dlouho.Ale je fakt že vyrovnávací ndržku tam nemám.Vím že se vyrábí,ale neinstaloval jsem ji.Myslím si že mi to funguje dobře.Jen snad při sprchování mi trochu kolísá teplota vody.Vyřešila by to již zmiňovaná vyrovnávací nadžka?Teplou vodu odebírám z kombinovaného bojleru plyn/elektrika.
Hasky
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: camper, Edik, Fun, Franta REZAC, jojo, Mirek a Jirinka, caly, MrFreeze85, jarda77, hasky

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,034,813 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.33985 sekund | Průměrně za: 0.33985 (0) sekund | Dotazy: 63 | Použitá paměť: 1.73MB/4MB