Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 JAK NA VESTAVBU ??? Rady a nápady při realizaci.: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

JAK NA VESTAVBU ??? Rady a nápady při realizaci.

Poslední aktualizace před 11 let
W
walibukČlen
Přidáno před 12 let
Najjednoduchšie je vodu na umývanie zohriať v čajníku na variči na 100 stupňov a namiešať zo studenou . Nádobu do ktorej sa táto voda naleje a ako sa bude odtial dostávať von, je možné vymyslieť, ale najjednoduchší a najlacnejší je postrekovač na stromky s ručným tlakovaním. Tryska dokáže robiť úplne jemné mlženie, spotreba vody minimálna. Na šetrné osprchovanie stačí cca 3-5 l vody, čím teplejšia, tým je umývanie intenzívnejšie.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
Taky trochu inspirace je zde, než zmizí inzerát nejde mi zkopírovat fotky http://suchen.mob...FIVE_BUNKS
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 12 let
Co je nového ?
Dodělán sklápěcí ( nahoru ) stolek. Roztahaná a částečně zapojená elektrika. Instalované tlakové čerpadlo s expanzí. Linka kompletně zapojená.
Nakonec jsem použil čerpadlo tlakové s expanzí. Do linky jsem dal klasickou baterii. Pokud bude slabý proud. Vysoustružím menší vývod.
Stále se peru s nádrží na pitnou vodu. Nechal jsem ji na zakázku vyrobit na míru. Dovezl jsem domů. Napustil tak 30 litrů a chcala snad na 3 místech. Teď bych ji rád reklamoval. Ale komunikace s výrobcem žádná. Takže zase starost.

A teď co řeším.
DOBÍJENÍ 2 Baterie. Ano buster bude, ale teď nemám zbytečných 8 kulíků. Tak budu muset udělat nějaké provizorium s oddělovacím relé. Nebo koupím ten Buster za 2ku.
A stále vymýšlím ohřev vody. Píšu vymýšlím, tak vymýšlím. Né jak někdo tvrdí, že je již vše vymyšleno.

Jinak byl u mně na návštěvě VŠTĚPÁNEK, tak jsme diskutovali a obíhaly naše Ducáta jak mlsní psi. Díky za návštěvu.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
vstepanekvstepanekČlen
Přidáno před 12 let
Jj návštěva byla příjemná a určitě by jsme to mohly někdy zopakovat.
Vašek, Krista, Charlie
Fiat "SCHUCATO" 2,8 JTD MärkelONE
tel.: 602 350 914
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
Takouvouhle potvoru, kdyby někdo někde viděl, na netu nic, tam se dá spát ve 3 patrech :-)
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Me2d Připojili následující obrazek:
jumper_maxi_1.jpg
L
lada721Člen
Přidáno před 12 let

Citovat

Me2d napsal:

Takouvouhle potvoru, kdyby někdo někde viděl, na netu nic, tam se dá spát ve 3 patrech :-)


Zde se dá spát jen v jednom patře.
lada721 Připojili následující obrazek:
39.jpg
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
No von Prius je i tak hnusnej, tak ho malinko vylepšil, ale jako pohřebák velmi stylové, no ale kdybys narazil při svých toulkách netem na toho nejvyššího a dlouhého jumpera, boxera, tak bych ti byl vděčný a nejlépe 6-místný :x
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
J
JindraciČlen
Přidáno před 12 let
Tak takovoudle potvoru zrovna dostavujem
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
jako priuse nebo toho jumpera apod.? Jo já to nazval potvorou, tak to mě zajímají fotečky a vůbec rozvržení interieru, díky a nestyď se :-)
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
J
JindraciČlen
Přidáno před 12 let
Rozložení bude jako Pössl Duo Van jako na fotkách samozřejmě ty foto jsou fabrycké vestavby to doma takhle nikdo neudělá
Upravil Jindraci dne 07.06.2012 18:38, před 12 let
Jindraci Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen 5_39.jpg 4_2_1.jpg 4_1_1.jpg Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
No když už to dostavujete, tak se pochlub originálem, toto je pro 4 asi dostačující.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
J
JindraciČlen
Přidáno před 12 let
S ničim se nechlubim,foto ze stavby nedělám nafotim to až to bude hotové,někdo se ptal na rozložení tak sem to dal jako příklad
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
Chápu:^
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
J
JindraciČlen
Přidáno před 12 let
Tak, někdo tu chtěl fotky té potvory tak jsou v galerii.Tři patra to nemá, ale pro čtyři dostačující
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 12 let
Tak jsem ti to v galérce zkouknul. Pěkné. Jen by mně zajímal materiál použitý na nábytek. Je to klasik lamino, nebo potažená překližka?
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
J
JindraciČlen
Přidáno před 12 let
Klasika lamino,asi víme kolik stojí foliovaná překližka je to o penězích.Mam 2,8 hdi snad těch pár kg navíc uvezu
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 12 let
No právě, cena potah. překližky je docela dost. Používal jsem obalovou překližku. Z lamina mám dvířka.

Automatické sloučení 13.09.2012 22:28:
Po delší době se opět hlásím.
Máte někdo zkušenosti s vestavnou nádrží na pitnou vodu ( 80 l ) pod auto DUCATO, viz: http://www.karavan.cz/_300_054-plasto...320-mm.htm
Rád bych ji instaloval, ale z obrázku není patrné, kam přesně je umístěná. A jestli moc nečumí pod auto.
Jinak na příští rok přecházím na kompresorovou lednici ( snad na ni našetřím ). Ono při našem stylu cestování je 3kombinace nevyhovující. Při každé zastávce věčně přepínat, a kolikrát jsme nestáli rovně a už to bylo znát na provozu lednice.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Upravil Franta REZAC dne 13.09.2012 21:28, před 12 let
J
JindraciČlen
Přidáno před 12 let
Taky jsme jí chtěli ale nikde jsme nenašli zádné foto.Všechny nádrže které jsmem viděl jsou hodně nízko a při výšce přez 30 cm si to změř od podlahy.V minulém autě jsem měl 70 l fiammu auto bez koupelny a bylo to málo.Další věc je zamrzání,nechal jsem si udělat nádrž z plastu 150 litrů za 1600,- je umístěná v lavici+odpad 90 l v kufru pod dvojitou podlahou taky kvůli zamrzání.Těch článků se zimním zamrznutím odpadů a nádrží je docela dost tak jsem chtěl mít klid.Samozřejmě to jde řešit topným tělískem ale to jsou další peníze navíc-velká baterie,dobíjení solár nebo centrála atd.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 12 let
Tak já v zimě zatím nejezdím. Ale jak říkáš, ta výška nádrže je moc. Mně vychází max. 250 mm. Odpadní mám z 200vek odpadních rour. Taky mám nabídku od chlapa, co to opravdu umí. Asi za 2000,- Kč. Tak to spíše nechám udělat na míru. Klidně pod auto. Kdybych náhodou jel v zimě. Mohu dát nouzovou nádobu do auta ( 50 litrovej sud od piva ). Při cestach jsem jej už používal. A v poho.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
J
JindraciČlen
Přidáno před 12 let
Jak jsem psal taky jsem chtěl tu origo nádrž jenže 80L se mi zdá málo a na dělanou mezi nosníky to taky nevychází.Už nevim kolik to bylo ale větší než 80 litrů to snad neni už nevim.V přední části je výfuk pak táhlo ruční brzdy brzdová lana,jediné slušné místo je vzadu ale tam je zase rezerva.Pod autem je málo místa na výšku a aby to mělo nějakou slušnou litráž musela by být co nejširší a nejdelší a tam bude problém s odléváním protože pak stačí stát šikmě jak si psal třeba s lednicí a hodně vody se odlije třeba na druhou stranu od čerpadla a zůstane tam třeba 30L a čerpadlo už to neveme.Další věc je měření hladiny,pod autem asi není jiná možnost než na nějaký origo měřák a to je min dalších 1500,-kč.Já mám na obou nádržích z boku nahoře a dole navařené kolínko navlečenou průhlednou hadičku která ukazuje krásně hladinu vody.Más super velikej uložnej prostor pod postelí dal bych nádrž tam aspoň 120 litrů na výšku.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,031,207 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23291 sekund | Průměrně za: 0.23291 (0) sekund | Dotazy: 129 | Použitá paměť: 2.18MB/2MB