Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 palivový článek na výrobu elektřiny EFOY: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

palivový článek na výrobu elektřiny EFOY

Poslední aktualizace před 14 let
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj,
možná jsem starší a nedoslýchavý, ale já namontovaný EFOY 1200 v obytné části neslyším. Rozfuk přede, ten slyším. A to odpadní teplo. Mám to zabudováno pod sedačkou a výdech do prostoru předních sedaček. V zimě to tedy přitápí. Jsem pohodlný a tak neřeším energii v zimě. Jezdíme docela dost. Nikomu nic nevnucuji, jsem přes vstupní náklady velmi, velmi spokojen. Po roce jsem pořídíl čtvrtou náplň, tzn asi nákladem něco přes dva tisíce.
Jirka
tronictronicČlen
Přidáno před 14 let
Tak jsem tady z té debaty tak akorát dokonale zmaten.
Děkuji Vám všem za velice přínosnou a dokonalou debatu a jdu se radit raději jinam.Kam?No třeba sem ... klikni na obr ... Vsaďte se že se od nich dozvím stejně jako od Vás.:D:g:D
Upravil tronic dne 16.09.2010 20:25, před 14 let
tronic Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
P
AnonymČlen
Přidáno před 14 let
Tronicu pokud to bereš takto.........
H
HunyadyČlen
Přidáno před 14 let
Tronicu, proti tomu bych se ostře ohradil. Ty děvčata vypadají, že sedí na návsi často, to je taková komunikační dálnice, kde se sbíhají všechna data z okolí, takže budou mít informací dost.

Mně náhodou debata dost pomohla. Teď už vím, že ani panely, ani Efoy si nekoupím. Ale věděl jsem to už než debata začala. Ale teď po jejím přečtení to vím jistě :D
Upravil Hunyady dne 16.09.2010 21:02, před 14 let
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 14 let
Brzy to začnou dělat číňani za pakatel a lejt se tam bude fritovací olej... páni prominou nemám ani jedno, neb na to nemám a je to pro nás zbytečné zatím!u
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
PecaPecaČlen
Přidáno před 14 let
Já se nehádám, ale Ty píšeš, že stačí trochu prachu a solár je KO. Podle mě KO znamená, že je konec - nedobíjí. Výkon se po ušpinění sníží to určitě ano!

Druhá věc je ta, že v létě máš ze soláru tolik energie, že ji nejseš schopen spotřebovat. Takže není nutné ten prach ani sundávat.

Já teda v létě elektriku potřebuji, lednička ( ano může běžet i na plyn ), televize, satelit ( automat ), receiver, a trochu na svícení. Samozřejmě v zimě je spotřeba vyšší - topení.

Právě to kdy provozuješ obytňák je rozhodující pro volbu zda se vůbec zabývat koupí EFOYE. Pokud provozuješ vozidlo převážně v létě tak proč ne solár?
Petr Klamt
tel.: 00420 777 907 674
email.: klamt@seznam.cz
PecaPecaČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

tronic napsal:
Tak jsem tady z té debaty tak akorát dokonale zmaten.
Děkuji Vám všem za velice přínosnou a dokonalou debatu a jdu se radit raději jinam.Kam?No třeba sem ... klikni na obr ... Vsaďte se že se od nich dozvím stejně jako od Vás.:D:g:D


Pokud bychom se na to dívali takto všichni, bude lepší nepsat žádný názor. Já jsem náhodou rád za výměnu zkušeností. Tronicu kdo nic nedělá ten nic nezkazí - ale taky se nic nenaučí!
Trochu mě stále mrzí, že někteří berou výměnu názoru jako hádku, ale tak to vůbec není!!!
Petr Klamt
tel.: 00420 777 907 674
email.: klamt@seznam.cz
PecaPecaČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

Me2d napsal:
Brzy to začnou dělat číňani za pakatel a lejt se tam bude fritovací olej... páni prominou nemám ani jedno, neb na to nemám a je to pro nás zbytečné zatím!u


Jo to jsem si myslel taky, ale oni už prodávají novou verzi v Itálii a ta je dražší než EFOY. Pro Číňany to nebude tak zajímavý jako centrály, budete to náročnější na výrobu. Jinak EFOY za 15.000 na friťák beru taky! :-)
Petr Klamt
tel.: 00420 777 907 674
email.: klamt@seznam.cz
tronictronicČlen
Přidáno před 14 let
Peco , opravdu Tě baví omílat jednu a tu samou věc porád dokola ? To jako v rámci " opakování je matka moudrosti " ?
Vždyť se koukni sem cos už kolem Efoy všechno napsal.
www.caravan24.cz/...
RobertRobertČlen
Přidáno před 14 let
Sčítáte jablka s hruškama. :| Když si za pořizovací náklady EFOYe pokreješ střechu panelama, budeš mít dost proudu i v zimě.
Fandím Pecovi, protože mám dva panely. V zimě nejezdím, zato od jara do podzimu mám proudu na rozdávání. A fakt nejsou slyšet. :)
Je to v první řadě o penězích. Pokud někomu přetékají z kapes, koupí EFOY a bude s ním topit i v létě. Valná většina lidí si to nemůže dovolit a proto se nemusí rozhodovat.
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
PecaPecaČlen
Přidáno před 14 let
pro Tronic: Kolikrát se v životě bavím o tom samém a stejně si o tom povídám. Je to jen výměna názorů a zkušeností.

Jinak je tu už vlastně všechno napsáno tak vlastně už není nutné sem nic psát.
Petr Klamt
tel.: 00420 777 907 674
email.: klamt@seznam.cz
Upravil Peca dne 16.09.2010 21:24, před 14 let
PecaPecaČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

Robert napsal:
Sčítáte jablka s hruškama. :| Když si za pořizovací náklady EFOYe pokreješ střechu panelama, budeš mít dost proudu i v zimě.
Fandím Pecovi, protože mám dva panely. V zimě nejezdím, zato od jara do podzimu mám proudu na rozdávání. A fakt nejsou slyšet. :)
Je to v první řadě o penězích. Pokud někomu přetékají z kapes, koupí EFOY a bude s ním topit i v létě. Valná většina lidí si to nemůže dovolit a proto se nemusí rozhodovat.


Vidíš tak tenhle argument mě nenapadl! Já fandím solárům hlavně asi, protože se mi líbí, že to jede zadarmo a dá se z toho opravdu dostat dost energie přes léto.
Petr Klamt
tel.: 00420 777 907 674
email.: klamt@seznam.cz
tronictronicČlen
Přidáno před 14 let
Cituji Tě:
Jinak je tu už vlastně všechno napsáno tak vlastně už není nutné sem nic psát.
Táááák a těď si na to káp.
Pojďme najít nové téma o kterém ještě toho tolik jako o chemii do Wc ,Solárech nebo Efoyjích atd nevíme. :^
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 14 let
Já bych nás na jedno přesunul - Fordovy motory v Citroenech, he? :^
Radek
tronictronicČlen
Přidáno před 14 let
Tak vo tom nevím nic
PecaPecaČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

tronic napsal:
Cituji Tě:
Jinak je tu už vlastně všechno napsáno tak vlastně už není nutné sem nic psát.
Táááák a těď si na to káp.
Pojďme najít nové téma o kterém ještě toho tolik jako o chemii do Wc ,Solárech nebo Efoyjích atd nevíme. :^


Sorry špatně jsem si přečetl co jsi napsal.... Ještě si dovolím jednu poznámku a opakuji se. Než kupovat EFOY a nebo solár a jiné zlepšováky tak je potřeba také myslet na to, abych měl za co o víkendu vyrazit na výlet. Argumenty koupil jsem "tohle" a nemám na naftu jsou opravdu strašné a jen ukazuji na naši hloupost....že?:D
Petr Klamt
tel.: 00420 777 907 674
email.: klamt@seznam.cz
Upravil Peca dne 16.09.2010 22:01, před 14 let
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

Radek Sladky napsal:
Já bych nás na jedno přesunul - Fordovy motory v Citroenech, he? :^


Radku ono je to tak trošku obráceně a tím že spolupracuje Ford na dieselech s PSA a BMW není nic zlého, jen se jim méně vedou neznámo proč:x
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 14 let
Efoy zatím nechci ale solární panel, asi na příští sezonu ano,
a když už je tu odborná debata co řikáte na toto:

http://eshop.neos...roduct=689
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Upravil Zdenek a Alena dne 16.09.2010 22:03, před 14 let
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

Peca napsal:

Citovat

tronic napsal:
Cituji Tě:
Jinak je tu už vlastně všechno napsáno tak vlastně už není nutné sem nic psát.
Táááák a těď si na to káp.
Pojďme najít nové téma o kterém ještě toho tolik jako o chemii do Wc ,Solárech nebo Efoyjích atd nevíme. :^


Sorry špatně jsem si přečetl co jsi napsal.... Ještě si dovolím jednu poznámku a opakuji se. Než kupovat EFOY a nebo solár a jiné zlepšováky tak je potřeba také myslet na to, abych měl za co o víkendu vyrazit na výlet. Argumenty koupil jsem "tohle" a nemám na naftu jsou opravdu strašné a jen ukazuji na naši hloupost....že?:D


JOJO, když kupuješ opici musíš mít na banány, proto mám ho...:s
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
PecaPecaČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:
Efoy zatím nechci ale solární panel, asi na příští sezonu ano,
a když už je tu odborná debata co řikáte na toto:

http://eshop.neos...roduct=689


Škoda, že to není, alespoň 100 - raději i více. K tomu pořádnej regulátor. Jinak myslím, že "Mrazírna" má na prodej něco podobného.

Když už tak něco takového, ale seženeš ho levněji:
http://eshop.neos...-135w-12v-!-akce-!
Petr Klamt
tel.: 00420 777 907 674
email.: klamt@seznam.cz
Upravil Fun dne 16.09.2010 22:56, před 14 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,930,443 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25894 sekund | Průměrně za: 0.25894 (0) sekund | Dotazy: 146 | Použitá paměť: 2.32MB/2MB