Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Podivna 12V pripojka v novem aute: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Podivna 12V pripojka v novem aute

Poslední aktualizace před 14 let
upmanupmanČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj vsem,

poridili jsme si funglac Dethleffs Globebus i 11 (integrac) a narazil jsem na opravdu prazvlastni konektor, se kterym si zatim nikde nevedi rady. Jedna se o 12V zastrcku, aktualne je do ni pripojena TV s DVD, ovsem jeste jeden slot je volny.

Samci konektor vypada jako veliky audio jack (mono 6,3"), ktery je ohraniceny ve spodni casti objimkou z medi. V praxi to vypada tak, ze do samiciho konektoru se zasune tak 3cm jack a zatlaci se, tim zapadne objimka do okraje.

Samozrejme vyhoda je jasna - nikdy to samo nevypadne, ovsem opacna strana mince je ta, ze paklize nemam spotrebic s takovymto konektorem, tak mi je tato novinka nejen na prd, ale take k vzteku.

Potreboval bych redukci - z tohohole (DIN 12/24V) vyvest standardni cigaretovou objimku, at mohu pouzivat treba vetrak v tomhle vedru.

Nevite nekdo, kde se da tato redukce splasit? Zatim hledam marne :(
Diky

Petr
MikesMikesČlen
Přidáno před 14 let
Mikeš
upmanupmanČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj, obavam se, ze ne - nafotim radeji
PeropPeropČlen
Přidáno před 14 let
Já jsem si to udělal sám. Jednu tu zástrčku jsem sehnal a vyměnil k tradiční rozdvojce,která je všude k dostání a tudíš mohu připojovat všechny spotřebiče. Musí se ale správně zapojit plus na plus a trochu šikovnosti. Per.
cestovatel ze Šumavy;y
RobertRobertČlen
Přidáno před 14 let
A není jednodužší a levnější vyměnit to za klasiku?
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: upman, Mikes, Perop, Robert

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,037,919 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13606 sekund | Průměrně za: 0.13606 (0) sekund | Dotazy: 63 | Použitá paměť: 1.72MB/2MB