Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 CCI - Kempingové karty, Carnet: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

CCI - Kempingové karty, Carnet

Poslední aktualizace před 3 roky
lejkrslejkrsNováček
Přidáno před 6 let
Jsem v kontaktu s AČR toto mě odepsali:Vážení členové Autoklubu České republiky,

nabízíme vám službu formou kempinkové mezinárodní karty CCI (Camping Car International), která poskytuje držitelům a jejich spolucestujícím výhody a pojištění ve více než 1100 kempech po celé Evropě. Slevy se týkají především ubytování a služeb v kempech ve výši 5 až 25 % v hlavní i vedlejší sezoně. Karta také zahrnuje pojištění odpovědnosti za škody třetím osobám v kempech do výše 2.500.000 CHF, které se vztahuje na posádku až 11 osob. Ve většině kempů se můžete kartou CCI prokazovat při přihlášení se k pobytu místo občanského průkazu nebo cestovního pasu. Karta platí jeden rok.

Kartu můžete získat za těchto podmínek:

- žadatel musí být členem Autoklubu ČR

- člen pobočného spolku sdruženého v Asociaci Caravan Clubů AČR získá kartu CCI za poplatek 100,- Kč

- členové ostatních pobočných spolků sdružených v AČR získají kartu CCI za poplatek 200,- Kč

- individuální člen AČR získá kartu za poplatek 300,- Kč

Seznam států, kde můžete kartu CCI využít:

Andora, Nizozemí, Francie, Belgie, Německo, Švýcarsko, Itálie, Španělsko, Dánsko, Velká Británie, Lucembursko, Irsko, ČR, Slovensko, Rakousko, Maďarsko, Chorvatsko, Švédsko, Norsko, Finsko, Řecko, Portugalsko, Slovinsko, Rumunsko, Finsko, Polsko, San Marino a Slovensko.

Ve skandinávských zemích je povinné vlastnictví Skandinávské kempinkové karty ve všech kempech. Na níže uvedeném webu lze najít seznam kempů v Norsku, Švédsku, Finsku a Dánsku, kde místo ní uznávají i kartu CCI.

Při výběru kempu doporučujeme ověřit si konkrétní výši slev předem. Období hlavní sezony zpravidla zahrnuje školní prázdniny a ostatní svátky, ale ty se mohou v jednotlivých zemích lišit. Slevy jsou poskytovány na pobyt nepřesahující 21 dnů a nemohou být kombinovány s jinými slevami. Na vlastnictví karty CCI je nutno upozornit před placením, zejména pokud platíte platební kartou, protože v některých kempech slevy při platbě kartou neposkytují.

Platby za CCI zasílejte na účet:

KB Praha 1, 64531011/0100, variabilní symbol 760 + registrační číslo klubu nebo jméno člena.

Žádosti o kartu CCI vyřizuje paní Alena Burianová, tel. 602363031;)
jenda4jenda4Člen
Přidáno před 6 let


Jo správně, s paní Burianovou jsem mluvil včera a psal několik emailů , snad to klapne :))

Automatické sloučení 23.02.2018 20:40:

Citovat

jenda4 napsal:



Jo správně, s paní Burianovou jsem mluvil včera a psal několik emailů , snad to klapne :))


Aktualizace 23.2. níže email od KČT :

Dobrý den,

KČT přestal také karty CCI vydávat od roku 2015. Pro informaci se obraťte na předsedu FCC ČR, pana Bohumila Starého, stary.b@atlas.cz.

S pozdravem

Mojmír Nováček
ústředí KČT
Upravil jenda4 dne 23.02.2018 20:40, před 6 let
J
Jarda292Nováček
Přidáno před 6 let
Ahoj mám dotaz ohledně karty CCI - zde mi bylo sděleno, že už se karty přes Caravan24 nevydávají, klub Českých turistů to taky nedělá a jelikož toho o kartách moc nevím, prosím o radu, jak a kde tuto kartu zakoupit a čím je její koupě podmíněna. Díky za info JR
P
pajoviČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Jarda292 napsal:

Ahoj mám dotaz ohledně karty CCI - zde mi bylo sděleno, že už se karty přes Caravan24 nevydávají, klub Českých turistů to taky nedělá a jelikož toho o kartách moc nevím, prosím o radu, jak a kde tuto kartu zakoupit a čím je její koupě podmíněna. Díky za info JR


Zdravím.

Před nedávnem jsem absolvoval pořízení CCI karty. Jedním ze způsobů je stát se individuálním členem Autoklubu ČR a následně je požádat o vydání karty CCI. Přijde bianco karta s návodem na její vyplnění. Údaje se vyplňují na samolepicí fólií, která se nalepí na kartičku a poté se celá čelní strana (kde jsou údaje) přelepí ještě další samolepicí fólií.

Druhá možnost je stát se členem ÚAMK. A pak je třetí možnost, a tu si nepamatuji přesně, mám to v práci, můžu event. zjistit.

Tak dobrý výběr!

Víťa
T
TFeitČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, letost jsem jí pořídil přes FCC CR. Oslovil jsem pana Starého, který mi poslal e-mailem žádost k vyplnění. Po cca 14 dnech mi přišla vyplněná karta, žádné bianco. Celé mě to bude stát i s poštovným 215 Kč. Zatím co jsem sondoval mezi UAMK a ruznými dalšimi kluby je to nejlevnější cesta, jak získat kartu CCI.
P
pajoviČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

TFeit napsal:

Ahoj, letost jsem jí pořídil přes FCC CR. Oslovil jsem pana Starého, který mi poslal e-mailem žádost k vyplnění. Po cca 14 dnech mi přišla vyplněná karta, žádné bianco. Celé mě to bude stát i s poštovným 215 Kč. Zatím co jsem sondoval mezi UAMK a ruznými dalšimi kluby je to nejlevnější cesta, jak získat kartu CCI.


To je samozřejmě optimální varianta.
T
TondaMNováček
Přidáno před 6 let
Můžu požádat o kontakt na p. Starého ?
Díky
Tonda
J
Jarda292Nováček
Přidáno před 6 let
Díky moc za info JR
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 6 let
Taky bych poprosil o kontakt
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
LadesekLadesekČlen
Přidáno před 6 let
taky bych prosil kontakt :-) diky
H
hugo 007Člen
Přidáno před 6 let
Snad nic nezkazím odkaz na p. Starého zde: http://www.fcc-cr...ntakty.htm
atlanticatlanticČlen
Přidáno před 6 let
Psal jsem pánovy z odkazu několik příspěvku výše okamžitá odpověd zaslání formuláře jen cena byla 2105 Kč takže mě to trochu rozhodilo nakonec jsme se domluvili že to byl pouze překlep mám objednáno a ted jen čekat

Automatické sloučení 19.04.2018 18:18:
tak dnes došla karta to je 19 .4 přišla v obálce s pokyny kam zaplatit takže za nás spokojenost
Upravil atlantic dne 19.04.2018 17:18, před 6 let
kalivodakkalivodakČlen
Přidáno před 6 let
Tak email na pana Starého ze stránek FCC CŘ (konopac@tiscali.cz) nefunguje a tak jsem email zasílal na emaily fcc@fcc-cr.cz s kopií na sekretariat@fcc-cr.cz a pan Starý mi obratem odpovídal rovnou s přiloženým formulářem žádosti o kartu. Vyplnil jsem, odeslal zpět a čekám.
allfaallfaČlen
Přidáno před 6 let
Mám od něj taky kartu, vše rychle a v pohodě. Tímto mu zde děkuji.
T
TFeitČlen
Přidáno před 6 let
Přesně tak, odeslal jsem žádost, za cca 10 dní jsem měl originál vyplněnou kartu, žádne dodo, a poslal jsem mu na účet těch 215 Kč. V dnešní době mi to připadalo jako sci-fi. I já též tímto děkuji panu Starému za vyřízení a jenom doufám, že ho neotrávíme tou spoustou žádostí a příští rok to půjde takto stejně perfektně vyřídit.
P
PeBoNováček
Přidáno před 6 let

Citovat

TFeit napsal:

Ahoj, letost jsem jí pořídil přes FCC CR. Oslovil jsem pana Starého, který mi poslal e-mailem žádost k vyplnění. Po cca 14 dnech mi přišla vyplněná karta, žádné bianco. Celé mě to bude stát i s poštovným 215 Kč. Zatím co jsem sondoval mezi UAMK a ruznými dalšimi kluby je to nejlevnější cesta, jak získat kartu CCI.


Ahoj všichni. Touto cestou jsem byl také úspěšný. Díky za tip TFeit. B) Cena tedy 215,- Kč včetně klubového poplatku 50,- Kč.
Cesty k získání karty přes KČT, Autoklub atp. jsou podle podmínek také možné. Takže variant je naštšstí více.

Posílám pro úplnost ještě funkční kontakty:
stary.b@atlas.cz
http://www.fcc-cr...index.html

V příloze najdete průvodní dopis, kde jsou další informace a díky panu Starému.
Alena, Sebík, Tobík a Petr
Ford Rimor SuperBrig 680TC
PeBo Připojili následující soubor:
naskenovno_20180420-0941.pdf [Nejsou k dispozici žádné informace / 336 stažení]
HribHribČlen
Přidáno před 6 let
Dobrý den.
Panu Starému jsem už 2 maily na uvedené adresy, ale dosud nic (už 3 týdny).
Prosím úspěšné, aby ještě jednou zveřejnili adresu, kde je možno žádat o vydání CCI karty.
Moc děkuji.
Hřib
Václav (Hřib), Jitka + svišťata: Šimon, Tobiáš a Anička
O
opavaciČlen
Přidáno před 6 let
stary.b@atlas.cz je funkční. Ale u mě to také trvalo skoro měsíc a připomínal jsem se ...... tak asi ještě vydržte.
Elnagh Nobelart A900g
M
Martina2103Nováček
Přidáno před 6 let
Nečekala jsem ani měsíc, vše super, karta přišla. Děkuji p.Starému za vyřízení.
Martin a Martina, Honda CRV, Knaus 8103
D
Dusan73Nováček
Přidáno před 6 let
Ahoj. Připojuji čerstvou zkušenost se získáním karty CCI. V neděli 15.7. jsem poslal panu Starému na mail: stary.b@atlas.cz dotaz. Ještě ten den mi přišla odpověď ať vyplním a pošlu přiloženou žádost což jsem udělal v pondělí 16.7.. V pátek 20.7. jsem měl doma v poště kartu s dopisem se žádostí o zaplacení 215,- Kč ( je v tom i 50,- Kč klubový příspěvek ).
Vše proběhlo super a rychle.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Marvin, Bobik, Petko, Vita, Sarka, PetrN, dcpaja, Habasek, merfan, dasa, Tom a Lucka, Lukas a Petra, Doktorovi, Mirek a Jirinka, Ludek Liberec, mb, ladis, panaci, Jera, panther, matus, simcha, olda, 1jgs - Milan, jozin, Perop, Rolda, dandak, Fun, Roman a Jana, Petr a Lucie, petr a jarka, Deda Lebeda, Garfild, Remzin, Kip, jirkamds, Tonda a Jarka, Matysek, Jirka Canon, Huntirovaci, severaci, Brevla, dalibor, PETGE, Kobliha, radekpajdla, Pepi, tronic, merkur, Henry, arto, jirkaso, c, Miroslav Ezr, OldaR, bobes, operativec, josef nemecek, Charlie, Bron, ivo, Vera a Jirka, Karel a Yvon, klubli, katka288, Badd, Ambry, Tajfun, CAP, milan59, fireman, Jirkac, Tomas Feit, Hunyady, Medeaz, Zdenek a Monika, Hans, zdenda, Rudy, IVRI, najk, Petr a Jana, jana a franta, venda799, Laky, alobrd, sedpv, lada721, TFeit, eblazek, fozyk, Bludicka, Knezmost, pr, Spajky007, Pepino66, Honza a Lidka, sonyboy, oblak, coupici, Blanka a Petr, amria, marwill, Honza Palasek, Horal, ikolara, jenulda, jirka dagmar, mengic333, Hlemyzd Matej, holubb, MildaPro, thomash1, Yossarian, MonikaK, olga, Black Panther, Pavel77, vitos, VlasW, Petr Z, bagetyasalaty, Miroslav6, Ervin, Lubos a Dasa, Buffy, Sharik, samjeep, sene, tomtro, Burstner Tom a Mirka, zdenekb, Hazici, tikber, Dudla, Bohous a Jana, Tom660, kucmais, pavelsrotyr, fifa32, pikotik, clintkr, jirka jn, ochmet, Vlkodlac, Hunter, Jardaa4, OldJuhy, riki0832, tuareg, harison, Majli, ufonCZ, Jira 48, Lipicani, rodinny_typ, parag, Bronislav, PepaN KV, Bota666, RadeJa, erikakrejci, jitkaV, bydlikem z hor, petr63, martin hobby, alapa, Roman OTR, slepenej, Palladin777, atlantic, Ladesek, hugo 007, Jarda292, pajovi, TondaM, jenda4, lejkrs, Jaro53, karlosVW, majsadr, Majrus, Bomber_007, magnum30, petr soukenik, Michal Levice, Zdenek a Alena, Jana a Petr V, rozsypal karel, JurajSK, sipadan, Yenkee, JaMaB, Zamecnici, pistah, Miki8, avento, kalivodak, allfa, PeBo, Hrib, opavaci, Martina2103, Dusan73, Kuchta Jan, Bedrna, MarianM, petrka, ramtlah1, karlovarak, copy, Chlapi_sobe, maria, Martin Orel

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,027,205 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.38619 sekund | Průměrně za: 0.38619 (0) sekund | Dotazy: 150 | Použitá paměť: 2.4MB/2MB