Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 CCI - Kempingové karty, Carnet: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

CCI - Kempingové karty, Carnet

Poslední aktualizace před 3 roky
JurajSKJurajSKČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Sharik napsal:

já si kartu kupuji leta a mam zájem dál,a z reakcí soudím,že nejsem sám.

Záujem nie je zo strany FICC. Inými slovami povedané. UAMK si vyloboval exkluzivitu pre územie ČR.
B
Bomber_007Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj Míro (Fune), zajímalo by mě, jelikož jsem si objednávku udělal již v prosinci a doposavad, mně nikdo neinformoval. Zda karta je nebo není objednána. Transakce ohledně platby proběhla v pořádku. Děkuji za brzkou odpověď Joska (nick je Chosse_007)
P
petr soukenikČlen
Přidáno před 6 let
Přidáváme sek dotazu.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Ahoj. Loňské karty pošlu zítra v úterý.
Fun
Smile
B
Bomber_007Člen
Přidáno před 6 let
Míro, když tu bude nadpolovina hlasujících kdo o karty bude mít zájem budeš je dělat na dále nebo tě to nepřesvědčí? Díky za odpověď
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let

Citovat

Bomber_007 napsal:

Míro, když tu bude nadpolovina hlasujících kdo o karty bude mít zájem budeš je dělat na dále nebo tě to nepřesvědčí? Díky za odpověď


Nejde o mě. Nezáleží to na mě.

Dnes jsem dodělal všechny staré objednávky. Bohužel jsem je nestihl odvézt na poštu, takže odejdou až zítra.

:|
Fun
Smile
R
rozsypal karelNováček
Přidáno před 6 let
ahoj tak nadeje umira posledi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PepiPepiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

fun napsal:

Citovat

Bomber_007 napsal:

Míro, když tu bude nadpolovina hlasujících kdo o karty bude mít zájem budeš je dělat na dále nebo tě to nepřesvědčí? Díky za odpověď


Nejde o mě. Nezáleží to na mě.

Dnes jsem dodělal všechny staré objednávky. Bohužel jsem je nestihl odvézt na poštu, takže odejdou až zítra.

:|
Miro proč neřekneš na rovinu,že nemají zájem ti je prodat..potom si tady členové myslí,že to nechceš ty...:_
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let

Citovat

Pepi napsal:

Citovat

fun napsal:
:|
Miro proč neřekneš na rovinu,že nemají zájem ti je prodat..potom si tady členové myslí,že to nechceš ty...:_


Mám za to. že to říkám dost jasně. Prostě už nechtějí, abych je distribuoval. Já zájem mám. Ale musí být i na druhé straně.
:)
Fun
Smile
B
Bomber_007Člen
Přidáno před 6 let
Chápu-li dobře, distributor a prodejce karet nechce již nadále spolupracovat z klubem C24... ?? Neexistuje nějaka jiná společnost, která by spolupracovala s klubem?
P
Petr a JanaČlen
Přidáno před 6 let
Třeba UAMK ?
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 6 let
UAMK rádi prodají, ale POUZE svým členům a členství je placené. Myslím si, že právě UAMK stojí za tím, že jsme se dostali jako klub na nemilost.
Ludek LiberecLudek LiberecČlen
Přidáno před 6 let
u UAMK se zaregistruješ za 1.890 kč a po té si u nich můžeš objednat kartu,buď za 190kč,nebo 365kč -na rok. Mírova snaha je-ale ? problém je jinde.
P
Petr a JanaČlen
Přidáno před 6 let
Jak je to v UAMK pro jednotlivce je mi jasné.Já jsem měl na mysli jestli by se to nedalo dojednat přes C24 samozřejmně ,že by to nebylo za 190,-Kč ale třeba za 500,- a myslím,že by to bylo docela velké množství.To ale ví samozřejmně Fun kolik se obj.karet za rok.
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Ludek Liberec napsal:

u UAMK se zaregistruješ za 1.890 kč a po té si u nich můžeš objednat kartu,buď za 190kč,nebo 365kč -na rok. Mírova snaha je-ale ? problém je jinde.


Podle informace, kterou se mi dostalo, je registrací u ÚAMK zakoupení asistenční karty. Podle rozsahu asistence stojí karta od 365,- Kč až po těch asi 1.890,-. Pokud vlastníš kteroukoliv z těchto asistenčních karet, můžeš si zakoupit kartu CCI za 190,- Kč.
Zdraví
Luboš a Dáša
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Lubos a Dasa napsal:

Citovat

Ludek Liberec napsal:

u UAMK se zaregistruješ za 1.890 kč a po té si u nich můžeš objednat kartu,buď za 190kč,nebo 365kč -na rok. Mírova snaha je-ale ? problém je jinde.


Podle informace, kterou se mi dostalo, je registrací u ÚAMK zakoupení asistenční karty. Podle rozsahu asistence stojí karta od 365,- Kč až po těch asi 1.890,-. Pokud vlastníš kteroukoliv z těchto asistenčních karet, můžeš si zakoupit kartu CCI za 190,- Kč.


Jen jsem nevyčetl zda se musíš zastavit v Praze nebo HK (či PAR) nebo zda ji také pošlou...
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
M
magnum30Člen
Přidáno před 6 let
Nevím, odkud Míra fun karty CCI získával, možná, že to bylo již z jeho strany někde uvedeno. Nemohl by jednat o distribuci přímo s FICC v Bruselu. Svým způsobem zastřešuje hodně velkou členskou základnu na C24.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 6 let
Podle mně by se musel C24 zaregistrovat jako Caravan Klub, a stát se členem UAMK potom by s kartami nebyl problém.

Ovšem dobře chápu, FUNA, že tohle nechce udělat protože to přináší spoustu povinností a starostí, včetně volby výboru, stanov, schůzí, vybírání a vyúčtování členských příspěvků atd. atd.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Michal LeviceMichal LeviceČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

dcpaja napsal:

Ahoj všem. Rád bych získal informace, jestli jste někdo tuto kartu na cestách využili. Co naše kempy?

Ahoj !
My sme nováčikovia lebo mame karavan len od 8.7.2017 no prvé co bolo zaobstaranie si karty a neľutujeme veď cena sa nám hneď vrátila na predlzenom víkende na Margite Ilone /Levice/ a v Maďarsku to platí skoro všade /okrem Bogacs/ . Akurát nás mrzí že karta neplatí v kempe v Oraviciach .
M a M Mercedes Le Voyageur integrál
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

karlosVW napsal:

Citovat

Lubos a Dasa napsal:

Citovat

Ludek Liberec napsal:

u UAMK se zaregistruješ za 1.890 kč a po té si u nich můžeš objednat kartu,buď za 190kč,nebo 365kč -na rok. Mírova snaha je-ale ? problém je jinde.


Podle informace, kterou se mi dostalo, je registrací u ÚAMK zakoupení asistenční karty. Podle rozsahu asistence stojí karta od 365,- Kč až po těch asi 1.890,-. Pokud vlastníš kteroukoliv z těchto asistenčních karet, můžeš si zakoupit kartu CCI za 190,- Kč.


Jen jsem nevyčetl zda se musíš zastavit v Praze nebo HK (či PAR) nebo zda ji také pošlou...


Jestli to pošlou nevím. Já to mám kousek do HK a tak jsem se byl informovat v Autoturistu právě tam. Udělají to na počkání. Jinak je možné ji získat i přes Klub českých turistů, ale také jen ve spojení s členstvím, buď v některém klubu, nebo po formální registraci přes internet. Jednodušší to ale je přes ten UAMK.
Zdraví
Luboš a Dáša
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Marvin, Bobik, Petko, Vita, Sarka, PetrN, dcpaja, Habasek, merfan, dasa, Tom a Lucka, Lukas a Petra, Doktorovi, Mirek a Jirinka, Ludek Liberec, mb, ladis, panaci, Jera, panther, matus, simcha, olda, 1jgs - Milan, jozin, Perop, Rolda, dandak, Fun, Roman a Jana, Petr a Lucie, petr a jarka, Deda Lebeda, Garfild, Remzin, Kip, jirkamds, Tonda a Jarka, Matysek, Jirka Canon, Huntirovaci, severaci, Brevla, dalibor, PETGE, Kobliha, radekpajdla, Pepi, tronic, merkur, Henry, arto, jirkaso, c, Miroslav Ezr, OldaR, bobes, operativec, josef nemecek, Charlie, Bron, ivo, Vera a Jirka, Karel a Yvon, klubli, katka288, Badd, Ambry, Tajfun, CAP, milan59, fireman, Jirkac, Tomas Feit, Hunyady, Medeaz, Zdenek a Monika, Hans, zdenda, Rudy, IVRI, najk, Petr a Jana, jana a franta, venda799, Laky, alobrd, sedpv, lada721, TFeit, eblazek, fozyk, Bludicka, Knezmost, pr, Spajky007, Pepino66, Honza a Lidka, sonyboy, oblak, coupici, Blanka a Petr, amria, marwill, Honza Palasek, Horal, ikolara, jenulda, jirka dagmar, mengic333, Hlemyzd Matej, holubb, MildaPro, thomash1, Yossarian, MonikaK, olga, Black Panther, Pavel77, vitos, VlasW, Petr Z, bagetyasalaty, Miroslav6, Ervin, Lubos a Dasa, Buffy, Sharik, samjeep, sene, tomtro, Burstner Tom a Mirka, zdenekb, Hazici, tikber, Dudla, Bohous a Jana, Tom660, kucmais, pavelsrotyr, fifa32, pikotik, clintkr, jirka jn, ochmet, Vlkodlac, Hunter, Jardaa4, OldJuhy, riki0832, tuareg, harison, Majli, ufonCZ, Jira 48, Lipicani, rodinny_typ, parag, Bronislav, PepaN KV, Bota666, RadeJa, erikakrejci, jitkaV, bydlikem z hor, petr63, martin hobby, alapa, Roman OTR, slepenej, Palladin777, atlantic, Ladesek, hugo 007, Jarda292, pajovi, TondaM, jenda4, lejkrs, Jaro53, karlosVW, majsadr, Majrus, Bomber_007, magnum30, petr soukenik, Michal Levice, Zdenek a Alena, Jana a Petr V, rozsypal karel, JurajSK, sipadan, Yenkee, JaMaB, Zamecnici, pistah, Miki8, avento, kalivodak, allfa, PeBo, Hrib, opavaci, Martina2103, Dusan73, Kuchta Jan, Bedrna, MarianM, petrka, ramtlah1, karlovarak, copy, Chlapi_sobe, maria, Martin Orel

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,055,300 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22575 sekund | Průměrně za: 0.22575 (0) sekund | Dotazy: 154 | Použitá paměť: 2.42MB/4MB