Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 CCI - Kempingové karty, Carnet: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

CCI - Kempingové karty, Carnet

Poslední aktualizace před 3 roky
M
MajrusNováček
Přidáno před 6 let

Citovat

fun napsal:

Citovat

avento napsal:

Dobrý den.
Nenašel jsem políčko pro objednání karty. Dají se ještě objednat?
Děkuji


Objednávání CCI karet zatím končí. Zítra to budu vědět určitě.


Objednal jsem a zaplatil kartu minulý týden. Bude ještě doručena?
Y
YenkeeČlen
Přidáno před 6 let
Já jsem objednávku a platbu učinil 29.12. platba šla tedy asi o několik dní později, ale určitě do konce roku.. Jak to tedy s těmi kartami bude? Děkuji za odpověď.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Staré objednávky pošlu.!)
Fun
Smile
ErvinErvinČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím, směl bych vědět proč není možno letos objednat psal jsem sz a odpověd žádná . Jistě bude zajímat vice kolegů Dekuji E.
Manželka Hana , vnuk Daneček 3r.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
CCI karty na stránkách definitivně končí. Odešlu už jenom staré.
Děkuji za pochopení.
Fun
Smile
PepiPepiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

fun napsal:

CCI karty na stránkách definitivně končí. Odešlu už jenom staré.
Děkuji za pochopení.
Ahoj, také by mě zajímalo co je příčinou Dík.je to škoda,proto-že už jsem zapomněl,kde jsem to dříve sháněl..:v:_
najknajkČlen
Přidáno před 6 let
njn, jak to budete kolegové řešit? kde se teda dá sehnat? taky jsem to využíval
Duster 1,6 84 kW, 4x4 + KNAUS Azur 4117

Honza, Marta 61+61
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 6 let
http://www.uamk.c...-karty-cci

Automatické sloučení 11.01.2018 20:31:
A nebo tohle:
http://www.campi-...-acsi-2018
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Upravil Zdenek a Alena dne 11.01.2018 21:31, před 6 let
PepiPepiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

http://www.uamk.c...-karty-cci

Automatické sloučení 11.01.2018 20:31:
A nebo tohle:
http://www.campi-...-acsi-2018
Pokud nejsi členem uamk-máš smůlu..
R
RudyČlen
Přidáno před 6 let
Členové ADAC si mohou náhradou koupit kartu CKE https://campingfuehrer.adac.de/campin...pe-cke.php
Mám ji už asi třetím rokem, slevy prakticky stejné jako u CCI, navíc je její vlastnictví často podmínkou pro ubytování v kempu ve Skandinávii.
sipadansipadanČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Rudy napsal:
..... navíc je její vlastnictví často podmínkou pro ubytování v kempu ve Skandinávii.


Ahoj Rudy,
teď to čtu na stránkách ÚAMK a kroutím nad tím hlavou.
Na to se přišlo jak ?
Máš s tím nějakou osobní zkušenost ?

Kartu jsem nikdy žádnou neměl a nikdy mít ani nebudu (myšleno ve smyslu vlákna, ne platební), nejsem ani nějak kempů znalý, ovšem tu Skandinávii mám projetou několikrát celou a nikdy se mě nikdo na nic jiného než na pas a peníze neptal, když jsem nějaký kemp navštivil .... tak nevím

citace z ÚAMK:
Ve skandinávských zemích je povinné vlastnictví Skandinávské kempinkové karty ve všech kempech. Na webu a v brožuře ke kartě CCI najdete seznam kempů v Norsku, Švédsku, Finsku a Dánsku, které místo ní akceptují i kempinkovou kartu CCI.
4.114683,118.628756
Upravil sipadan dne 12.01.2018 15:07, před 6 let
R
RudyČlen
Přidáno před 6 let
Nejčastěji byla vyžadována v Dánsku, kde jsi ji koupil na každé recepci. Jednalo se o kartu Camping Card Scandinavia. Tá je od roku 2012 postupně nahrazována právě kartou CKE, kterou pro své členy nabízí i ADAC.
Vyžadování karty má určitou logiku. Ta karta není primárně slevová ale vlastně si jí kupuješ pojištění na škody způsobné jiným subjektům při pobytu v kempu. Laicky řečeno je to obdoba "povinného ručení". Kemp tak má jistotu, že v případě, kdy způsobíš škodu jemu nebo jinému klientu, škodu zaplatí pojišťovna.
Ještě odkaz pro ty, kteří rádi vědí víc nebo si ji chtějí koupit a nejsou členy ADAC: http://www.campingkeyeurope.com/
Upravil Rudy dne 12.01.2018 15:24, před 6 let
sipadansipadanČlen
Přidáno před 6 let
Rudy, děkuji za vysvětlení.

V Dánku jsem kemp nikdy nenavštívil, takže nemohu hodnotit :_.

Ještě doplním, že princip "povinného" ručení kartou chápu .... na tom nic podivného není, jen ta formulace "povinná" se mi prostě nezdá (na základě mých zkušeností), ale byl jsem v kempu vždy až nad polárním kruhem a tam mohou mít jiný pohled na věc, než na jihu.
Ale i nad polárním kruhem je to Skandinávie :D
4.114683,118.628756
PepiPepiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

fun napsal:

CCI karty na stránkách definitivně končí. Odešlu už jenom staré.
Děkuji za pochopení.
Co se stalo,už to nejde-nebo se pro náročnost to nerentuje,pochopení mám ,ale rád bych se dověděl více,třeba radu jak a kde dík..
S
SharikČlen
Přidáno před 6 let
i mně by zajímalo proč prodej skončil
PepiPepiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Sharik napsal:

i mně by zajímalo proč prodej skončil
Asi ze slušnosti k dlouholetým členům tohoto fora,to necháme vyšumět..(potom se nemůžeme divit,že spousta členů už nepíše..max.SZ):r:_
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let

Citovat

Pepi napsal:

Citovat

Sharik napsal:

i mně by zajímalo proč prodej skončil
Asi ze slušnosti k dlouholetým členům tohoto fora,to necháme vyšumět..(potom se nemůžeme divit,že spousta členů už nepíše..max.SZ):r:_


Asi není zájem, já nevím a sám to nechápu.
Fun
Smile
PepiPepiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

fun napsal:

Citovat

Pepi napsal:

Citovat

Sharik napsal:

i mně by zajímalo proč prodej skončil
Asi ze slušnosti k dlouholetým členům tohoto fora,to necháme vyšumět..(potom se nemůžeme divit,že spousta členů už nepíše..max.SZ):r:_


Asi není zájem, já nevím a sám to nechápu.
Miro ahoj,není zájem vydavatelů,nebo žadatelů,tomu nerozumím,normálně karavanové kluby ,dále ADAC, UAMK je vydávají beze změn dále.Dík vím,že to zajímá více zdejších členů.Karty nejsou jen pro C-24?:_
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Nevím co je na tom tak zajímavého. Není zájem abych karty dále distribuoval. Důvody neznám.
Fun
Smile
S
SharikČlen
Přidáno před 6 let
já si kartu kupuji leta a mam zájem dál,a z reakcí soudím,že nejsem sám.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Marvin, Bobik, Petko, Vita, Sarka, PetrN, dcpaja, Habasek, merfan, dasa, Tom a Lucka, Lukas a Petra, Doktorovi, Mirek a Jirinka, Ludek Liberec, mb, ladis, panaci, Jera, panther, matus, simcha, olda, 1jgs - Milan, jozin, Perop, Rolda, dandak, Fun, Roman a Jana, Petr a Lucie, petr a jarka, Deda Lebeda, Garfild, Remzin, Kip, jirkamds, Tonda a Jarka, Matysek, Jirka Canon, Huntirovaci, severaci, Brevla, dalibor, PETGE, Kobliha, radekpajdla, Pepi, tronic, merkur, Henry, arto, jirkaso, c, Miroslav Ezr, OldaR, bobes, operativec, josef nemecek, Charlie, Bron, ivo, Vera a Jirka, Karel a Yvon, klubli, katka288, Badd, Ambry, Tajfun, CAP, milan59, fireman, Jirkac, Tomas Feit, Hunyady, Medeaz, Zdenek a Monika, Hans, zdenda, Rudy, IVRI, najk, Petr a Jana, jana a franta, venda799, Laky, alobrd, sedpv, lada721, TFeit, eblazek, fozyk, Bludicka, Knezmost, pr, Spajky007, Pepino66, Honza a Lidka, sonyboy, oblak, coupici, Blanka a Petr, amria, marwill, Honza Palasek, Horal, ikolara, jenulda, jirka dagmar, mengic333, Hlemyzd Matej, holubb, MildaPro, thomash1, Yossarian, MonikaK, olga, Black Panther, Pavel77, vitos, VlasW, Petr Z, bagetyasalaty, Miroslav6, Ervin, Lubos a Dasa, Buffy, Sharik, samjeep, sene, tomtro, Burstner Tom a Mirka, zdenekb, Hazici, tikber, Dudla, Bohous a Jana, Tom660, kucmais, pavelsrotyr, fifa32, pikotik, clintkr, jirka jn, ochmet, Vlkodlac, Hunter, Jardaa4, OldJuhy, riki0832, tuareg, harison, Majli, ufonCZ, Jira 48, Lipicani, rodinny_typ, parag, Bronislav, PepaN KV, Bota666, RadeJa, erikakrejci, jitkaV, bydlikem z hor, petr63, martin hobby, alapa, Roman OTR, slepenej, Palladin777, atlantic, Ladesek, hugo 007, Jarda292, pajovi, TondaM, jenda4, lejkrs, Jaro53, karlosVW, majsadr, Majrus, Bomber_007, magnum30, petr soukenik, Michal Levice, Zdenek a Alena, Jana a Petr V, rozsypal karel, JurajSK, sipadan, Yenkee, JaMaB, Zamecnici, pistah, Miki8, avento, kalivodak, allfa, PeBo, Hrib, opavaci, Martina2103, Dusan73, Kuchta Jan, Bedrna, MarianM, petrka, ramtlah1, karlovarak, copy, Chlapi_sobe, maria, Martin Orel

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,909,047 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24813 sekund | Průměrně za: 0.24813 (0) sekund | Dotazy: 149 | Použitá paměť: 2.37MB/2MB