Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 CCI - Kempingové karty, Carnet: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

CCI - Kempingové karty, Carnet

Poslední aktualizace před 3 roky
samjeepsamjeepČlen
Přidáno před 8 let
Karta dorazila
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 8 let

Citovat

simcha napsal:


To, že se na překladu pracuje je fajn, ale moje otázka je jednoduchá.

Na jakou adresu psát a nebo na jaké telefonní číslo volat v případě pojistné události?

Vysvětlovat někomu v případě nehody, že na překladu se pracuje, by mohlo být opravdu zajímavé.

Můžeš Míro na moji jednoduchou otázku odpovědět?


http://www.fcc-cr...;navrat=Ne
Fun
Smile
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 8 let
Díky za kartu je doma.:)
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
olgaolgaČlen
Přidáno před 8 let
Díky za kartu. Olga a Zdeněk
KipKipČlen
Přidáno před 8 let
Karta dorazila, díky Míro a Šárko ... :-)
Fiat PLA 75, Jablonec nad Nisou
P
pavelsrotyrNováček
Přidáno před 8 let
Karta dorazila děkuji.
F
fifa32Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

fun napsal:

Citovat

simcha napsal:


To, že se na překladu pracuje je fajn, ale moje otázka je jednoduchá.

Na jakou adresu psát a nebo na jaké telefonní číslo volat v případě pojistné události?

Vysvětlovat někomu v případě nehody, že na překladu se pracuje, by mohlo být opravdu zajímavé.

Můžeš Míro na moji jednoduchou otázku odpovědět?


http://www.fcc-cr...;navrat=Ne


Vážně to platí-poslední záznamy z roku 2013........? Chci věřit, že platí, objednávám.
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

fifa32 napsal:

Citovat

fun napsal:

Citovat

simcha napsal:


To, že se na překladu pracuje je fajn, ale moje otázka je jednoduchá.

Na jakou adresu psát a nebo na jaké telefonní číslo volat v případě pojistné události?

Vysvětlovat někomu v případě nehody, že na překladu se pracuje, by mohlo být opravdu zajímavé.

Můžeš Míro na moji jednoduchou otázku odpovědět?


http://www.fcc-cr...;navrat=Ne


Vážně to platí-poslední záznamy z roku 2013........? Chci věřit, že platí, objednávám.


Staré záznamy jako Starý prezident:D:_
F
fifa32Člen
Přidáno před 8 let
O záznamy ani prezidenta tentokrát až tak nejde :x , ale použil někdo někdy ty kontakty, fungovalo to? Co kdyby......
P
pikotikNováček
Přidáno před 8 let
Karta je doma, díky
F
fifa32Člen
Přidáno před 8 let
Může někdo poradit, jak ze stránek campingcardinternational.com, případně jakýchkoliv jiných, můžu jako držitel karty získat informaci o kempech, které akceptují CCI karty? Sice mi to vyjede seznam campů na mapě, ale na detaily jako adresa, web atd. se nedostanu, chce to po mně registraci, při ní i datum vydání karty, které neznám, a i potom,co se registrací probojuji, mě to pustí jenom zase na formulář s registračními údaji, i když se tváří, že jsem sign in. Na detaily kempu ani náhodou.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 8 let
Datum vydání karty = datum o rok mladší než validity
klub = 0601

dnes jsem vyzkoušel, funguje a na obrázku přidávám detail konkrétního kempu
Fun
Smile
Fun Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
F
fifa32Člen
Přidáno před 8 let
Díky za radu, ten klub jsem odhalil hnedle, datum vydání mě taky napadlo, ale stejně to nechodilo. Dneska jsem trochu potestoval, pokud nedělám něco špatně, je to bohužel zase jeden "open web", chodí to jenom z MSIE, z Firefoxu se ani na Windows ani na Linuxu nechytám :|
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 8 let
Ano je to tak. Používám Chrome, proto jsem nenarazil na problém.

Automatické sloučení 05.06.2016 19:41:
Kromě Chrome jsem úspěšně vyzkoušel Edge i Firefox.
Fun
Smile
Upravil Fun dne 05.06.2016 19:41, před 8 let
F
fifa32Člen
Přidáno před 8 let
Mně se to z Firefoxu chová, jak jsem popsal, ale asi nemá smysl řešit, jakou máme kdo verzi a nastavení. Stahal jsem si to z Exploreru, příležitostně vyzkouším třeba i Chrome. Díky za radu.
clintkrclintkrČlen
Přidáno před 8 let
5.6. objednána a 9.6. karta dorazila,děkuji za ochotu a rychlost.:)
J
jirka jnČlen
Přidáno před 8 let
TAKY diky:_
O
ochmetNováček
Přidáno před 8 let
V pondělí 25.7. 2016 zaplaceno, ve středu je CCI karta doma. Mockrát děkujeme za rychlost a ochotu.
V
VlkodlacNováček
Přidáno před 8 let
No je hezký, že si cci zaheslovalo přístup k základním informacím o "svých" kempech, ale pro mě je to na prd.
V minulosti jsem CCI kupovával a dneska řeším, jestli koupit CCI nebo ACSI, ale bohužel nejsem schopen předem zjistit, jak by se mi ta CCI vůbec vyplatila, aspoň teoreticky. To si myslí, že si to koupím naslepo? Jaký má takové utajování smysl? Jediný, co mě napadá - ukrýt před potenciálním zájemcem bídnost své nabídky. Ať jdou k šípku.
H
HunterČlen
Přidáno před 8 let
Karta objednána 30.8., zaplacena 17.9. a doteď nepřišla. ID4552
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Marvin, Bobik, Petko, Vita, Sarka, PetrN, dcpaja, Habasek, merfan, dasa, Tom a Lucka, Lukas a Petra, Doktorovi, Mirek a Jirinka, Ludek Liberec, mb, ladis, panaci, Jera, panther, matus, simcha, olda, 1jgs - Milan, jozin, Perop, Rolda, dandak, Fun, Roman a Jana, Petr a Lucie, petr a jarka, Deda Lebeda, Garfild, Remzin, Kip, jirkamds, Tonda a Jarka, Matysek, Jirka Canon, Huntirovaci, severaci, Brevla, dalibor, PETGE, Kobliha, radekpajdla, Pepi, tronic, merkur, Henry, arto, jirkaso, c, Miroslav Ezr, OldaR, bobes, operativec, josef nemecek, Charlie, Bron, ivo, Vera a Jirka, Karel a Yvon, klubli, katka288, Badd, Ambry, Tajfun, CAP, milan59, fireman, Jirkac, Tomas Feit, Hunyady, Medeaz, Zdenek a Monika, Hans, zdenda, Rudy, IVRI, najk, Petr a Jana, jana a franta, venda799, Laky, alobrd, sedpv, lada721, TFeit, eblazek, fozyk, Bludicka, Knezmost, pr, Spajky007, Pepino66, Honza a Lidka, sonyboy, oblak, coupici, Blanka a Petr, amria, marwill, Honza Palasek, Horal, ikolara, jenulda, jirka dagmar, mengic333, Hlemyzd Matej, holubb, MildaPro, thomash1, Yossarian, MonikaK, olga, Black Panther, Pavel77, vitos, VlasW, Petr Z, bagetyasalaty, Miroslav6, Ervin, Lubos a Dasa, Buffy, Sharik, samjeep, sene, tomtro, Burstner Tom a Mirka, zdenekb, Hazici, tikber, Dudla, Bohous a Jana, Tom660, kucmais, pavelsrotyr, fifa32, pikotik, clintkr, jirka jn, ochmet, Vlkodlac, Hunter, Jardaa4, OldJuhy, riki0832, tuareg, harison, Majli, ufonCZ, Jira 48, Lipicani, rodinny_typ, parag, Bronislav, PepaN KV, Bota666, RadeJa, erikakrejci, jitkaV, bydlikem z hor, petr63, martin hobby, alapa, Roman OTR, slepenej, Palladin777, atlantic, Ladesek, hugo 007, Jarda292, pajovi, TondaM, jenda4, lejkrs, Jaro53, karlosVW, majsadr, Majrus, Bomber_007, magnum30, petr soukenik, Michal Levice, Zdenek a Alena, Jana a Petr V, rozsypal karel, JurajSK, sipadan, Yenkee, JaMaB, Zamecnici, pistah, Miki8, avento, kalivodak, allfa, PeBo, Hrib, opavaci, Martina2103, Dusan73, Kuchta Jan, Bedrna, MarianM, petrka, ramtlah1, karlovarak, copy, Chlapi_sobe, maria, Martin Orel

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,814,776 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19496 sekund | Průměrně za: 0.19496 (0) sekund | Dotazy: 146 | Použitá paměť: 2.35MB/4MB