Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Držák rezervy na Fiat Ducato od 2006: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Držák rezervy na Fiat Ducato od 2006

Poslední aktualizace před 3 roky
D
Duro103Člen
Přidáno před 5 let
Ďakujem.

Pozriem to.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 5 let
Hmm dalsi zvyseni vahy. Kolik rezerva s drzakem muze mit kilo ?
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 5 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Hmm dalsi zvyseni vahy. Kolik rezerva s drzakem muze mit kilo ?


Zapomněl jsi ještě na never, který k výměně potřebuješ
R
Roman MarsalaČlen
Přidáno před 5 let
Trosku oprasim staru temu. Chcem namontovat origo drziak na rezervu ( ten s lankom na spustanie kolesa). Chcem sa ale spytat, ze ako to je zabezpecene, aby sa koleso otrasmi samovolne nespustilo. Dik. Roman
Roman 42, Iveta 40, Marek 10
D
DDTČlen
Přidáno před 5 let
Sroubujes, sroubujes a v posledni fazi prekonas odpor, ktery klade system, protoze se jedna kovova cast musi dostat pres druhou, cimz se kolo zajisti. To hapticky poznas, ze jsi ve spravne zajistene poloze.
Hlavni cast zajisteni bude v prevodovce. Nevidim do ni, ale mel by tam byt snekovy prevod. Takovy prevod je samosvorny. Kolo se samo neuvolni, protoze neroztoci snek.
Knaus Van i650MEG, 2017
R
Roman MarsalaČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

DDT napsal:

Sroubujes, sroubujes a v posledni fazi prekonas odpor, ktery klade system, protoze se jedna kovova cast musi dostat pres druhou, cimz se kolo zajisti. To hapticky poznas, ze jsi ve spravne zajistene poloze.
Hlavni cast zajisteni bude v prevodovce. Nevidim do ni, ale mel by tam byt snekovy prevod. Takovy prevod je samosvorny. Kolo se samo neuvolni, protoze neroztoci snek.


Dik za odpoved. Lebo drziak som kupil a stale mi to vrtalo v hlave. Lebo ani si nechcem predstavit aku skodu by to spravilo, keby sa to uvolnilo. Roman.
Roman 42, Iveta 40, Marek 10
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 5 let
Doporučuji lanovod nacpat vazelínou a pravidelně přimazávat. Jinak zarezne a rezerva pak jde dolů jen flexou.
D
Duro103Člen
Přidáno před 5 let
Kde si to kúpil?
Ja by som to tiež chcel. Len mám namontované elektrické stabilizačné nohy a neviem či by sa to tam zmestilo.
R
Roman MarsalaČlen
Přidáno před 5 let
V Trencine som bol preto. Mal som tam cestu.
https://m.autoric...esa-p6416/
Roman 42, Iveta 40, Marek 10
Ducatovy-KajaDucatovy-KajaČlen
Přidáno před 5 let
Žádný šnek a ani zajištění v té převodce není, jsou tam jen dvě přímá ozubená kola na větším plastovém je dole drážkování pro spirálu lanka a to jen posouvá lankem v těch dvou bovdenech. Zajištění je na úchytu rezervy kde ta část co se chytá do disku zajlcvakne do háku který je přišroubovaný na nosníku podlahy.
P
Pavel59Nováček
Přidáno před 3 roky
Prosím o radu,
mám Knaus 600Me integral, řeším stejný problém s rezervou, nevíš zda lze na moje auto použít ?
Děkuji Pavel
PetrMPetrMČlen
Přidáno před 3 roky
Ten originál držák se přidělá na rám, jsou tam na to i šrouby. U integralů nemám představu, jak to ze spodu vypadá. Je potřeba vlést pod auto a podívat se.
PetrM Připojili následující obrazek:
img_0296_1.jpg img_0310.jpg img_0790_1_1.jpg img_0791_1_1.jpg
F
framesČlen
Přidáno před 3 roky
Dobrý den, trochu mimo téma - u Mastera 2013 je ten naviják podobný, koupil jsem ho s autem nefunkční - je to naprosto neopravitelná věc a u Renaultu stojí cca 13tis. Kč!!!! Uvnitř miniaturní plastová oz. kolečka, vlásenkové pružinky atd. Stačí náznak uzlíku na laně a je po navijáku. Raději jsem vyrobil toto a připevnil na původní otvory M8 v podlaze. Ano, když manipuluji s rezervou, musím si k tomu lehnout, ale jde to bez heveru a je to blbuvzdorné.
frames Připojili následující obrazek:
img_20200817_094003.jpg
F
framesČlen
Přidáno před 3 roky
Nepodařilo se najednou...
frames Připojili následující obrazek:
img_20200817_095031.jpg
P
Pavel59Nováček
Přidáno před 3 roky
Děkuji Petře, jak se dostanu domů, vlezu pod auto Smile.
PetrMPetrMČlen
Přidáno před 3 roky
Pavle, otevřel jsi vlákno staré 2roky. a protože jsem řešil i já, že jsem na autě neměl rezervu, poslal jsem držák a montáž rezervy tak, jak to řeší originál Ital. Já jsem naštěstí za 11let ježdění nikdy rezervu nemusel použít (klepu na dřevoSmile ), ale pokud by to nastalo, nic jiného mi nezbyde, než vlést pod auto pro rezervu. Nikam dovnitř se mi nevejde. Ale je to pro mě větší jistota, než nějaké pitomé knoty na opravu a kompresorek. A jak to máš na integralu opravdu nevím. Snad se ti to podaří vyřešit. Držák jsem koupil v servisu Fiat a namontoval jsem si to sám.
P
Pavel59Nováček
Přidáno před 3 roky
Petře, vím že jsem šel do historie ..., nic aktuálního jsem nenašel :-(.
Také s tím kompesorkem nejsem moc v pohodě ...
V každém případě děkuji za rady.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,038,600 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19117 sekund | Průměrně za: 0.19117 (0) sekund | Dotazy: 122 | Použitá paměť: 2.13MB/4MB