Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Držák rezervy na Fiat Ducato od 2006: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Držák rezervy na Fiat Ducato od 2006

Poslední aktualizace před 3 roky
jojojojoČlen
Přidáno před 14 let
Chybí mi držák na rezervní kolo pod Fiat Ducato od r. 2006. Originál je hodně drahý. Neznáte nějakého levnějšího dodavatele nebo řemeslníka či kutila který by podle originálu byl ochoten jeden za polovinu ceny svařit ?
E
EXPEDICE APALUCHAČlen
Přidáno před 14 let
.
Upravil EXPEDICE APALUCHA dne 13.09.2010 22:39, před 14 let
bumlbumlČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj ciste mechanickou vec delal muj znamej a tel na nej je 777807540.Delal to u Ducata co si koupil jeho kamarad.Prvni 4x4:-)Fotky by mozna udelal ten majitel vozu.Myslim ze by to bylo za par penez.
jojojojoČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

EXPEDICE APALUCHA napsal:
Ahoj Jojo, já jsem to neriskoval. Nejdříve jsem chtěl taky řešit levněji, ale montoval jsem to na nové auto a poměr investice k novému autu je zanedbatelná. Naviják s pojistkou stejně jen tak nedokáže nikdo udělat a přemýšlel jsem, kdyby náhodou upadla za jízdy tak rozbije zespodu celou zadní nástavbu /garáž/. Koupil jsem origo ve fiatu držák na valník, který má ovládání u kola. Cena je opravdu nelidová!!!!
Dej vědět, jak si to dořešil. Karel


Ahoj Karle, netušil jsem že součástí držáku je nějaký naviják. Jak se to prosím tě obsluhuje? Naviják je elektrický ? To by trochu ospravedlňovalo vysokou cenu. Myslel jsem, že je to jen rám, který po vložení kola přizvednu zvedákem (kolo je dost těžké) a zašroubuji nebo vložím čep a pojistím ho závlačkou nebo tak nějak. Netuším jaké je vlastně u dodávek řešení držáků a okukovat na ulici je nereálné. Moc díky za foto, je z něj vidět, že jde kupodivu o dost sofistikovanou součástku.

Má někdo na dodávce (zapomněl jsem říct že mám klasickou dodávku Fiat Ducato 2006) čistě mechanický držák náhradního kola ?
E
EXPEDICE APALUCHAČlen
Přidáno před 14 let
.
Upravil EXPEDICE APALUCHA dne 13.09.2010 22:39, před 14 let
jojojojoČlen
Přidáno před 14 let
Nakonec jsem koupil originál pro moje Fiat Ducato X250 a namontoval jsem si ho na ulici bez zvedání vozu i bez plánku za hodinu včetně rébusu jak a co tam patří (bez toho trvá montáž asi 15 minut).
Ovládání je vedle zadního kola. Pomocí dodaného nádstavce na kliku zvedáku se kolo točením kliky spustí. Kolo je pak na jakémsi dostatečně dlouhém lanku se spirálou, takže po spuštění na zem se pak dá snadno posunout za auto. Zde již jen rukou povolit přídržný šroub na uchycovacím trnu a kolo je volné k použití. Velmi pohodlné a zdá se, že za 5560,- s DPH, když nemusím pod vůz a kolo se navíc po přitažení automaticky zajistí, to pohodlí stojí.
Ještě jednou děkuji všem za radu.
Jarek + Jindřiška
Fiat Ducato 250L, 2,3JTD, L3H2, vlastní vestavba do dodávky
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj všem,
dnes jsem byl v Strojservisu v Praze a docela mě potěšili - vzhledem ke svolávací akci kvůli vadným držákům rezervních kol výrazně snížili cenu nových držáků - nyní stojí na nákladní Ducato (vhodné na obytku) cca 1400,-Kč - to už je docela dobrá cena oproti původním šesti tisícům.:^
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
PepiPepiČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Cattani napsal:

Ahoj všem,
dnes jsem byl v Strojservisu v Praze a docela mě potěšili - vzhledem ke svolávací akci kvůli vadným držákům rezervních kol výrazně snížili cenu nových držáků - nyní stojí na nákladní Ducato (vhodné na obytku) cca 1400,-Kč - to už je docela dobrá cena oproti původním šesti tisícům.:^
ahoj nemůžu najít žádny odkaz ,kde bych viděl foto,držáku rezervy.neví někdo kde to najdu dík pepa:_
LubinoLubinoČlen
Přidáno před 12 let
No jestli ten krám stojí šest tǎců tak budu vozit rezervu radši uvnitř. Potřeboval jsem sundat rezervu u dodávky z práce. Auto 6 let starý a naviják totálně zarezlej a srostlej s diskem. Takže jsem to řešil flexou. Komu to zatím funguje, doporučuju pravidelně mazat. Hlavně netočit násilím- šnek uvnitř je z plastu!
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Pepi napsal:

Citovat

Cattani napsal:

Ahoj všem,
dnes jsem byl v Strojservisu v Praze a docela mě potěšili - vzhledem ke svolávací akci kvůli vadným držákům rezervních kol výrazně snížili cenu nových držáků - nyní stojí na nákladní Ducato (vhodné na obytku) cca 1400,-Kč - to už je docela dobrá cena oproti původním šesti tisícům.:^
ahoj nemůžu najít žádny odkaz ,kde bych viděl foto,držáku rezervy.neví někdo kde to najdu dík pepa:_


Jestli jedeš na For Caravan, tak se můžeš podívat - už jsem ho namontoval. Pokud ne, mohu to vyfotit a dám sem fotky.
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
PitrPitrČlen
Přidáno před 12 let
Pro Cattani.

Prosím také o foto. Řeším stejný problém.
Dík Pitr.
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 12 let
Povedlo se mi sehnat obrázek, foto pod autem není nic moc, tak to naskenuju a pošlu.

Automatické sloučení 28.03.2012 21:51:

Citovat

Pitr napsal:

Pro Cattani.

Prosím také o foto. Řeším stejný problém.
Dík Pitr.

Tady je foto - na obytku je třeba verze s kabinou - obr. 6.

Automatické sloučení 28.03.2012 22:12:
Tak bohužel PDF formát mi nejde zmenšit a tudíž ani vložit k článku - takže to odesílám na email. Pepi -poslal jsem SZ.
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
Upravil Cattani dne 28.03.2012 22:12, před 12 let
Jira 48Jira 48Člen
Přidáno před 12 let
Tento týden jsem byl na roční prohlídce s Fiatem Dukato r.v.2007 v Stratos Auto sro. Hradec Králové, kam jezdím pravidelně a mile mě překvapili s provedenou výměnou držáku rezervy v rámci akce Fiat - bezplatně. Jen víc takových to služeb.
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Jira 48 napsal:

Tento týden jsem byl na roční prohlídce s Fiatem Dukato r.v.2007 v Stratos Auto sro. Hradec Králové, kam jezdím pravidelně a mile mě překvapili s provedenou výměnou držáku rezervy v rámci akce Fiat - bezplatně. Jen víc takových to služeb.

Ahoj, to jsem zapomněl dodat, těm, kdo již držák na autě měli, provedou samozřejmě výměnu zdarma, já jsem ho na autě neměl, takže mi ho nabídli za těch cca 1400,-Kč. Jinak zájemcům jsem odeslal foto na email. Montáž je jednoduchá, namontuje ho myslím každý i na ulici.
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
R
rexiČlen
Přidáno před 12 let
Objevil jsem na podvozku v příčníku originální závity tak jsem tam našrouboval dvě závitové nerezové tyče, na ně jsem pomocí stahováku nasadil kolo, zajistil matkama a nechal stažený tím stahovákem. Je to pěkně na středu, schovaný těsně pod podlahou a drží to jako přibitý.
ivan64ivan64Člen
Přidáno před 12 let

Citovat

rexi napsal:

Objevil jsem na podvozku v příčníku originální závity tak jsem tam našrouboval dvě závitové nerezové tyče, na ně jsem pomocí stahováku nasadil kolo, zajistil matkama a nechal stažený tím stahovákem. Je to pěkně na středu, schovaný těsně pod podlahou a drží to jako přibitý.
Taky dobrý nápad a za pár korun předpokládám.:^
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

ivan64 napsal:

Citovat

rexi napsal:

Objevil jsem na podvozku v příčníku originální závity tak jsem tam našrouboval dvě závitové nerezové tyče, na ně jsem pomocí stahováku nasadil kolo, zajistil matkama a nechal stažený tím stahovákem. Je to pěkně na středu, schovaný těsně pod podlahou a drží to jako přibitý.
Taky dobrý nápad a za pár korun předpokládám.:^

Jo, určitě to vyjde levnějš, ale zkoušel jsem to jako první řešení - chytit rezervo natvrdo na šrouby do středu, (bez stahováku) a nic moc při výměně, rezervo na originál držáku vytahnu a spustím z boku klikou.

Automatické sloučení 01.04.2012 21:20:
Ahoj, tak pro zájemce zkusím vložit foto držáku.
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
Upravil Cattani dne 01.04.2012 21:20, před 12 let
Cattani Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen img_0789.jpg Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
D
Duro103Člen
Přidáno před 5 let
Dá sa takýto držiak umiestniť na hociaké Fiat Ducato? Mám r.v. 2013, 7,5m polointegralu. Zadné sasy mám trochu prerobené. Zadná náprava je originál Ducato.

Ďakujem
BartBartČlen
Přidáno před 5 let
Se zadní nápravou originální držák nemá nic společného, příprava na uchycení tohoto držáku je součástí podlahy a jejich výztuh.... Musíš si pod auto lehnout a uvidíš sám.....
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 5 let

Citovat

Duro103 napsal:

Dá sa takýto držiak umiestniť na hociaké Fiat Ducato? Mám r.v. 2013, 7,5m polointegralu. Zadné sasy mám trochu prerobené. Zadná náprava je originál Ducato.

Ďakujem


Držák se montuje na nosníky za zadní nápravou. Je to krásně vidět na foto o dva příspěvky výše. V nosnících jsou i připravené závity. Porovnej fota se svým podvozkem a uvidíš.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,726,623 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20146 sekund | Průměrně za: 0.20146 (0) sekund | Dotazy: 150 | Použitá paměť: 2.37MB/2MB