Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Pérování přední nápravy: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Pérování přední nápravy

Poslední aktualizace před 5 let
TonikTonikČlen
Přidáno před 14 let
Mám problém s nízkým zdvihem per u přední nápravy Ducata.
Pravděpodobně jde o únavu, ale nedivil bych se, kdy by šlo o "úpravu" = další prasečinu původního majitele.
Je jedinou možností pouze výměna per za nová (k dostání jsou i speciální +5cm pro karavany) ?
Neexistují nějaké "podložky"?
A co Goldschmitt ? Nemají něco na př. nápravu? :x
PepaKPepaKČlen
Přidáno před 14 let
PecaPecaČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

Tonik napsal:
Mám problém s nízkým zdvihem per u přední nápravy Ducata.
Pravděpodobně jde o únavu, ale nedivil bych se, kdy by šlo o "úpravu" = další prasečinu původního majitele.
Je jedinou možností pouze výměna per za nová (k dostání jsou i speciální +5cm pro karavany) ?
Neexistují nějaké "podložky"?
A co Goldschmitt ? Nemají něco na př. nápravu? :x


Podložky nedávej, sice se Ti vozidlo zvýší, ale zůstane krátký zdvih již unavené nebo zkrácené pružiny nikdy to nebude fungovat tak jak má. Podle mého bude nejlevnější variantou navštívit prodejce náhradních dílů jako je Elit a jiný, kde si vybereš. Přesně jak píšeš ve svém příspěvku ...
Goldschmidt je podle mého zbytečně drahej.
Petr Klamt
tel.: 00420 777 907 674
email.: klamt@seznam.cz
TonikTonikČlen
Přidáno před 14 let
Máš pravdu. U Goldschmitta je to nejenom o ceně, ale chtě-nechtě i o další hmotnosti. V mém případě: nechtě :( Nebo přesněji už NESMĚT CHTÍT, i když slyším na toto odpružení chválu zprava-zleva. :c
eblazekeblazekČlen
Přidáno před 14 let
Kdybys chtěl tak mám pera doma - jen jaká je tam tonáž?
TonikTonikČlen
Přidáno před 14 let
Kdyby jste někdo měl stejný problém = unavená přední péra,
tak doporučuji kontaktovat člena: eblažek

Péra nám sehnal. Ba co víc, nezůstalo jen u originálních per pro Ducato Maxi (průměr 19mm).
I přes uzavřenou objednávku, dále sháněl.
Nakonec někde dohonil zesílené pružiny Camper HD (21mm) od nějakého švédského výrobce.

Auto se zvedlo o cca 4 cm.
Není to málo ani přehnaně moc. Prostě paráda.

A cena? V jednom eshopu jsem našel něco podobného za 10t (pravděpodobně za 1 ks).
Nám stačila "osmička" za obě, včetně poštovného.
A
alexandrČlen
Přidáno před 14 let
Niekto spomínal MAD pružiny . Nepomohlo by to ? Ponúk na nete dosť , či aj pre daný typ vozu - to neviem ....
P
PepekČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím všechny,
kdyby někdo chtěl,mám na ducato X 244,2002-2006(možná by to šlo i na X 230) přední pružiny zesílené 21mm,verze camper,Lesjofors made in sweden,6900kč za sadu.
Ales a HanaAles a HanaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj ,
mám pažouta 230L, v Albánii odešel levý přední tlumič, takže mně čeká výměna. Přední péra jsou zřejmně po 18 letech dost unavená, takže akceptuji Tvoji nabídku s tím, že když nebudou pasovat, pošlu je dál do světa. Bližší kontakt v SZ.
Doufám, že není pozdě.
Alda
Aleš, Hana, yorkshire Jája,
Peugeot Boxer - vestavba Trentino
P
PepekČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Pepek napsal:

Zdravím všechny,
kdyby někdo chtěl,mám na ducato X 244,2002-2006(možná by to šlo i na X 230) přední pružiny zesílené 21mm,verze camper,Lesjofors made in sweden,6900kč za sadu.


Kdyby někdo chtěl tyto pružiny,kontaktujte mohu objednat...jdou i na X 230
mychalmychalNováček
Přidáno před 5 let
Mám ducato 2006(250) a stejný problém, auto je moc nízko, krátký zdvih a tím nervozně poskakuje po cestě. Vzpomínali jste švédského výrobce Lesjofors, já našel na více eshopech jejich "extra heavy duty" pružiny za super ceny, uvedeno je pro camper, ale nikde nepíšou o průměru vinutí. Nemáte někdo zkušenost s těmito konkrétními? Přímo kód výrobce je LESJÖFORS 4026222

https://www.motor...gKPW_D_BwE
Ducato L3H3 3.0, vlastní vestavba
jirkajjirkajČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

mychal napsal:

Mám ducato 2006(250) a stejný problém, auto je moc nízko, krátký zdvih a tím nervozně poskakuje po cestě. Vzpomínali jste švédského výrobce Lesjofors, já našel na více eshopech jejich "extra heavy duty" pružiny za super ceny, uvedeno je pro camper, ale nikde nepíšou o průměru vinutí. Nemáte někdo zkušenost s těmito konkrétními? Přímo kód výrobce je LESJÖFORS 4026222

https://www.motor...gKPW_D_BwE



Hersteller
LESJÖFORS
Index
LS4026222
Montageplatz
Vorne
Montageseite (L/R)
links/rechts
Dicke [mm]
19
Länge [mm]
350
Aussendurchmesser [mm]
176
Federtyp
I I
Verstärkt
Ja
Herstellernummer
4026222
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Tonik, PepaK, Peca, eblazek, alexandr, Pepek, Ales a Hana, mychal, jirkaj

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,713,392 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24052 sekund | Průměrně za: 0.24052 (0) sekund | Dotazy: 106 | Použitá paměť: 2.05MB/2MB