Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Pozor na zimní výbavu! a letní: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Pozor na zimní výbavu! a letní

Poslední aktualizace před 5 let
L
LakyČlen
Přidáno před 5 let
https://www.garaz...;source=hp

letní-Povinná výbava v zahraničí: Tohle všechno musíte mít v autě!
hlavně mne zaujala Anglie.

https://www.garaz...-aute-4557
Žijeme jen jednou.
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 5 let
Mě dostalo Chorvatsko. Když jedeš s karavanem a píchneš tak dáš asi jeden trojúhelník za karavan, druhý před auto a já jsem to doladit a pro jistotu manželka mává v příkopu červeným praporem kdyby jel po poli traktor.
ivoiivoiČlen
Přidáno před 5 let
Velká Británie
"motoristé s levostranným řízením by si měli zajistit, aby jejich světlomety byly upraveny pro jízdu na levé straně..."
Je to technicky možné?
S
synconNováček
Přidáno před 5 let
davaj se přelepky je to v manualu od auta
L
LakyČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

ivoi napsal:

Velká Británie
"motoristé s levostranným řízením by si měli zajistit, aby jejich světlomety byly upraveny pro jízdu na levé straně..."
Je to technicky možné?


Snad je to možné ale nevím zda u všech typu světel , nedávno mi to kolega seřizoval k vůli měchům od 0- po 3.stupen a myslí že i o něco více k odklonu do pravé strany . Už vidím jak nám to budou policajti zkoušet , v noci to bude patrně horší a oslnivé a nebezpečné - nebude vidět na chodce po levé straně . Myslím že kolegové na kamionech to asi neřeší , v noci si dají pauzu.

Co ty přelepky na světla mají za význam ? jako že 1/3třetinu přelepím ?a levá bude stejně neosvětlena .

Chorvatsko--- kdo má N1 povinný hasicí přístroj -pokuta
Žijeme jen jednou.
Upravil Laky dne 19.01.2019 20:11, před 5 let
R
RickČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Tomik Kralu napsal:

Mě dostalo Chorvatsko. Když jedeš s karavanem a píchneš tak dáš asi jeden trojúhelník za karavan, druhý před auto a já jsem to doladit a pro jistotu manželka mává v příkopu červeným praporem kdyby jel po poli traktor.


To tak není, pokud píchneš v Chorvatsku s karavanem tak dáš samozřejmě trojuhelník za soupravu.A protože jsi souprava tak dáš dva trojuhelníky, to aby všichni za tebou věděli že jde o soupravu.
Nepřipadá mi to nijak nelogické spíš naopak.
PabloGSPabloGSČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

ivoi napsal:

Velká Británie
"motoristé s levostranným řízením by si měli zajistit, aby jejich světlomety byly upraveny pro jízdu na levé straně..."
Je to technicky možné?


Mám u auta (VW) v menu nastavení světel, volbu levostranné/pravostranné. Takže záležitost asi tří kliků na displeji. Samozřejmě bude záležet na tom, jaká světla to jsou. Ty obyč. to asi umět nebudou.
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

HK napsal:

Citovat

Tomik Kralu napsal:

Mě dostalo Chorvatsko. Když jedeš s karavanem a píchneš tak dáš asi jeden trojúhelník za karavan, druhý před auto a já jsem to doladit a pro jistotu manželka mává v příkopu červeným praporem kdyby jel po poli traktor.


To tak není, pokud píchneš v Chorvatsku s karavanem tak dáš samozřejmě trojuhelník za soupravu.A protože jsi souprava tak dáš dva trojuhelníky, to aby všichni za tebou věděli že jde o soupravu.
Nepřipadá mi to nijak nelogické spíš naopak.


To je logické. Když pojedu s Fabií a malým vlekem tak by tu Fabii mohl někdo bez druhého trojúhelníku přehlédnout. Už jenom že to chtějí jen Chorvaté tak je vidět že je to potřebné.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Laky, Tomik Kralu, ivoi, syncon, Rick, PabloGS

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,024,831 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16805 sekund | Průměrně za: 0.16805 (0) sekund | Dotazy: 91 | Použitá paměť: 1.95MB/2MB