Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Vymena naftoveho filtru v Praze: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Vymena naftoveho filtru v Praze

Poslední aktualizace před 5 let
PetrKPetrKČlen
Přidáno před 5 let
Ahojte. Zkousim stesti. Jsem v Praze na Barandove. Potreboval bych pomoct s vymenou naftoveho filtru. Filtr mam. Jedna se o fiat duaco 1995. Pristup je v pohode. Jen bych rad nekde umyl ruce popripade mam trosku strach s odvzdusnenim. Abych nevybil baterku. Auto je pojizdne a prijedu. Potrebuji to v sobotu idealne dooledne 19.1.2018 kontakt na me 773676673. Pokud by se nasla dobra duse prosim o sms. Diky
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 5 let
projeď tohle vlákno třeba tam někoho z Prahy najdeš:
https://www.carav...d_id=10417
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 5 let
Do noveho filtru si malej naftu az po vrch kterou si koupis na benzince jestli sebou nevozis kanystr aspon zacnes ;-) a nebudes odvzdusnovat vubec. Kdybys byl na ceste do sumperka rekl bych ti jed pres uvaly moc si nezajedes a stav se u me na kafe u muzes si ty ruce umejt. uz bohuzel v praze nebydlim tak to ke me je dal. 605954949 napsal jsem ti sms cau Dan
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Upravil floridan79 dne 18.01.2019 22:56, před 5 let
L
LakyČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

PetrK napsal:

Ahojte. Zkousim stesti. Jsem v Praze na Barandove. Potreboval bych pomoct s vymenou naftoveho filtru. Filtr mam. Jedna se o fiat duaco 1995. Pristup je v pohode. Jen bych rad nekde umyl ruce popripade mam trosku strach s odvzdusnenim. Abych nevybil baterku. Auto je pojizdne a prijedu. Potrebuji to v sobotu idealne dooledne 19.1.2018 kontakt na me 773676673. Pokud by se nasla dobra duse prosim o sms. Diky




19.1.018 tak to už asi proběhlo nebo tam stále stojíš? Chlapi já opravdu žasnu co vy nevymyslíte , tento filtr má jednu vadu že je bakelitový a špatně se povoluje a dotahuje mám na to pomocné nářadí . To bych bral jako žádost o pomoc ale umýt si někde ruce ? :D
Žijeme jen jednou.
P
paragČlen
Přidáno před 5 let
Hermane,Ducato 1995 má plecháč!!!Neznám,nepíšu!
L
LakyČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

parag napsal:

Hermane,Ducato 1995 má plecháč!!!Neznám,nepíšu!


Tak to máte super s plecháčem si ruce tolik neumažu jako s tím co jsem měl r.výroby 2006 poslední typ , dle fotky co tam má jsem usoudil že se o něj jedná . Ono ani nešlo až tak o ten filtr . Děkuji za upozornění zase jsem o něco chytřejší . :)

Pokud mohu poradit tak se jedná o tu demontáž potrubí nebo jen o odvzdušnění , nevím zda tam jsou kovové trubky nebo už PVC u nich jsou PVC pojistky - ty se musí vysunout u novějších typu zatlačit a vysunout hadice . Odvzdušnění - starší typy by měli mít ruční pumpu pokud ne tak dolít filtr palivem do plna - namontovat a startovat ,je to snadnější . U nových typu je to snadnější mají el. čerpadlo v nádrži . Pokud jsem něco opomenul - je to v rychlosti vše.
Žijeme jen jednou.
Upravil Laky dne 19.01.2019 20:03, před 5 let
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 5 let
Zakladatel tohohle vlákna ovšem nehledá radu jak ten filtr vyměnit, ale hledá někoho kdo to umí a byl by ochoten to udělat ! Třeba já ani po vašich dobrých radách bych to neuměl . . .
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
L
LakyČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Zakladatel tohohle vlákna ovšem nehledá radu jak ten filtr vyměnit, ale hledá někoho kdo to umí a byl by ochoten to udělat ! Třeba já ani po vašich dobrých radách bych to neuměl . . .


Zdendo jsi jen o něco málo starší tak se nepodcenuj , ty starší typy jsou jednoduché určitě bys to zvládl . Proto jsem se zaměřil na novější typy co mají PVC hadce a jištění , je to titěrné a špatně se to dělá když nevíš zda zatlačit nebo povytáhnout - rádo to praská a špatně se to potom opravuje nedej bože v zimě . :)
Dobré je nezapomenout před zimou i do odstaveného vozu nalít do NÁDRŽE nemrznoucí přísadu a projet to at se to dostane až do filtru . Parafín se ti rozloží a je to nevratné ucpe ti filtr nebo z části a i v létě se ti to projeví -a vo tom to je.Lepší nějaká rada než žádná aspon můžeš něco vyloučit.

Pokud nikoho nesežene tady v cz- tak si takový řidič musí pořídit pojištění s asitenční pomocí , dnes je to filtr zítra defekt atd .


Když si poradil s tímto viz . album .foto.
Album: dodatečná montáž motorové klimatizace 2,5TDI ducato
Žijeme jen jednou.
Upravil Laky dne 19.01.2019 20:45, před 5 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: PetrK, Zdenek a Alena, floridan79, Laky, parag

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,682,859 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25658 sekund | Průměrně za: 0.25658 (0) sekund | Dotazy: 82 | Použitá paměť: 1.87MB/2MB