Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 otočná přední sedadla: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

otočná přední sedadla

Poslední aktualizace před 5 let
F
ferdasanČlen
Přidáno před 5 let
Laický dotaz-jak má správně fungovat aretace otočných předních sedadel?Sedadla jdou zaaretovat pouze po směru jízdy.Mimo tento stav jsou stále pohyblivá(otáčecí).Je to dost nepříjemný,když při každém pohybu se sedačkia pod zadkem točí.
L
LakyČlen
Přidáno před 5 let
Mám to samé a myslím že je to dobře ,když ji opouštím mohu ji pohybem natočit od stolu . Můžeš si ji provizorně něčím zajistit a posoudit zda ti to vyhovuje jinak nebo si ji rukou přidrž . Kancelářská židle je také otočná právě pro to ah- jo?
Žijeme jen jednou.
D
DochtorČlen
Přidáno před 5 let
Nevím jak je to u ostatních, ale u mojí otoče je po obvodu zářez do kterého zapadne páčka a sedadlo se aretuje v jízdní poloze. Asi by šlo ten zářez vypilovat i v jiné poloze, ale je to změna nevratná.
F
ferdasanČlen
Přidáno před 5 let
No ,tak to vypadá ,že každý typ auta to má jinak.V druhým autě to mám po cca 45stupních aretace.Právě to,že se točí jak kancelžidle mě vadí ah-jo.Budu tam muset vymyslet nějakou brzdu.
M
mariaČlen
Přidáno před 5 let
já to mám ve dvou autech stejně, otoče jsou od různých výrobců.
Hrozně mě to štve, jak se mi to točí a uhýbá. Chystám se na nějakou rozborku a úpravu. Na tu odjišťovací páku chci dovařit kolík a zajišťovat i v jiných polohách, kde vyvrtám dírky nebo přivařím zarážky. Pro tu aretaci v klidu nebude potřeba tak festovní jako pro aretaci za jízdy.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: ferdasan, Laky, Dochtor, maria

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,044,635 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20745 sekund | Průměrně za: 0.20745 (0) sekund | Dotazy: 63 | Použitá paměť: 2.31MB/4MB