Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Elektro auta dobudou svět? v takovém počtu?: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Elektro auta dobudou svět? v takovém počtu?

Poslední aktualizace před 3 roky
L
LakyČlen
Přidáno před 5 let
Kde vyrobíme tolik energie? EU zpřísnuje emise a tady vidíte výsledek reality jinde .

https://www.email...B%20Ve.mp4
Žijeme jen jednou.
H
hymer662Člen
Přidáno před 5 let
Pro odlehceni. Fake news:
Zjistili jsme od tajneho zdroje, ze znama automobilka pripravuje zavest na trh prevratnou novinku.
Sve elektroauta vybavi slapadly s generatorem. Na otazku cim budou generatory pohanene nam sdelili, ze jedinecnou upravou a patentovanym designem zavazadloveho prostoru vznikl prostor pro az 4 migr...y. Automobilka zatim resi jedene omezeni a to, ze vaha migr...a musi byt maximalne 40 kg.
Oslovili znameho dietologa, ktery sestavil specialni jidelnicek a nyni probiha zaverecna faze testovani. Predbezne vysledky napovidaji, ze lze dosahnout po cca 3 mesicich specialni diety vahu 32 kg se zachovanim vykonu.
Upravil hymer662 dne 13.01.2019 08:23, před 5 let
L
LakyČlen
Přidáno před 5 let
Nemilany .Také jedna z možností dobít energii .
Není nutné tady reagovat je to jen názorná ukázka pro ty co tomu věří že se toho dožijí .
;)
Někde jsem četl že se vyvíjí tlak na uskutečnění sjednocené EVROPY po vzoru USA . V tom případě by odpadla 1. část byrokracie "jako projekt infrastruktury " ale to je také HOOODNĚ vzdálená budoucnost lidstva . JÁ osobně fandím kosmickým projektům VŠEM .(y)
Žijeme jen jednou.
H
hymer662Člen
Přidáno před 5 let

Citovat

Herman napsal:

Nemilany .Také jedna z možností dobít energii .
Není nutné tady reagovat je to jen názorná ukázka pro ty co tomu věří že se toho dožijí .
;)
Někde jsem četl že se vyvíjí tlak na uskutečnění sjednocené EVROPY po vzoru USA . V tom případě by odpadla 1. část byrokracie "jako projekt infrastruktury " ale to je také HOOODNĚ vzdálená budoucnost lidstva . JÁ osobně fandím kosmickým projektům VŠEM .(y)

V pohode, me to jen napadlo k “rozveseleni” pri nedelni snidani...
Elektroauta jsou asi nezastavitelny smer. Jevi se, ze to muze byt jeste dlouho, ale take muze nastat prekvapeni, jak to pujde rychle. Prikladem je DE. A pokud srovnat eletrofikaci - infrastrukturu , tak nemci jsou na 100 km a cesi na pultem kilometru.
A to jsme jeste neprosli narodnim sportem hadat se a hazet do vseho vidle.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 5 let
Tesla míří do ČR, už hledá zaměstnance:
https://www.letem...zete-i-vy/
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
dcpajadcpajaČlen
Přidáno před 5 let
Tomu říkám pořádný vývoj :-) :-) https://www.idnes.cz/auto/zpravodajst...tomoto_fdv.
Další zajímavý článek https://www.idnes.cz/auto/zpravodajst...tomoto_fdv.
Je jasné, že jsou to novinářské "výkřiky", ale bohužel to takto dopadne.
L
LakyČlen
Přidáno před 3 roky
Tady vidíte výsledky testu do -10C a okolo -0C. - +5C DOJEZD v km , jak působí chlad na výkon .Pro mne nic moc snad jen ten hybrid a to jen okolo komína .

https://www.garaz...a-21005107
Upravil Fun dne 16.12.2020 11:31, před 3 roky
JardaklidekJardaklidekČlen
Přidáno před 3 roky
Myslím, že elektroauta dávají smysl leda jako městské auto.
B
BeryČlen
Přidáno před 3 roky

Jardaklidek napsal:

@Jardaklidek - Myslím, že elektroauta dávají smysl leda jako městské auto.


Jediná elektroauta, co dávají smysl, dělá značka Per Perego.
Poslouží výborně, výkon i dojezd ok, ale pak z toho každý dítě vyroste a přejde na spalovák :-)
Sorry, musel jsem :-)
Predom Prespol N126a (1976) a Beyerland Vitesse 4.00 CT (1987) za utahanou Octavkou 1,6 LPG ... samozřejmě ne současně :-)
Ondra, Kačula, Franísek, Mařenka a chlupatej hlídač Bobinka
M
MarianMČlen
Přidáno před 3 roky
Tak to si nemyslím, že mají budoucnost, je to výmysl evropské unie neumím si představit, jak dobíjet na sídlišti, asi bychom se postřileli, hlavně někdo musí tu elektriku výrobit, takže to moc ekologické není dále někdo bude muset likvidovat baterie atd. Já bych se priklaněl k vodíku.
prokydaprokydaČlen
Přidáno před 3 roky
Už ani elektrika "ekologům" nevoní! Prostě budete chodit pěšky a basta! Grin
https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/...f6b220ee8/
Hobby Exclusive 495
O
oltcitakČlen
Přidáno před 3 roky
Auta budú len pre "vyvolenych" celkovo cestovanie inam ako do práce bude luxus,takže auta zakážu všeobecne. Frown
PS teda tak by to chceli......Pfft
M
MarianMČlen
Přidáno před 3 roky
Ahoj pišeš auto do práce, co když budeš bez šťávy, co pak budeš mlsně pobíhat po parkovišti a koukat, jak kolegové odjíždí domů, zavoláš zeleného anděla, ten přijede až bude mít čas, přifrči kára o obsahu 5l,nakopne disel agregát..... To je ta ekologie, zacaluješ více jak za naftu. Přijedeš domu zjistíš, že veškeré stanice jsou už obsažené, vyjedeš sondovat do okolních ulic, pak zjistíš že jses asi tak4až5 km od domova. Takto to budeš a solvovat několikrát v roce.
L
LakyČlen
Přidáno před 3 roky

hymer662 napsal:

@hymer662 -

Citovat

Herman napsal:

Nemilany .Také jedna z možností dobít energii .
Není nutné tady reagovat je to jen názorná ukázka pro ty co tomu věří že se toho dožijí .
Wink
Někde jsem četl že se vyvíjí tlak na uskutečnění sjednocené EVROPY po vzoru USA . V tom případě by odpadla 1. část byrokracie "jako projekt infrastruktury " ale to je také HOOODNĚ vzdálená budoucnost lidstva . JÁ osobně fandím kosmickým projektům VŠEM .Like

V pohode, me to jen napadlo k “rozveseleni” pri nedelni snidani...
Elektroauta jsou asi nezastavitelny smer. Jevi se, ze to muze byt jeste dlouho, ale take muze nastat prekvapeni, jak to pujde rychle. Prikladem je DE. A pokud srovnat eletrofikaci - infrastrukturu , tak nemci jsou na 100 km a cesi na pultem kilometru.
A to jsme jeste neprosli narodnim sportem hadat se a hazet do vseho vidle.



Tak tady máš ty vidle od šéfa TOYOTY -- jak to vidí v Japonsku a to jsou někde jinde než v Německu natož v CZ to abys vozil v kufru centrálu 5KW

https://www.novin....seznam.cz
AlesMartinAlesMartinČlen
Přidáno před 3 roky
Já doufám, že si evropské národy nenechají od Grety a podobných nakukat, že musíme jako o závod elektrifikovat. Spočítali jste si, kolik by bylo třeba navíc denního příkonu na nabytí aut, kdyby jich v ČR jezdilo 30% na elektriku? Nedávno jsem to počítal a vyšlo mi něco jako jeden další blok Temelína. To asi větrníky nezvládnou :-)

Ale kdo ví co je dobře. Třeba se to nakonec povede. Nebo to bude vodíkový pohon. Nebo něco jiného. Nebo se bude prostě jenom míň jezdit a ona nám ta ropa vystačí... Jen nechci, aby EU dojela ekonomicky na hujerství a neskončila na ekonomickým chvostu za Čínou, zbytkem Asie a US, jako skončil bolševické "poručíme dešti větru".

Ford v US již varuje budoucí majitele aut na baterie, lidi tam jsou víc zvyklí pracovat ne s cenou, ale s rozdílem kupní a prodejní ceny (ojetého vozu), že jim nemůže u elektroaut garantovat žádnou úroveň zůstatkové ceny. Tak ať si koupí elektromobil kdo chce, koho to baví a kdo na to má.
Jen na jeho auto nechci doplácet ze svých daní.
T
tomas86Člen
Přidáno před 3 roky
Pobavilo mne: https://www.novin...y-40350219

"Elektrárenská společnost Svenska kraftnät teď narychlo uvedla do provozu naftovou elektrárnu Karlshamn na jihu Švédska."

Ale jinak dobrý, hlavně že neni problém s elektromobilem, ale s vysavačem. :-D
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 3 roky
Sem zvědavý co si el eko-elektromobilní nadšenci počnou až jim vážně spadne el. síť a nepůjde jim ani
TIK-TOK , Facebook a spol. a nebudou si ani mít kde nabít mobil Grin
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 3 roky
Takové články zrovna když se jedná o dostavbě Dukovan a čím dál větší části národa začíná docházet, že jaderná energie je drahá a stavba čehokoliv u nás zadluží naše vnoučata na půl jejich života. Straršit vysavačema to je unikát. Wink
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 3 roky
Míro to že např Rakousko bylo na hraně Black autu snad nepopřeš a to že ve švédsku museli spustit
naftovou elektrárnu taky ne a vida rázem je všechna ta ekologie v ...
mbmbČlen
Přidáno před 3 roky
Je to marný ,je to marný , je to marný!
🤦‍♂️
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,693,824 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.30757 sekund | Průměrně za: 0.30757 (0) sekund | Dotazy: 146 | Použitá paměť: 2.35MB/4MB