Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Cestování s dětmi 7+17 let (holky) - nemá někdo podobné děti v tomto věku?: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Cestování s dětmi 7+17 let (holky) - nemá někdo podobné děti v tomto věku?

Poslední aktualizace před 5 let
Monika-Jirka-NachodMonika-Jirka-NachodČlen
Přidáno před 5 let
Nazdar všem, co mají dvě holky ve věku 7 a 17 let (nebo velmi blízkém věku) a rádi by někam v létě 2019 k jakémukoliv moři v době velkých prázdnin. My máme právě tyto dvě dcery, a ta starší s námi moc jezdit nechce, protože nemá k sobě věkem podobnou kamarádku/cestovatelku. A ta naše 7-letá si sice vystačí sama, ale lepší, když by bylo více takových. V kempech je pak lepší vegetování, když si děti hrají spolu. Je tu nějaká podobná family?

Jirka, Náchod
Jirka/1974, Monika/1976, Nikol/2002, Heřmánek/2011
Clever Van Vario Kids 600: vestavba Citroen Jumper
budvarcibudvarciČlen
Přidáno před 5 let
Ahojky, my máme holku 13 a syna 16 let, ale nejezdíme v létě k moři, protože nemáme rádi davy lidí. V létě jezdíme sever a v zimě jih. :-) V loni jsme byli Dánsko, Švédsko a teď o Vánocích Itálie. Příští týden v létě asi Litva, Lotyšsko a Estonsko a v zimě Řecko.
Jen mimochodem já jsem Jirka (45), manželka je Monika (42) :-)))
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 5 let
Ja mam dceru 17 a s nama se nudi jak blazen, tak vim o cem se pise :) Mladymu je 19 ten ma holku a uz nejezdi vubec.Ale priznam se, ze v sezone preplno na jihu treba HR taky nemusim.To kdyz tak jsem jezdil na robinsonadu a prvni tyden v cervenci si pujcuji plachetnici. Od dubna budu mit obytnak tak jezdit budeme.Taky planuji Litvu,Lotysko, nebo pak nejake jezera v Rakousku neb mame radi vodu a mam od letoska ,, hobie tandem island,, tak si toho chci uzit. Mame radi i padelboardy, tak bych rad k vode. Chtel bych se podivat na Mazury minule jsem to v Polsku nestihnul zdrzeli jsme se na nadherne Lebe .Nevim i Norsko bych rad, ale konkretne nejsme rozhodnuty, nechame to na posledni chvili. Treba se k nekomu pak radi pridame,nebo se nekdo prida k nam.Kdyz jsme jezdili drive, vzdy jsme narazili na fajn lidi a kdyz byly deti mali, jezdili jsme hodne se znamejma. Mne je 49 a manzelce asi o tri min :) Obcas na vyblbnuti bereme i vodni skutr a ja mam rad motorky tak uz mam nachystanej i vlek na motorku.Nevim jake to je v lete na Lado di Garda treba by to tam i mohlo byt zajimavy
Upravil ramtlah1 dne 05.01.2019 23:31, před 5 let
DavidJanaNikiVendyDavidJanaNikiVendyČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj máme dvě holky 8 a12 k moři nás to moc neláká ale co nenímuže být a jsme taky z NA
David!yJana!!l lNiki a Vendyp)
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 5 let
Se té starší už nedivím............. Nechte ji doma, nějakou kreditku k tomu. A bude spokojená. :)(y)
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Monika-Jirka-NachodMonika-Jirka-NachodČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Ramtla napsal:

Ja mam dceru 17 a s nama se nudi jak blazen, tak vim o cem se pise :) Mladymu je 19 ten ma holku a uz nejezdi vubec.Ale priznam se, ze v sezone preplno na jihu treba HR taky nemusim.To kdyz tak jsem jezdil na robinsonadu a prvni tyden v cervenci si pujcuji plachetnici. Od dubna budu mit obytnak tak jezdit budeme.Taky planuji Litvu,Lotysko, nebo pak nejake jezera v Rakousku neb mame radi vodu a mam od letoska ,, hobie tandem island,, tak si toho chci uzit. Mame radi i padelboardy, tak bych rad k vode. Chtel bych se podivat na Mazury minule jsem to v Polsku nestihnul zdrzeli jsme se na nadherne Lebe .Nevim i Norsko bych rad, ale konkretne nejsme rozhodnuty, nechame to na posledni chvili. Treba se k nekomu pak radi pridame,nebo se nekdo prida k nam.Kdyz jsme jezdili drive, vzdy jsme narazili na fajn lidi a kdyz byly deti mali, jezdili jsme hodne se znamejma. Mne je 49 a manzelce asi o tri min :) Obcas na vyblbnuti bereme i vodni skutr a ja mam rad motorky tak uz mam nachystanej i vlek na motorku.Nevim jake to je v lete na Lado di Garda treba by to tam i mohlo byt zajimavy



Ahoj, to je dobrá zpráva pro nás, že máš taky dceru 17 let. Docela mne ale zajímá to Lotyšsko, Litva. Proč tam? A kdy? v létě? Moje ženuška tedy má ráda opalovačku na slunci. Je to hold teplomilný živočich.

Rakousko a jezera proč ne....... není to příliš daleko a projet nové destinace - proč ne. V Rakousku asi bude příjemně....

Lago Di Garde: tam jsme byli myslím 3x, z toho jednou zde: https://goo.gl/ma...dQkLh9Bj12 a pak jednou v jednom malém ale pěkném kempíku asi 15minut pěší chůze po pobřeží od Gardalandu. To je velkej zábavní park pro všechny snad....ale pro děti samozřejmě nejvíc.

A co budeš mít za obytňák v tom dubnu? nějakou velkou monstrózní alkovnu, nebo malinkou a skromnou vestavbu, jako my ;) ?

Automatické sloučení 06.01.2019 21:47:

Citovat

budvarci napsal:

Ahojky, my máme holku 13 a syna 16 let, ale nejezdíme v létě k moři, protože nemáme rádi davy lidí. V létě jezdíme sever a v zimě jih. :-) V loni jsme byli Dánsko, Švédsko a teď o Vánocích Itálie. Příští týden v létě asi Litva, Lotyšsko a Estonsko a v zimě Řecko.
Jen mimochodem já jsem Jirka (45), manželka je Monika (42) :-)))



Nazdar Jirko a Moniko,

taky Jirka a Monika............hehe, to mě baví, čeče, to jsi nás docela pobavil s těmi vašimi jmény a věk...to sedí!

hele, to Lotyšsko a Litva...už jsem to odepisoval tady jinýmu. Proč tam? Co tam je tak zajímavého? To jejich studené móře? No, nakonec proč ne....jde jen o to kdy. Chce to skloubit termín kvůli dětem, jejich táborům, atd.....

hele, a to Řecko na zimu....proč? popiš mi to trochu. My jako umíme jezdit na vánoce jinam, slavili jsme štědrý den už několikrát někde na srubu v horách, atd..... ale Řecko v zimě? Hmm, nechám si to rád od tebe více popsat (pokud tam jezdíš už poněkolikáté)...

Jirka

Automatické sloučení 06.01.2019 21:50:

Citovat

DavidJanaNikiVendy napsal:

Ahoj máme dvě holky 8 a12 k moři nás to moc neláká ale co nenímuže být a jsme taky z NA


Nazdárek lidi tady od nás,
hele, to zní zajímavě, že jste odsud z Náchoda. Napiš mi pak soukromou zprávu. Předáme si čísla, zavoláme, třeba i sejdeme někde ve Vaflárně na kafe, a uvidíme dál....chcete?
Jirka/1974, Monika/1976, Nikol/2002, Heřmánek/2011
Clever Van Vario Kids 600: vestavba Citroen Jumper
Upravil Monika-Jirka-Nachod dne 06.01.2019 21:50, před 5 let
budvarcibudvarciČlen
Přidáno před 5 let
Zdravíme Jirku a Moniku. My nemáme rádi davy lidí a tak jezdíme vždy tam, kde jich tolik není. Litva, Lotyšsko a Estonsko mají krásnou přírodu a jinou architekturu než máme my. My jezdíme hlavně přírodu, menší městečka apod. Samozřejmě najdeme i vyžití pro děti (např. bazény, zoo, losí safari nebo výrobnu lízátek apod.). Máme paddleboard a ve Švédsku jsme se také koupali, tak proč ne v Litvě? A v zimě do Řecka, protože jsme tam ještě nebyli a je tam tepleji než u nás. Letos jsme se cachtali v Itálii (https://www.caravan24.cz/fotogalerie.php?fotogaleri_id=34516&rs=0) a protože tyto Vánoce je 15 dní volna, tak je to super na delší trasu. :-)

Automatické sloučení 07.01.2019 19:12:
Jinak já jsem učitelka a tak pouze prázdniny. My plánujeme začátek srpna.
Upravil budvarci dne 07.01.2019 19:12, před 5 let
Monika-Jirka-NachodMonika-Jirka-NachodČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

budvarci napsal:

Zdravíme Jirku a Moniku. My nemáme rádi davy lidí a tak jezdíme vždy tam, kde jich tolik není. Litva, Lotyšsko a Estonsko mají krásnou přírodu a jinou architekturu než máme my. My jezdíme hlavně přírodu, menší městečka apod. Samozřejmě najdeme i vyžití pro děti (např. bazény, zoo, losí safari nebo výrobnu lízátek apod.). Máme paddleboard a ve Švédsku jsme se také koupali, tak proč ne v Litvě? A v zimě do Řecka, protože jsme tam ještě nebyli a je tam tepleji než u nás. Letos jsme se cachtali v Itálii (https://www.caravan24.cz/fotogalerie.php?fotogaleri_id=34516&rs=0) a protože tyto Vánoce je 15 dní volna, tak je to super na delší trasu. :-)

Automatické sloučení 07.01.2019 19:12:
Jinak já jsem učitelka a tak pouze prázdniny. My plánujeme začátek srpna.


Ahoj ahoj,

to Lotyšsko, Litva a Estonsko je zajímavý nápad. Proč ne? My ale tím pádem musíme vyřešit tábor naší malé Nely. Má ho od soboty 27.7.2019 do soboty 10.8.2019. My můžeme buď zrušit její tábor, abychom vyrazili s vámi, nebo druhá varianta, že budeme doufat, že vyrazíte až po 10.8.2018.

To Řecko na zimu - hmmm - i toto je zajímavý nápad. Jde opět o to, jestli i my nepojedeme na zimní lyžovačku s partou známých, jako jezdíme už několikátý rok. My v Řecku taky nebyli, pro nás by to byla asi prima výzva. Popravdě, radši bychom to Řecko na léto. No, je to zajímavé, udivíme.....

Moje Monča pozdravuje tvoji Monču !
Jirka/1974, Monika/1976, Nikol/2002, Heřmánek/2011
Clever Van Vario Kids 600: vestavba Citroen Jumper
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 5 let
Odpovim globalne.
I ja mam rad teplo i ja miluji potapeni,more, ale na jih do HR jsem opravdu jezdil 20let a to i 4 x do roka. Za tu dobu zakazali volne potapeni, delali miliardu obstrukci s lodmi a nevadilo mne platit pomalu i za vzduch dokud mne lidi doslova nezacli lozit po hlave. V mistech, kde jsme driv byvali sami uz se neda hnout a pes je zakazanej uz takmer vsude.Dokud nebyly deti skolou povinne, jezdili jsme tam mimo se sezonua to bylo super,, pak spoustu let bohuzel v sezone jinak to proste se skolou neslo. Ale abych na Chorvatsko nenadaval miluji ho, more,skaliska atd a i kdyz uz Chorvatsko neni to co bývalo a vime to vsichni, rad se tam vracim, ale v sezone mne tam nedostanete uz ani parem volu,uz ani kdyby jste mne rekli, ze cestu budu mit bez poplatku za dalnice :) Vyjimku udelam pouze kdyz budu mit pronajatou plachetnici ( mam na prvni tyden v cervenci) a nebo kdyz pojedu na robinzonadu ( byl jsem loni ) jinak jak pisi ani parem volu.
Proc na sever? Mam nacteno, verim lidem co sem napsali, ze jak jednou nekdo da Norsko nebo jiny seversky staty,nebude uz jezdit jinam.Ja dal pred tremi lety Polsko a uz to mne chytlo.Je tam levne, taky hezky a hlavne pokud chci opravdu spat na divoko nemusim se bat, ze mne bude nekdo od nekud vyhanet do preplnenyho kempu, abych nahodou za noc neusetril par kun na vic. Pokud se budu chtit valet u vody a nabirat bronz zaletim se valet do nejakeho hotelu klidne v zime do tepla, ale v horkem lete mne bude prijemneji na severu, nebo nekde v horach.Jak jsem nekde psal, jezdil jsem 20 let na jih,je cas zacit jezdit na sever. Proc ne Litva, Lotissko,Estonsko zastavit a stat kde se mne bude libit.To stejne Norsko. Pustite si na yotube promovidea a pak tam nejeďte :)
Rakousko znam, je kousek je krasne a jejich jezera jsou nadherne cista. Na plachteni, nebo jezdeni s padelboardama,chozeni na tury je jak delane.To stejne Slovinsko, kde jsme se v lete koupali v tyrkysove modre Bohinji a zcela bez lidi.Vyjeli jsme si lanovkou na Vogel, kde jsme se vyvaleli ve snehu a vysli si na vrcholek, odkud bylo videt Italske more. Vecer jsme si dali pstruha, ktery nas nevysel na 3000.- jak ligne na zaru s krumpirom v HR ( prosim nechytejte mne za slovo)
Jakou mam mit obytku na jednu stranu skromnou 6.8m sirka 2.12m bez satelitu, bez markyzy, bez klimatizace, bez televize, bez navigace, dokonce je to integra, ale bez predni stahovaci postele, bez solaru:) ano ctete spravne :) Na druhou stejne se za to da ranec :) Ale hlavne asi tak jak s vestavbou se vsude vejdu, manipulace bude na pohodu. Budu do 3.5 t coz byl jeden se zakladnich pozadavku na rozumnou doloznost a nzsi naklady na provoz. Dalsim pozadavkem byl celorocni provoz.
K tomu co s detmi.Vsichni to zname.I kdyz mam s detmi super vztah a verim, ze vy vsichni zde taky, kamarady jim zcela nenahradime. Kdyz jsem mel deti maly bylo super ze nas jezdilo vic, fakt se decka zabavily a vecer padly do postele spokojeny jak blechy. S detma okolo 16 nebo 17 je to slozitejsi jet s nimi sami, je to spis pak dovolena na prasky nez na odpocinek a tahejte se porad s jejichma kamaradama kamaradkama obytkou :)
Ruku na srdce poku se domluvi dve tri posadky s detmi v podobnem veku tak detem je uplne jedno kde se pojede, kde se zastavi, jake bude pocasi jestli bude po kolena blato nebo horko na padnuti, budou stastne a nebude se o nich ani vedet. Normalne se deti nedaji vykopat v zime ven, ale pamatuji si na zimu se s nehem po kolena, kdyz jsme byli se znamejma s karavanama v Sedmihorkach, ze jsme deti videli behem dne jen trikra - rano na snidani, pak na obed kdy se jim rovnou vymenily suchy ponozky a vecer na veceri . A o to vlastne jde vzpominaji na to do dnes:)

Ja jsem stejnej. Za obytkou musim mit vlek, na nem bud motorku nebo skutr, v obytce kola, kolobezky, padelboardy, potapeni, badminton, tenis, petangovy koule, hulky na trek atd. neb pokud bych se na dovolene nezabavil byl bych protivnej jak ho...no. Lezet ja na dovolene nedokazi :)
budvarcibudvarciČlen
Přidáno před 5 let
My jsme byli loni v létě Dánsko, Švédsko. Bylo to nádherné, plánujeme také návrat. Chceme jet také Norsko, ale až od rok, protože to bude opět dražší dovolená. Letos něco levnějšího a tak padla volba na Balt. Norsko je krásné, ale dražší. Letos chceme vyjet ještě o velikonocích do Holandska na tulipány a klukovi jsme slíbili autosalon Ženeva. Máme stařečka Fiat Ducato 1990, takže nikde nikam nechvátáme. :-) Nemáme televizi, ani satelit, ani solár. Po večerech sedíme venku, grilujeme, hraje hry (karty, monopoly, osadníky apod.) Na ten Balt s námi jede ještě jedna posádka, ale ta nemá děti. Jsou to jen dospělí. A funguje to tak, že na sebe nejsme vázaní. Pokud chceme my s dětmi zajet jinam, tak např. dva dny jsme jinde, pak např. nějaký den spolu.


Určitě pojedeme okolo 5. 8. na přibližně 14 dní (možná ukecám ještě pár dní). Pokud byste se rozhodli jet s námi a holka by byla na táboře, tak nás můžete dojet později.
Upravil budvarci dne 08.01.2019 16:13, před 5 let
F
fifa32Člen
Přidáno před 5 let
Ahoj, berete (pokud jde o děti) jenom holky, nebo můžou i kluci, měl bych jeden kousek 14 let. O pobaltí uvažujeme, možná protaženém do Finska, mohli bychom od toho 10.8. Sice jsem od Vás už Trochu postarší, takže některé sportovní aktivity bych asi vynechal, ale konec konců program může mít každý, jak vyhovuje, a večer společně pokecáme (tajně doufám, že by třeba synátor vyrazil přes den s někým jiným :-) :-) ).
budvarcibudvarciČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj Jirko a Mončo, tak už máme jasný termín. Jedeme od 3. 8. do nevím. Buď 14 dní nebo 3 týdny. Jak to vypadá u vás? Pojedeme okolo moře do Talinu a podél Běloruských hranic zpět nebo opačně. Samozřejmě změny během cesty určitě budou.
Monika-Jirka-NachodMonika-Jirka-NachodČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

fifa32 napsal:

Ahoj, berete (pokud jde o děti) jenom holky, nebo můžou i kluci, měl bych jeden kousek 14 let. O pobaltí uvažujeme, možná protaženém do Finska, mohli bychom od toho 10.8. Sice jsem od Vás už Trochu postarší, takže některé sportovní aktivity bych asi vynechal, ale konec konců program může mít každý, jak vyhovuje, a večer společně pokecáme (tajně doufám, že by třeba synátor vyrazil přes den s někým jiným :-) :-) ).


Ahoj,

to zní zajímavě!...My ještě nevíme přesně, ale asi do té soboty 10.8.2019 bude naše mládě na táboře. Pak by se dalo asi uvažovat o výjezdu. Abych byl pravdomluvný, docela se mi začíná zamlouvat tento plán: necháme "budvarci" odjet toho 3.8.2019, a my dva společně bychom je asi následovali a dojeli je. Mě je vcelku jedno, kam pojedu (jestli válečka u móře, nebo poznat pobaltí). Spíš chci a musím brát ohled na zbytek mé rodiny, že naše děcka si snad "přijdou na své" s ostatními dětmi z našich posádek. My dospěláci si to budeme vynahrazovat po večerech dobrou kávou nebo vínem a pokecáním u karet. OK, začíná se v mé hlavě tedy rodit pomalinku plán č.1 (tento výlet). Ještě mám paralelně jenom na půl huby domluveno s jiným člověkem Řecko od 10.7. do 26.7.2019. Ale ten má jen holku 9 let, což by bylo super pro moji 7-letou, ale zase úplně na prd pro moji 17-letou. Popravdě - ustoupím z výletu na jih a dal bych přednost společné akci s více dětmi.... Uvidíme, necháme toto téma ještě nějakou chvíli otevřené...ale zatím je to nejreálnější ze všech mých variant...

Automatické sloučení 14.01.2019 18:54:

Citovat

budvarci napsal:

Ahoj Jirko a Mončo, tak už máme jasný termín. Jedeme od 3. 8. do nevím. Buď 14 dní nebo 3 týdny. Jak to vypadá u vás? Pojedeme okolo moře do Talinu a podél Běloruských hranic zpět nebo opačně. Samozřejmě změny během cesty určitě budou.


Ahoj J+M, před chvílí jsem to psal pro fifa32. prosím, přečtěte si to. Je to i o vás. Případné komentáře samozřejmě vítány!
Jirka/1974, Monika/1976, Nikol/2002, Heřmánek/2011
Clever Van Vario Kids 600: vestavba Citroen Jumper
Upravil Monika-Jirka-Nachod dne 14.01.2019 18:54, před 5 let
F
fifa32Člen
Přidáno před 5 let
OK, nechme to zatím vykrystalizovat, i když Řecko také nemusí být špatné :-). Zatím díky za odpověď. Věk dětí je základní předpoklad, ale taky si nemusí sednout, to je vždycky riziko. My nemáme obytku, jen malou dodávku, ale snad bychom nezdržovali.
budvarcibudvarciČlen
Přidáno před 5 let
Ještě nás napadlo, že bychom mohli udělat nějaký poznávací a seznamovací víkend. Abychom věděli, zda si sednem a naše ratolesti taky. :-) Jestli jste pro, můžeme něco naplánovat. :-)
Monika-Jirka-NachodMonika-Jirka-NachodČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

budvarci napsal:

Ještě nás napadlo, že bychom mohli udělat nějaký poznávací a seznamovací víkend. Abychom věděli, zda si sednem a naše ratolesti taky. :-) Jestli jste pro, můžeme něco naplánovat. :-)


Ahoj,

seznamovací víkend?...mnooo, proč ne. Docela se nám zamlouvá výjezd na čarodějnice do Třeboně. Co třeba tohle společný vegetování? My sice ještě nevíme, jak naše děti ve škole s volnem, ale třeba tam vyjedeme i kdyby jen na víkend. Uvidíme. Nebo nějaký jiný návrh?

Automatické sloučení 15.01.2019 20:05:

Citovat

fifa32 napsal:

OK, nechme to zatím vykrystalizovat, i když Řecko také nemusí být špatné :-). Zatím díky za odpověď. Věk dětí je základní předpoklad, ale taky si nemusí sednout, to je vždycky riziko. My nemáme obytku, jen malou dodávku, ale snad bychom nezdržovali.


Ahoj, Řecko je prý pěkné...říká zde hodně cestovatelů. Já tam nikdy nebyl, tak chci být zvědavý. Ale sám tu štreku moc nechci jet (i když mám cestovní a havarijní a asistenční pojištění na MAXX a prej mi všude pomůžou-tvrdí Allianz). Takže Řecko proč ne? Když ale doma začnu mluvit o variantě č.2 (Řecko), tak mě ty moje baby ukamenují, když tam nepojedeme.....oni milují vedro a vodu. Já jsem spíše studenomilný savec...já k moři jen kvůli nim. Mě je jedno, kde si odpočnu od podnikání :-)

A že máš malou dodávku? Mnoo, to ty právě zdržovat nebudeš....budeš pelášit po dálnici 130 jak prd......
Jirka/1974, Monika/1976, Nikol/2002, Heřmánek/2011
Clever Van Vario Kids 600: vestavba Citroen Jumper
Upravil Monika-Jirka-Nachod dne 15.01.2019 20:05, před 5 let
F
fifa32Člen
Přidáno před 5 let
Proč ne, klidně třeba i nějaký jeden den na oťukání :-). Jenom za nás pokud by to bylo přes noc nejdřív Velikonoce, musím teprve koupit a namontovat topení :-).

V zásadě by nám asi nevadilo ani Řecko, zatím to vypadá, že o prázdninách dáme výjezdy dva, takže můžeme zkombinovat i jih a sever.

Dáváme i něco málo přes 140, ale vzhledem k ročníku výroby 2002 už to přece jenom není ono. Bohužel jako N1 se musím leckde použít stejnějako kamiony (pokud by jezdily podle předpisů) přijde mi to sice jako nesmysl, ale což. Třeba na pražském okruhu, dřív jsem ani nezaznamenal, že tam nějaká 60tka je.
budvarcibudvarciČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj Jirko a Mončo, do Třeboně se nám moc nechce, je to masová akce. A pocházíme z Českých Budějovic, takže tam známe každý kámen. :-) Navrhujeme zajet někam jinam a v jiné datum, aby jsme vás neblokovali, pokud chcete jet do té Třeboně.
My navrhujeme konec března, do té doby máme plno (plesy, výjezdy, apod.). Končíme 16. 3., to jedeme já a mladý do Ženevy na autosalon. A místo, uvidíme podle počasí. Jak dlouho dopředu potřebujete vědět termín a místo? My se rozhodujeme většinou z hodiny na hodinu. Jezdíte na hory nebo raději zámky, hrady a nebo příroda? Abychom věděli, co máme naplánovat.


Pro Fifa můžeme dát ještě další srazík v květnu, abys nedostal rýmičku ze zimy. :D:D
Chápu to, protože teď jsem měl auto v opravně kvůli topení. My už topíme!!! :-)
Monika-Jirka-NachodMonika-Jirka-NachodČlen
Přidáno před 5 let
Nazdar Budvárci,

noo, my ty čarodějnice taky nemáme tutový. Je k mání posledních 10 míst z celkových 100. Třeba nám to ulítne před nosem - ta šance - a nepojedeme. Jsme stále ve stavu úvahy.

A jiný datum a místo: je nám to vcelku jedno, ale jasně rozumné je, až opadnou mrazy. A právě jsem prolistoval svůj kalendář v mobilu, a naše víkendové vlnobití končí týdenní pracovní cestou na Taiwan, kdy se vracíme myslím 10.3.2019. Pak je to asi vcelku jedno.

O rozhodování je to u nás podobně (rozhodujeme se taky podle momentální chuti a počasí). Ale pokud chceme, aby jela s námi ta naše 16-letá (v květnu 2019 jí ale bude 17), tak asi aspoň týden dopředu...protože si už sama plánuje ty svoje akce se svými vrstevníky. Takže pokud jí řekneme ve ČT, že v PÁ po práci odjíždíme, tak v drtivé většině se mračí se slovy "ale já už na víkend něco mám".

Výběr typu výletu: noo, my vybíráme takový typ výletu a víkendu, aby to bavilo tu naši 7-letou a pokud pojede i starší, tak i tu. Takže cyklovýlety proč ne, ale ta naše maličká ujede třeba 10km a je konec. Túry proč ne, ale zase s ohledem na ni. Takže nevím, nemám v tomto jasný názor...je to těžké udělat víkend pro všechny účastníky vydařený.... amen....ufff...

Automatické sloučení 19.01.2019 17:08:

Citovat

fifa32 napsal:

Proč ne, klidně třeba i nějaký jeden den na oťukání :-). Jenom za nás pokud by to bylo přes noc nejdřív Velikonoce, musím teprve koupit a namontovat topení :-).

V zásadě by nám asi nevadilo ani Řecko, zatím to vypadá, že o prázdninách dáme výjezdy dva, takže můžeme zkombinovat i jih a sever.

Dáváme i něco málo přes 140, ale vzhledem k ročníku výroby 2002 už to přece jenom není ono. Bohužel jako N1 se musím leckde použít stejnějako kamiony (pokud by jezdily podle předpisů) přijde mi to sice jako nesmysl, ale což. Třeba na pražském okruhu, dřív jsem ani nezaznamenal, že tam nějaká 60tka je.


Ahoj,

Řecko by i šlo. Ještě fakt nevím. Uvažujeme o tom stále. Seznamovací den/víkend není na škodu, na jaře bez topení. To doladíme (y)
Jirka/1974, Monika/1976, Nikol/2002, Heřmánek/2011
Clever Van Vario Kids 600: vestavba Citroen Jumper
Upravil Monika-Jirka-Nachod dne 19.01.2019 17:08, před 5 let
budvarcibudvarciČlen
Přidáno před 5 let
Ahojky, víš co je dobrý? Máme stejný jména, jsme věkově stejně a náš syn má narozky 1. 6., je mu 17. :-)
To by v tom byl čert, aby jsme si nesedli!! :D:D
My zkusíme něco naplánovat a dáme vědět. Co takhle nějaká únikovka?
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Monika-Jirka-Nachod, budvarci, ramtlah1, DavidJanaNikiVendy, Franta REZAC, fifa32, krenda

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,040,321 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22377 sekund | Průměrně za: 0.22377 (0) sekund | Dotazy: 134 | Použitá paměť: 2.28MB/2MB