Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Rundkeil Standard: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Rundkeil Standard

Poslední aktualizace před 5 let
D
DDTČlen
Přidáno před 5 let
Máte někdo zkušenost s tímto?

https://www.frank...#v_136_109


Zlomil jsem už dvoje klíny a říkám si, že tyhle by mohly vydržet, protože nejsou namáhány na ohyb.


PS: Nevíte, kde by se v CZ dali koupit za cenu Frankany? EBay a Amazon jsou vydřiduši a Frankana smrtelníkům do ČR nic neposílá. Dík.
Knaus Van i650MEG, 2017
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 5 let
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Upravil Zdenek a Alena dne 16.12.2018 10:12, před 5 let
VendysVendysČlen
Přidáno před 5 let
Upravil Vendys dne 16.12.2018 13:26, před 5 let
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 5 let
Snad to nebude příliš off, jak je to s klínem (ať normálním stupňovitým nebo kulatým) a moverem? Dá se na klín najet moverem? Má na to výkon? Nebo jak to děláte?
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
krakenkrakenČlen
Přidáno před 5 let
Mover, asi bude záležet na typu a zvoleném výkonu, měl vždy síly dostatek. Dříve než by se projevil nedostatek výkonu, tak začal prokluzovat.
Vždy stačilo lehce pomoci.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

ScooterMarty napsal:

Snad to nebude příliš off, jak je to s klínem (ať normálním stupňovitým nebo kulatým) a moverem? Dá se na klín najet moverem? Má na to výkon? Nebo jak to děláte?

Náš karavan na stupňový klín občas vyjede ale stačí trošku mokrá Pneu. a už hnací váleček prokluzuje, myslím že tenhle klín by byl pro karavan lepší.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 5 let
Ok, díky. Klasické stupňovité mám, ale asi není problém koupit tyhle. Alespoň nebude tak namáhaná brzda pro stání. Ale asi bude třeba je kupovat osobně a s přívěsem, aby se zkusilo, jestli se vejde.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
H
hugo 007Člen
Přidáno před 5 let

Citovat

ScooterMarty napsal:

Snad to nebude příliš off, jak je to s klínem (ať normálním stupňovitým nebo kulatým) a moverem? Dá se na klín najet moverem? Má na to výkon? Nebo jak to děláte?

Upřímně není mover jako mover, lepší koupit starší Trumu, než nový no name.
Vlastní drahá zkušenost.
J
JURČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj, mam presne tyto doma pouzivane rok, neponicene.
Se starym karavanem jsem je pouzival porad a jsou skvele, u noveho mi tam zavazi zasterka a uz se mi jednu pri najizdeni podarilo vytrhnout.

Tak jsem se zase vratil ke stupnovitemu klinu.

Pokud mas zajem posli SZ mohu ti je prodat, mam 2 v original baleni a jeden z toho jeste nepouzity.
D
DDTČlen
Přidáno před 5 let
Konecne nekdo, kdo si vsiml na jake tema je toto vlakno.
Knaus Van i650MEG, 2017
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 5 let
Máš pravdu a já se Ti omlouvám. Jelikož jsme ti všichni kvůli svému koníčku a zábavě, možná by se to dalo zvládnout bez té jízlivosti, ale přesto máš pravdu a přesto se omlouvám.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
D
DDTČlen
Přidáno před 5 let
To nebyla jízlivost. Mel jsem tam smajlíka, ale ten se neukázal. Přišlo mi spíše legrační. (y)
Knaus Van i650MEG, 2017
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 5 let
:D tak to jo. Každopádně jsi mi připomněl existenci těchto kulatých klínů, na které jsem dávno zapoměl (y)
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
pavel1971pavel1971Člen
Přidáno před 5 let
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 5 let
Ještě co se týče zkušeností, JUR nebo kdokoliv je osobně znáte, zdá se mi, že tyto klíny budou mít tendenci se propadat resp. že budou špatně odolávat zamačkávání do podkladu, protože hmotnost není rozložená do plochy. I ty stupňovité tuhle tendenci mají, pokud najedu až nahoru čili až na zadní kraj. A tyhle na tom budou ještě hůř. Alespoň myslím. Můžete se k tomu vyjádřit?
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
maregreemaregreeČlen
Přidáno před 5 let
Vlastnim jeden druhy som predal tu niekomu ine som nepouzival ale za mna vrelo odporucam nakolko samotny vystup na tento klin je jednoduchsi lebo sa tiez kruti s kolesom ale vzdy ho zaistim este poistnym klinom aby sa nezosuchol dole lebo brzda kym sa natiahne tak je dole z kajlu vyhoda ze mozes aj z neho zliest a on sa automaticky optoci okolo kolesa za mna palec hore samotne spracovanie tiez dobre hrubi plast vyska je max 12 cm
Optimista je člověk, který nechá běžet motor svého auta, zatímco jeho žena nakupuje v obchodním domě
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: DDT, Zdenek a Alena, Vendys, ScooterMarty, kraken, hugo 007, JUR, pavel1971, maregree

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,645,971 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24983 sekund | Průměrně za: 0.24983 (0) sekund | Dotazy: 116 | Použitá paměť: 2.1MB/2MB