Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 ADRIA Compact: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

ADRIA Compact

Poslední aktualizace před 5 let
martulinmartulinČlen
Přidáno před 5 let
Jelikož jsem majitel tohoto autíčka, tak dodělávám různé vychytávky, jako asi většina tady :-)
Docela mě trápilo, že umyvadlo v koupelně je řešeno tak, že se nedá dostat k výpusti a tudíž se nedá jednoduše instalovat špunt.

Stávalo se mi, že když se z výpusti sifonu vyšplouchá voda ( jízdou, vypařením, aj. ) tak samozřejmě začne smrdět odpad, zvlášť když je třeba otevřen ventil odpad. nádrže.

Nakreslil a vytiskl jsem si tedy prodloužený špunt, který se dá bez problému do otvoru zasunou.

Pro zájemce a majitele tiskárny, přikládám 3D objekt k tisku. Navrhnuto pro O-kroužek 27x2mm.

Nevím kolik modelů Adria, má takto řešen dřez umyvadla v koupelně, takže možná lze použít i jinde.

Pokud máte i jiné vychytávky vhodné pro tento model budu rád za inspiraci.

Automatické sloučení 13.12.2018 13:41:
bohužel se mi nedaří vložit zazipovaný .zip soubor modelu v .stl vhodný pro tisk, tak pokud by byl zájemce pošlu emailem
Upravil martulin dne 13.12.2018 14:41, před 5 let
martulin Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
J
Jirka WČlen
Přidáno před 5 let
Já mám též Compacta, ale r.v. 2011, takže pevné umyvadlo, né toto sklápěcí, které je u nových modelů. Compact je skvělé auto, např. šířka 212cm, délka 660 a přitom podélné postele a plnohodnotný sprcháč, váha atd. Dodělávek pár mám, např. na zadní stěně v garáži síť, ke které cokoli můžu velmi rychle uchytit, přídavnou nádrž WC, takže 3krát větší kapacitu a nevyndavám kazetu, pouze vysunu šoupě a jsem vypuštěn a další drobnosti, kterých má každý dost. J.
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 5 let
Jo, Jirka má Adrii neuvěřitelně vyšperkovanou. To se hned tak nevidí... (y)
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
J
Jirka WČlen
Přidáno před 5 let
Díky, Martine. Zdravím a přeju úspěšný výběr novinky. J.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: martulin, Jirka W, ScooterMarty

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,725,544 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12074 sekund | Průměrně za: 0.12074 (0) sekund | Dotazy: 66 | Použitá paměť: 1.76MB/4MB