Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Stínidlo na lampičku: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Stínidlo na lampičku

Poslední aktualizace před 5 let
K
kutil1Člen
Přidáno před 5 let
Ahoj, poradí mi někdo zdroj, kde by se dalo sehnat stínidlo na lampičku? To upevňovací hrdlo by mělo mít vnitřní rozměr 5 cm a vnějsí max 6 cm. Z nouze jakýkoliv materiál, kov, plast, nejlépe matné sklo.
kutil1 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
GardaGardaČlen
Přidáno před 5 let
Mam takovej nevim jestli dobrej napad. Pokud nejde sehnat neco hotoveho tak bych vzal sklenicku odpovidajiciho prumeru. Urizl bych dno. Jak najdes na netu. Od zapaleneho provazku pres riznuti diamantem. To je na tobe. Pak vzit piskovacku nebo to jde tusim nejakou kyselinou a zmatovet to. Navic tam muzes udelat i ornamenty.
Moc me neproklinej (y)
Miloš
S
sarikČlen
Přidáno před 5 let
Jak je to tím říznutím špagátem? Vzpomínám si částečné že kdysi dávno jsem to věděl ale je to několik desítek let a už nevím. Mám tušení že se to sklo nějak rozpálilo- nahřálo a pak se to dalo do studené vody a ono se to rozpojilo
VasuVasuČlen
Přidáno před 5 let
No já bych nejprve halogenovou žárovku, co strašně hřeje, vyměnil za nehřející ledkovou, to bych uspořil elektrickou energii a pak bych stínítko vystřihl z nějaké plastové podložky a slepil. Sklo v žádném případě, vždy nebezpečí rozbití a taky bylo by to těžký. No práce na půl hodiny a pak se můžeš pustit do červeného vína, když jsou vánoce. Ať se daří !
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: kutil1, Garda, sarik, Vasu

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,637,374 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12935 sekund | Průměrně za: 0.12935 (0) sekund | Dotazy: 62 | Použitá paměť: 1.72MB/2MB