Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Pivovar Náchod Primátor, návrh na výjezd: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Pivovar Náchod Primátor, návrh na výjezd

Poslední aktualizace před 5 let
leosmalikleosmalikČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj,
Včera mě napadlo že bych rád zkusil vypsat výjezd do Náchoda.
Co se týká programu .Tak jako jeden z hlavních by byla návštěva ( exkurze s výkladem) Náchodského pivovaru Primátor, spojeného s ochutnávkou a malým kurzem točení piva, nějaký raut ( to je na jeden večer) po zbytek víkendu by bylo určitě co dělat,později bych upřesnil.
U mě před barákem je docela místo na parkování,je to ca 800m od pivovaru, je to v klidné části i když přímo v centru města pod Náchodským zámkem.Parkování zadarmo, pro ca 15 posádek.Elk můžu dodat,vodu taky.Kdyby někdo chtěl lepší plac nedaleko je stellplatz Rozkoš ,nebo Caravanparking Adršpach odtud výlet vlakem.
Je jasné že nejvhodnější termínu by byl na jaře.
Pokud , a bylo by to asi pro příznivce dobrého piva by se můj návrh setkal s ohlasem, prosím napište jak velký by byl zájem.
Prostě jen do odpovědi napište ,, ano přijel bych,,
Díky, a rád uvítám příznivce dobrého moku.
Leoš
Leoš,Petra,Laura (11),
BMW X5 + Burstner Trecento 540TL
bousovacibousovaciČlen
Přidáno před 5 let
Dobrý nápad. Ano přijel bych.
V rádiu jde reklama, že to pivo vyhrálo někde v Anglii první místo.
Jirka, Martina a Fido
leosmalikleosmalikČlen
Přidáno před 5 let
Tak Náchodské pivo vyhrává poměrně často i na světových soutěžích jako je World beer Avards .To ocenění je vidět na chodbách pivovaru kde budeme procházet. Garantuju že až ochutnáte jejich pivo primo v pivovaru ,správně natočené ,nebudete už nic jiného chtít pít
Leoš,Petra,Laura (11),
BMW X5 + Burstner Trecento 540TL
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 5 let
Náplň takového výjezdu se mně líbí, my by jsme to třeba spojili s návštěvou Polska když to vypíšeš tak pokud budem mít volno přijedeme. (y)
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
honza 10honza 10Člen
Přidáno před 5 let
Jsem pro , pivu se nebráním a regionálni piva mám rád
Honza+Ladena+Kia
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 5 let
Ano máme zájem, záleží také na termínu
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
mbmbČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj, již jsme to úspěšně absolvovali, a provázela nás ing Eva a bylo to moc prima.Máme krásné vzpomínky...
Potom byly bunkry a taky bohužel povodeň.
Doporučuji(y)
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
Jarda a MaruJarda a MaruČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj, taky bychom rádi přijeli a moc se těšíme.....
www.celysvet.cz/skin/smile/s8666.gif
Ať je to jak je to, hlavně že to je....
bestpage.cz/smiles/veci140.gif
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 5 let
Výborný nápad. Jsme soběstační, potřebujete jenom místečko na stání, takže toto nám vyhovuje.
Bude-li to možné termínově, rádi přijedeme.
;)
Fun
Smile
C
Chlapi_sobeČlen
Přidáno před 5 let
Super jedu hned.
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 5 let
800 metrů od pivovaru, to je paráda :)))
jedu, jen nesmí mrznout :))
vrchlabi vera milanvrchlabi vera milanČlen
Přidáno před 5 let
Dobrá volba přijedeme,záleží na termínu.
jirkajjirkajČlen
Přidáno před 5 let
Také přijedeme pokud bude správný termín

Jirka a Irena
caslavacicaslavaciNováček
Přidáno před 5 let
Za nás super nápad, určitě bychom přijeli. :-)
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 5 let
Sice v pivovaru už roky makám, ale rád se podívám jak je na tom konkurence, takže pokud nebudu mít kolizi termínu, tak bych přijel.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 5 let
Dobrý nápad, rádi bychom přijeli. Záleží samozřejmě na termínu, abychom měli volný víkend.
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 5 let
Leoši, škoda, že mě po Primátoru vždycky bolí hlava....:-( Leda že bych si dal na exkurzi tu jejich malinovku! :-))
leosmalikleosmalikČlen
Přidáno před 5 let
//Leoši, škoda, že mě po Primátoru vždycky bolí hlava....:-( Leda že bych si dal na exkurzi tu jejich malinovku!//

Ahoj.
Pavle, to rozhodně není z piva!!
Ale ze způsobu natočení toho piva, odstavení z předchozího dne,o čistotě trub o čistotě hnacího plynu.... atd.
Je pravda že když přijdu i zde v Náchodě do restaurace ,kde čepují Primátor a je vidět i cítit že se o výčep nikdo moc nestará, ptám se hned proč??
Proč kazíte to pivo, proč mám ve sklenici ,,akvárium,, to znamená že je natočeno do teplé a zaprášené sklenice.?Následují výmluvy,atd
Pokud pracuješ se ,, živím,, pivem je třeba tak k němu přistupovat, ,,europivo pro mě mrtvola,, mě nesmí do baráku.
A to běžně piju v mojí hospodě 11° nefiltr, někteří říkají že po nepaster pivě mají rychlý záchod,;) ano to je logika , obzvlášť když si jich dáš více.
Ale právě to se na té exkurzi všechno dozvíš, na té exkurzi jsem už byl, a rád se oháním pořekadlem bývalého sládka :
Pivo vaří pivovar, ale dělá ho výčepní!!
Jsem rád že je zájem o takovou akci, a můžu znovu potvrdit že nikdo kdo má rád pivo a přijede nebude litovat!
Leoš

Ještě najít vhodný termín.....
Leoš,Petra,Laura (11),
BMW X5 + Burstner Trecento 540TL
J
Jana a LadaČlen
Přidáno před 5 let
Taky rádi přijedem.Máme to za rohem, snad to dopadne.Taky nám stačí jen místo na stáni.
Z
ZdenekNadaČlen
Přidáno před 5 let
My též rádi přijedeme, jsme soběstační, takže ani elektriku nepotřebujeme, jen místo na parkování.:o
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,695,241 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.27672 sekund | Průměrně za: 0.27672 (0) sekund | Dotazy: 139 | Použitá paměť: 2.28MB/4MB