Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 VW T6 elektroverze: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

VW T6 elektroverze

Poslední aktualizace před 5 let
H
hymer662Člen
Přidáno před 5 let
Elektromobil pro camping v provedení VW T6

Budoucí realita ?

Předchůdce Volkswagen I.D. Buzz byl již uveden na autosalonu v Detroitu v roce 2017. V srpnu téhož roku společnost oznámila, že I.D. Buzz bude připraveno k masové výrobě do roku 2022, to bylo ohlášeno na klasickém autosalonu Concours d'Elegance v Pebble Beach v Kalifornii.
Všechny prvky osvětlení ve VW I.D. Buzz se spoléhá na technologii LED a komunikuje s prostředím. Díky plnému propojení vozu by měla být dodávka schopna v budoucnu se řídit autonomně. Při stisknutí tlačítka je volant elektricky zapuštěn do palubní desky a osvětlení v kokpitu se změní ze žluté na bílou. Pak se řidič může posadit a odpočívat.
Baterie systému MEB by měla zajistit rozsah až 600 kilometrů. VW plánuje dvě velikosti 83 a 111 kWh. Podle společnosti trvá pouze 30 minut, kdy se pomocí rychlého dobíjení vozu dostane na 80% kapacity. Úložiště energie je ploché a dostane se do podlahy vozidla. To má za následek nízké těžiště vozidla, dobré rozložení hmotnosti a nakonec větší agility na silnici.
VW I.D. Buzz je dobrodruh, to dokazuje jeho pohon všech kol. Na přední nápravě je umístěn druhý elektromotor. Oba elektromotory mají výkon 150 kW a jsou spojeny s kardanovým hřídelem. VW celkově dává výkon I.D. Buzz s hrdým 374 koní. Podle VW zrychlení přichází za pět sekund od nuly do stovky, ale její maximální rychlost se má škrtit na 160 km / h.


https://www.promobil.de/volkswagen-vw...n=manually
M
mariaČlen
Přidáno před 5 let
a aby nedošlo k žádnému znečištění přírody, stlačíme tlačítko, volant se zasune do palubovky a my auto pošleme autonomně na výjezd samotné. Budeme si potřebu vykonávat doma na WC, vodu vypouštět do kanálu a prohlížet krásy světa snímané v reálném čase kamerou z auta na smartphounu v teple obýváku.

Už se netěším
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 5 let
Já se zase těším až budu mít v budoucnosti auto pouze holografické, stejně jako manželku, děti, a přírodu. Vše si holograficky natáhnu do obyváku a až mě omrzí vše vypnu a půjdu hibernovat . To bude život ! Nechápu kde naši myslitelé došli k závěru, že lidé chtějí autonomní vozidla. Já tedy předem děkuji a nechci. Ale to jsem trochu odbočil od tématu.
EmhEmhČlen
Přidáno před 5 let
A zase jedna novinka
http://www.hybrid...ky-karavan
Míra + Eliška
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Emh napsal:

A zase jedna novinka
http://www.hybrid...ky-karavan


dojezd by se měl pohybovat kolem 200 km. tak cestou do Italie k moři 4-5 x nabíjet
no to je super :D :D :D
Zelení a spol.se už asi úplně zbláznili :o
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
H
hymer662Člen
Přidáno před 5 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

Emh napsal:

A zase jedna novinka
http://www.hybrid...ky-karavan


dojezd by se měl pohybovat kolem 200 km. tak cestou do Italie k moři 4-5 x nabíjet
no to je super :D :D :D
Zelení a spol.se už asi úplně zbláznili :o

A budu hur nebo, ze by lip?
RobertRobertČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:
dojezd by se měl pohybovat kolem 200 km. tak cestou do Italie k moři 4-5 x nabíjet
:o

To by musely být nabíjecí stanice 200km od sebe. Co když ale budou 250km? Už vidím posádku, jak se to snaží dotlačit. :D
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
S
spinoČlen
Přidáno před 5 let
Tak je to nějaký nástřel, jak by to v budoucnu mohlo vypadat. Když vyjely první auta se spalovákem, šinuly si to pár kilometrů za hodinu a třeba v Anglii byl povinnou výbavou před nimi chodící člověk mávající praporky na znamení nebezpečí. Všechno má svůj vývoj. Já tomu fandím, zas tolik času vymyslet, co bude po ropě, není.
L
LakyČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

spino napsal:

Tak je to nějaký nástřel, jak by to v budoucnu mohlo vypadat. Když vyjely první auta se spalovákem, šinuly si to pár kilometrů za hodinu a třeba v Anglii byl povinnou výbavou před nimi chodící člověk mávající praporky na znamení nebezpečí. Všechno má svůj vývoj. Já tomu fandím, zas tolik času vymyslet, co bude po ropě, není.


No s tou ekologii bych to viděl trochu jinak ,solární panely co zanechávají jednak při výrobě a likvidaci ? To samé se týká akumulátorů všeho druhu .Vždy je něco za něco je záleží na poměru co převažuje .

Ten dojez bych řešil silnější centrálou :D a solární střechou vozu . Viděl jsem dodávku Citoen elektro . Nedalo mi to a šel jsem se na to podívat a vyzvědět nějaké info od kolegy . Otevřel mi ji za přepážkou bedna 80x80x100 vysoká baterie - dojezd 100km tak jsme se zasmáli a poděkoval jsem . To by kolegům na PPL asi nevyhovovalo .
Žijeme jen jednou.
S
spinoČlen
Přidáno před 5 let
O ekologii jsem taky nemluvil, to asi u pořád v podstatě malovýroby a pokračujícímu vývoji nelze zatím moc čekat. Oni i ty první auta se spalovacím motorem měly spotřebu větší než dnešní obytky a vůbec to stálo hodně zdrojů, než se dotáhly na úroveň, co jsou dneska. To je zkrátka cena za vývoj.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: hymer662, maria, Tomik Kralu, Emh, Zdenek a Alena, Robert, Laky, spino

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,026,523 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19770 sekund | Průměrně za: 0.1977 (0) sekund | Dotazy: 93 | Použitá paměť: 1.95MB/4MB