Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Demontáž výklopného okna karavanu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Demontáž výklopného okna karavanu

Poslední aktualizace před 5 let
fantomas007fantomas007Člen
Přidáno před 5 let
Dobrý den koupil jsem karavan beyerland vitasse 400 původní majitel opravil lehké zatečení jen na oko . Zateklý roh jsem rozebral ale potřeboval bych demontovat přední výklopné okno nikde jsem nenašel nějaký postup odkud začít ,mohl by jste mi někdo poradit tady na fóru jsem nic nenašel, nebo jestli někdo ma nějaký link budu moc rád předem děkuji
ZdenekZsPZdenekZsPČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj. Nic na tom není. Okno drží pouze v horní hliníkové liště. Vyndáš těsnící plastový pásek, pod ním jsou vruty. Vyndáš vruty po celé šířce a lišta jde sundat spolu s oknem. Okno je zajištěné na každé straně malinkým vrutem, aby se v hliníkové liště neposouvalo. Rám okno žádný nemá, po celém obvodu okna je nasazeno pouze gumové těsnění, které drží ve výdřevě pouze kovovými sponkami. Ty jdou vyndat, když z gumového těsnění vyndáš středovou krycí lištu.
Když tak se ozvi, dělal jsem to nedávno.
Zdeněk
fantomas007fantomas007Člen
Přidáno před 5 let
Díky jen se ještě zeptám je nutné sundavat tu lištu nestačí povolit ty šroubky a okno z lišty jen vysunout? Lištu nechat tam kde je?
ZdenekZsPZdenekZsPČlen
Přidáno před 5 let
Teď, když o tom přemýšlým, tak to nejspíš jde.
Já sundaval lištu celou. Musíš demotovat z lišty ten boční plast a zajišťovací šroubek těsně vedle okna, pak okno hodně otevřít a mělo by jít vysunout do strany.
Kde s tím karavanem přesně stojíš? Já jsem z Plzně.
fantomas007fantomas007Člen
Přidáno před 5 let
Jsem ze Štahlav

Automatické sloučení 06.12.2018 14:42:
Stejně asi budu muset sundat i tu lištu kvůli přetěsnění je to kolem celý od silikonu tak to udělám znova a pěkně:)
Upravil fantomas007 dne 06.12.2018 14:42, před 5 let
B
BeryČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj, neměl bys pár fotek z opravy ? Mám třicetiletej Beyerland Vitesse 4.00CT a pomalu se odhodlávám k podobný opravě (přední stěna a PZ roh) a dost by mi to pomohlo, zrovna ta přední stěna vypadá kontrukčně odlišná od většiny oprav, co jsem našel na webu (u mě nemá žádnej kastlík nad ojí).
Díky
Predom Prespol N126a (1976) a Beyerland Vitesse 4.00 CT (1987) za utahanou Octavkou 1,6 LPG ... samozřejmě ne současně :-)
Ondra, Kačula, Franísek, Mařenka a chlupatej hlídač Bobinka
ZdenekZsPZdenekZsPČlen
Přidáno před 5 let
pro "fantomas 007"
Já se Ti nechci vnucovat, ale protože máme asi stejný obytňáky, docela rád bych se přijel podívat a vyměnit si nějaké zkušenosti.
Jestli souhlasíš, posílám Ti svůj telefon a meil do SZ do soukromých zpráv.
Zdeněk
fantomas007fantomas007Člen
Přidáno před 5 let

Citovat

Bery napsal:

Ahoj, neměl bys pár fotek z opravy ? Mám třicetiletej Beyerland Vitesse 4.00CT a pomalu se odhodlávám k podobný opravě (přední stěna a PZ roh) a dost by mi to pomohlo, zrovna ta přední stěna vypadá kontrukčně odlišná od většiny oprav, co jsem našel na webu (u mě nemá žádnej kastlík nad ojí).
Díky


Klidně ti to o víkendu vyfotím ale není to nic velkého jen jsem otevřel pravou vnitřní stranu připravím si nějaký materiál a na jaře se do toho pustím tak teď toho moc není k vidění jen sem potřeboval vědět co k tomu budu potřebovat
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: fantomas007, ZdenekZsP, Bery

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,020,057 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13538 sekund | Průměrně za: 0.13538 (0) sekund | Dotazy: 75 | Použitá paměť: 1.8MB/2MB