!Prázdninová soutěž skončila!

Partner Caravan24

Partner Caravan24

Kalendář

<< Prosinec 2018 >>
Po Út St Čt Pa So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Nejnovější galerie

TOPlist
Mediální partner

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
hvcaravans.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 24

· Členové on-line: 1
martindo

· Registrovaní členové: 12,069
· Nejnovější člen: Man On The Way

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

Kavek
17.12.2018 16:16
Nemáte někdo tip na nějakou malou slušnou el. centrálu ?

Terenak
10.12.2018 22:54
Dobrý den, neporadil by někdo s opravou na F.Ducato 2,5Td nemaže motor olej nahoru na vačku. Kde hledat příčinu a nebo co vyměnit. Díky

Schneegast
06.12.2018 22:19
Dobrý den, máme caravan hobby 560 deluxe 2000 a chtěla bych poprosit o radu jak složit stolek a narovnat matrace na ležení. Děkuji moc. lucie.snezna@sezna
m.cz

TrikeHonza
01.12.2018 10:44
Poděkování panu T.Kahounovi Tom-Car servis. Vyřízení veškerých formalit k přepsání celkové váhy obytného auta z 3850kg na 3500kg. Vřele doporučuji, příjemné jednání. Trike Honza Letohrad.

David250
28.11.2018 22:57
mate nekdo tip a zkusenost na parkovani pres noc, pobliz centra Prahy v dobe vanocnich trhu

www.karavanypro.cz

Číst diskuzi

Caravan24 » TECHNIKA » Dotazy
 Vytisknout diskuzi
Demontáž výklopného okna karavanu
Dobrý den koupil jsem karavan beyerland vitasse 400 původní majitel opravil lehké zatečení jen na oko . Zateklý roh jsem rozebral ale potřeboval bych demontovat přední výklopné okno nikde jsem nenašel nějaký postup odkud začít ,mohl by jste mi někdo poradit tady na fóru jsem nic nenašel, nebo jestli někdo ma nějaký link budu moc rád předem děkuji

Upravit
Ahoj. Nic na tom není. Okno drží pouze v horní hliníkové liště. Vyndáš těsnící plastový pásek, pod ním jsou vruty. Vyndáš vruty po celé šířce a lišta jde sundat spolu s oknem. Okno je zajištěné na každé straně malinkým vrutem, aby se v hliníkové liště neposouvalo. Rám okno žádný nemá, po celém obvodu okna je nasazeno pouze gumové těsnění, které drží ve výdřevě pouze kovovými sponkami. Ty jdou vyndat, když z gumového těsnění vyndáš středovou krycí lištu.
Když tak se ozvi, dělal jsem to nedávno.
Zdeněk

Upravit
Díky jen se ještě zeptám je nutné sundavat tu lištu nestačí povolit ty šroubky a okno z lišty jen vysunout? Lištu nechat tam kde je?

Upravit
Teď, když o tom přemýšlým, tak to nejspíš jde.
Já sundaval lištu celou. Musíš demotovat z lišty ten boční plast a zajišťovací šroubek těsně vedle okna, pak okno hodně otevřít a mělo by jít vysunout do strany.
Kde s tím karavanem přesně stojíš? Já jsem z Plzně.

Upravit
Jsem ze Štahlav

Automatické sloučení 06.12.2018 14:42:
Stejně asi budu muset sundat i tu lištu kvůli přetěsnění je to kolem celý od silikonu tak to udělám znova a pěkněSmile
Upravil/a fantomas007 dne 06.12.2018 14:42

Upravit
Ahoj, neměl bys pár fotek z opravy ? Mám třicetiletej Beyerland Vitesse 4.00CT a pomalu se odhodlávám k podobný opravě (přední stěna a PZ roh) a dost by mi to pomohlo, zrovna ta přední stěna vypadá kontrukčně odlišná od většiny oprav, co jsem našel na webu (u mě nemá žádnej kastlík nad ojí).
Díky
Predom Prespol N126a (1976) a Beyerland Vitesse 4.00 CT (1987) za utahanou Octavkou 1,6 LPG ... samozřejmě ne současně :-)
Ondra, Kačula, Franísek, Mařenka a chlupatej hlídač Bobinka

Upravit
pro "fantomas 007"
Já se Ti nechci vnucovat, ale protože máme asi stejný obytňáky, docela rád bych se přijel podívat a vyměnit si nějaké zkušenosti.
Jestli souhlasíš, posílám Ti svůj telefon a meil do SZ do soukromých zpráv.
Zdeněk

Upravit
Bery napsal:

Ahoj, neměl bys pár fotek z opravy ? Mám třicetiletej Beyerland Vitesse 4.00CT a pomalu se odhodlávám k podobný opravě (přední stěna a PZ roh) a dost by mi to pomohlo, zrovna ta přední stěna vypadá kontrukčně odlišná od většiny oprav, co jsem našel na webu (u mě nemá žádnej kastlík nad ojí).
Díky

Klidně ti to o víkendu vyfotím ale není to nic velkého jen jsem otevřel pravou vnitřní stranu připravím si nějaký materiál a na jaře se do toho pustím tak teď toho moc není k vidění jen sem potřeboval vědět co k tomu budu potřebovat

Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.41 sekund
180,929,395 návštěv