Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Portugalsko v březnu?: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Portugalsko v březnu?

Poslední aktualizace před 5 let
P
PrettorianČlen
Přidáno před 5 let
Zdravím všechny, chtěl bych vyrazit s rodinkou na konci zimy / začátek jara někam, kde bude tepleji. Ideálně bych vyrazil do Portugalska. Nevím, jestli je to rozumné tam jezdit třeba v polovině března. Jednak kvůli teplotě a pak taky infrastruktura kempů apod.
Máte s tím někdo zkušenosti v podobném období? Nebo doporučili byste jinou oblast?
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj prečo Portugalsko čo tak radšej juh Španielska. Portugalsko / skúsenosť syna / vietor a všetko do kopca. Je to však o tom čo chceš vidieť a poznať. Juh Španielov okolo Motrilu by mal byť aj v tejto dobe celkom teplý,ale je to vec názoru......
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
P
PrettorianČlen
Přidáno před 5 let
Láká nás Portugalsko vidět a nechce se mi tam jezdit, když už budou horka. Chci vypadnout, když u nás bude ještě škaredě. Španělsko je taky varianta, ale neplánujeme být jen u pobřeží.
alapaalapaČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj,
robil som celé Portugalsko v roku 2014 po atlantickom pobreží od severu až po Gibraltár.
Do Portugalska som vstúpil 24. marca. Žiaľ počasie po celý čas bolo špatné. Vietor a dážď.
Až v Španielsku smerom na sever po pobreží stredozemného mora už bolo super.
Alapa
vcatvcatČlen
Přidáno před 5 let
ahoj,byl jsem v Portu vloni o prázdninách a počasí příjemné,až k Lisabonu málo lidí pod Lisabonem už bylo tepleji a lidí přibývalo.
Home Car CL641
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

vcat napsal:
Ahoj ,ale on chce dať Portugalsko v marci /březen/ a to je asi niečo iné,ale je to vec názoru ...
ahoj,byl jsem v Portu vloni o prázdninách a počasí příjemné,až k Lisabonu málo lidí pod Lisabonem už bylo tepleji a lidí přibývalo.
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 5 let
Před 10ti lety, což je asi fuk. Ale na konci března. Velmi spokojeni, i koupel v oceánu byla.
https://www.carav...um_id=1134
Radek
RadimboRadimboČlen
Přidáno před 5 let
Letos jsem byli s rodinkou celý měsíc v Řecku na divoko a nemělo to chybu. Příští rok jedeme taky, ale rovnou na Pelopones, se zastávkou na termální řeku v Thermopylech. Pokud to časově vyjde, tak na týden bychom chtěli kouknout na Krétu. Můžete se přidat, případně poradím zajímavé zastávky a místa.

https://www.caravan24.cz/userphotogal...um_id=9344
Radim & Veronika (44), Daník (10) & Elen (7) + foxlík (5) - Fiat Ducato, CI Elliot 5
Fotogalerie https://www.zonerama.com/Link/Account...unt/171110
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 5 let
??????
Radek
LasiceLasiceČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Radimbo napsal:

Letos jsem byli s rodinkou celý měsíc v Řecku na divoko a nemělo to chybu. Příští rok jedeme taky, ale rovnou na Pelopones, se zastávkou na termální řeku v Thermopylech. Pokud to časově vyjde, tak na týden bychom chtěli kouknout na Krétu. Můžete se přidat, případně poradím zajímavé zastávky a místa.

https://www.caravan24.cz/userphotogal...um_id=9344


Je to sice mimo tema, ale reagujem na príspevok. Ja osobne si myslím ,že na 1týžden ísť na Kretu je blbosť. Trajekt jedna cesta 220 Eur a 1 noc cesta. Bol som tam mesiac a to sme ju nestihli prejsť celú
sipadansipadanČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Lasice napsal:

Citovat

Radimbo napsal:

Letos jsem byli s rodinkou celý měsíc v Řecku na divoko a nemělo to chybu. Příští rok jedeme taky, ale rovnou na Pelopones, se zastávkou na termální řeku v Thermopylech. Pokud to časově vyjde, tak na týden bychom chtěli kouknout na Krétu. Můžete se přidat, případně poradím zajímavé zastávky a místa.

https://www.caravan24.cz/userphotogal...um_id=9344


Je to sice mimo tema, ale reagujem na príspevok. Ja osobne si myslím ,že na 1týžden ísť na Kretu je blbosť. Trajekt jedna cesta 220 Eur a 1 noc cesta. Bol som tam mesiac a to sme ju nestihli prejsť celú


Pardon, nedá mi to ... blbost je jet v březnu jak do Portugalska (pokud tedy nejsem surfař), stejně tak na týden na Krétu kdykoliv (pokud tedy nemusím kvůli pracovnímu omezení počítat každý den).

Portugal je malý a od Atlantiku tam v březnu stále ještě fouká, ale takové Nazaré má svůj důvod.

V březnu, pokud chci teplo, je lepší někam letět, nebo počkat pár týdnů a jet mimo sezónu, jelikož konec dubna, začátek května už nabízí mnohem plnohodnotnější výlet.
4.114683,118.628756
RadimboRadimboČlen
Přidáno před 5 let
pro Lasici a Sipadana: Asi jsem to napsal nesrozumitelně , tak raději upřesňuji :) Chtěli bychom na Krétu na cca týden v průběhu naši 5týdenní cesty po Peloponésu (Duben a začátek května). Pokud bychom to časově nedali, tak na Krétu pojedeme zase další rok a klidně na měsíc.
Radim & Veronika (44), Daník (10) & Elen (7) + foxlík (5) - Fiat Ducato, CI Elliot 5
Fotogalerie https://www.zonerama.com/Link/Account...unt/171110
sipadansipadanČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Radimbo napsal:

pro Lasici a Sipadana: Asi jsem to napsal nesrozumitelně , tak raději upřesňuji :) Chtěli bychom na Krétu na cca týden v průběhu naši 5týdenní cesty po Peloponésu (Duben a začátek května). Pokud bychom to časově nedali, tak na Krétu pojedeme zase další rok a klidně na měsíc.


Já to pochopil správně Radime, ale zastávám právě názor, že je to nesmysl.
Bezkonfliktněji napsáno, jeď tam rovnou na měsíc a bude to určitě super.
Oťukávání v případě Kréty není potřeba .... a důvod pro týdenní "seznamovací" navštěvu nevidím.
4.114683,118.628756
Upravil sipadan dne 04.12.2018 16:29, před 5 let
RadimboRadimboČlen
Přidáno před 5 let
Pokud najdu na Krétě tolik zajímavých míst a aktivit, abych tam strávil měsíc, tak to určitě nechám na příští rok … máš pravdu.
Radim & Veronika (44), Daník (10) & Elen (7) + foxlík (5) - Fiat Ducato, CI Elliot 5
Fotogalerie https://www.zonerama.com/Link/Account...unt/171110
LasiceLasiceČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Radimbo napsal:

pro Lasici a Sipadana: Asi jsem to napsal nesrozumitelně , tak raději upřesňuji :) Chtěli bychom na Krétu na cca týden v průběhu naši 5týdenní cesty po Peloponésu (Duben a začátek května). Pokud bychom to časově nedali, tak na Krétu pojedeme zase další rok a klidně na měsíc.


Ja som to komentoval z čisto ekonomického hladiska. Hore dole na Kretu je to 440 EUR ,čo je cca 11.700 CZK a dve noci stráviš na trajekte. Mne osobne sa to zdá veľa peňazí, za tak krátky pobyt
mercelkamercelkaNováček
Přidáno před 5 let

Citovat

Prettorian napsal:

Zdravím všechny, chtěl bych vyrazit s rodinkou na konci zimy / začátek jara někam, kde bude tepleji. Ideálně bych vyrazil do Portugalska. Nevím, jestli je to rozumné tam jezdit třeba v polovině března. Jednak kvůli teplotě a pak taky infrastruktura kempů apod.
Máte s tím někdo zkušenosti v podobném období? Nebo doporučili byste jinou oblast?


Byli jsme v Portugalsku v 2017. V dubnu jsme se tam pohybovali. Moře mělo tak 18 st. Jinak počasí docela příjemné. Pár dní foukalo ale jinak super. Pobřeží bylo nádherné, všechno tam už kvetlo. Portugalsko je země zaslíbená pro karavanisty. Stání, servis prostě paráda. Moc se nám tam líbilo.
S
slepenejČlen
Přidáno před 5 let
v březnu portugalsko né fičí od atlantyku chce to jih španelska středozemní moře
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Prettorian, viera a vlado, alapa, vcat, Radek Sladky, Radimbo, Lasice, sipadan, mercelka, slepenej

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,019,408 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23318 sekund | Průměrně za: 0.23318 (0) sekund | Dotazy: 124 | Použitá paměť: 2.16MB/2MB