!Prázdninová soutěž skončila!

Partner Caravan24

Partner Caravan24

Náhodné foto

Kalendář

<< Prosinec 2018 >>
Po Út St Čt Pa So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Nejnovější galerie

TOPlist
Mediální partner

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
hvcaravans.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 24

· Členové on-line: 4
karlosVW, Lubos a Dasa, martindo, Drroman

· Registrovaní členové: 12,069
· Nejnovější člen: Man On The Way

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

Kavek
17.12.2018 16:16
Nemáte někdo tip na nějakou malou slušnou el. centrálu ?

Terenak
10.12.2018 22:54
Dobrý den, neporadil by někdo s opravou na F.Ducato 2,5Td nemaže motor olej nahoru na vačku. Kde hledat příčinu a nebo co vyměnit. Díky

Schneegast
06.12.2018 22:19
Dobrý den, máme caravan hobby 560 deluxe 2000 a chtěla bych poprosit o radu jak složit stolek a narovnat matrace na ležení. Děkuji moc. lucie.snezna@sezna
m.cz

TrikeHonza
01.12.2018 10:44
Poděkování panu T.Kahounovi Tom-Car servis. Vyřízení veškerých formalit k přepsání celkové váhy obytného auta z 3850kg na 3500kg. Vřele doporučuji, příjemné jednání. Trike Honza Letohrad.

David250
28.11.2018 22:57
mate nekdo tip a zkusenost na parkovani pres noc, pobliz centra Prahy v dobe vanocnich trhu

www.karavanypro.cz

Číst diskuzi

Caravan24 » INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ » Informace pro cestování, dotazy...
 Vytisknout diskuzi
Portugalsko v březnu?
Zdravím všechny, chtěl bych vyrazit s rodinkou na konci zimy / začátek jara někam, kde bude tepleji. Ideálně bych vyrazil do Portugalska. Nevím, jestli je to rozumné tam jezdit třeba v polovině března. Jednak kvůli teplotě a pak taky infrastruktura kempů apod.
Máte s tím někdo zkušenosti v podobném období? Nebo doporučili byste jinou oblast?

Upravit
Ahoj prečo Portugalsko čo tak radšej juh Španielska. Portugalsko / skúsenosť syna / vietor a všetko do kopca. Je to však o tom čo chceš vidieť a poznať. Juh Španielov okolo Motrilu by mal byť aj v tejto dobe celkom teplý,ale je to vec názoru......
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!

Upravit
Láká nás Portugalsko vidět a nechce se mi tam jezdit, když už budou horka. Chci vypadnout, když u nás bude ještě škaredě. Španělsko je taky varianta, ale neplánujeme být jen u pobřeží.

Upravit
Ahoj,
robil som celé Portugalsko v roku 2014 po atlantickom pobreží od severu až po Gibraltár.
Do Portugalska som vstúpil 24. marca. Žiaľ počasie po celý čas bolo špatné. Vietor a dážď.
Až v Španielsku smerom na sever po pobreží stredozemného mora už bolo super.
Alapa

Upravit
ahoj,byl jsem v Portu vloni o prázdninách a počasí příjemné,až k Lisabonu málo lidí pod Lisabonem už bylo tepleji a lidí přibývalo.
Home Car CL641

Upravit
vcat napsal:
Ahoj ,ale on chce dať Portugalsko v marci /březen/ a to je asi niečo iné,ale je to vec názoru ...
ahoj,byl jsem v Portu vloni o prázdninách a počasí příjemné,až k Lisabonu málo lidí pod Lisabonem už bylo tepleji a lidí přibývalo.

viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!

Upravit
Před 10ti lety, což je asi fuk. Ale na konci března. Velmi spokojeni, i koupel v oceánu byla.
https://www.carav...um_id=1134
Radek

Upravit
Letos jsem byli s rodinkou celý měsíc v Řecku na divoko a nemělo to chybu. Příští rok jedeme taky, ale rovnou na Pelopones, se zastávkou na termální řeku v Thermopylech. Pokud to časově vyjde, tak na týden bychom chtěli kouknout na Krétu. Můžete se přidat, případně poradím zajímavé zastávky a místa.

https://www.carav...um_id=9344
Radim & Veronika (43), Daník (9) & Elen (6) + foxlík (4) - Fiat Ducato, CI Elliot 5
Fotogalerie https://www.zoner...unt/171110

Upravit
??????
Radek

Upravit
Radimbo napsal:

Letos jsem byli s rodinkou celý měsíc v Řecku na divoko a nemělo to chybu. Příští rok jedeme taky, ale rovnou na Pelopones, se zastávkou na termální řeku v Thermopylech. Pokud to časově vyjde, tak na týden bychom chtěli kouknout na Krétu. Můžete se přidat, případně poradím zajímavé zastávky a místa.

Je to sice mimo tema, ale reagujem na príspevok. Ja osobne si myslím ,že na 1týžden ísť na Kretu je blbosť. Trajekt jedna cesta 220 Eur a 1 noc cesta. Bol som tam mesiac a to sme ju nestihli prejsť celú

Upravit 1
Lasice napsal:

Radimbo napsal:

Je to sice mimo tema, ale reagujem na príspevok. Ja osobne si myslím ,že na 1týžden ísť na Kretu je blbosť. Trajekt jedna cesta 220 Eur a 1 noc cesta. Bol som tam mesiac a to sme ju nestihli prejsť celú

Pardon, nedá mi to ... blbost je jet v březnu jak do Portugalska (pokud tedy nejsem surfař), stejně tak na týden na Krétu kdykoliv (pokud tedy nemusím kvůli pracovnímu omezení počítat každý den).

Portugal je malý a od Atlantiku tam v březnu stále ještě fouká, ale takové Nazaré má svůj důvod.

V březnu, pokud chci teplo, je lepší někam letět, nebo počkat pár týdnů a jet mimo sezónu, jelikož konec dubna, začátek května už nabízí mnohem plnohodnotnější výlet.
4.114683,118.628756

Upravit
pro Lasici a Sipadana: Asi jsem to napsal nesrozumitelně , tak raději upřesňuji Smile Chtěli bychom na Krétu na cca týden v průběhu naši 5týdenní cesty po Peloponésu (Duben a začátek května). Pokud bychom to časově nedali, tak na Krétu pojedeme zase další rok a klidně na měsíc.
Radim & Veronika (43), Daník (9) & Elen (6) + foxlík (4) - Fiat Ducato, CI Elliot 5

Upravit
Radimbo napsal:

pro Lasici a Sipadana: Asi jsem to napsal nesrozumitelně , tak raději upřesňuji Smile Chtěli bychom na Krétu na cca týden v průběhu naši 5týdenní cesty po Peloponésu (Duben a začátek května). Pokud bychom to časově nedali, tak na Krétu pojedeme zase další rok a klidně na měsíc.

Já to pochopil správně Radime, ale zastávám právě názor, že je to nesmysl.
Bezkonfliktněji napsáno, jeď tam rovnou na měsíc a bude to určitě super.
Oťukávání v případě Kréty není potřeba .... a důvod pro týdenní "seznamovací" navštěvu nevidím.
Upravil/a sipadan dne 04.12.2018 16:29
4.114683,118.628756

Upravit
Pokud najdu na Krétě tolik zajímavých míst a aktivit, abych tam strávil měsíc, tak to určitě nechám na příští rok … máš pravdu.

Upravit
Radimbo napsal:

Ja som to komentoval z čisto ekonomického hladiska. Hore dole na Kretu je to 440 EUR ,čo je cca 11.700 CZK a dve noci stráviš na trajekte. Mne osobne sa to zdá veľa peňazí, za tak krátky pobyt

Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.57 sekund
180,930,411 návštěv