Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Touristik & Caravaning Leipzig: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Touristik & Caravaning Leipzig

Poslední aktualizace před 5 let
P
Petr MacekČlen
Přidáno před 5 let
Prosím o info od znalých. Jsou mezi vystavovateli u obytných aut i čeští zástupci, nebo budu odkázaný pouze na komunikaci v německém jazyce?
Jedná se mi hlavně o zástupce u Carthago, Frankia, Hymer, LMC, Adria, Knaus, Laika.

Předem dík moc za odpověď.
H
hymer662Člen
Přidáno před 5 let
S češtinou jsem se o těchto firem na výstavě s pravidelností nesetkal co se týká, že na stánku je nějaký zástupce-prodejce CZE, ale je to možné, ale asi v ojedinělých případech. Např. předloni u Adrie byl česky mluvící prodejce.
Ale je také možné, že jsem narazil při konkrétních dotazech jen na německy (anglicky) mluvící obsluhu a nepoptával jsem, zda někdo hovoří česky.
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 5 let
Prakticky tam prodejci z ČR nevystavují. Snad tam byl jen jeden prodejce s mini karavanem, výrobce. Na výstavě se komunikuje německy a anglicky. Jeden prodejce z Drážďan má obchodníka, který komunikuje česky.
P
Petr MacekČlen
Přidáno před 5 let
O.k., díky za odpovědi.

Ještě dotaz ohledně bazaru, je možné prohlédnout / koupit i ojetinu podobně jako v Praze?
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Petr Macek napsal:

O.k., díky za odpovědi.

Ještě dotaz ohledně bazaru, je možné prohlédnout / koupit i ojetinu podobně jako v Praze?


O této možnosti nevím za ta léta jsem tam bazar neobjevil. Možná doporučení z bazaru převážně od zástupců prodejců ze Saska, jejich předváděček nebo aut a karavanů z jejich půjčoven. Na podzim dělají odprodeje. Například prodejce z Drážďan, který nám tuto možnost loni nabídl. Michal.
P
Petr MacekČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Hornici napsal:

Citovat

Petr Macek napsal:

O.k., díky za odpovědi.

Ještě dotaz ohledně bazaru, je možné prohlédnout / koupit i ojetinu podobně jako v Praze?


O této možnosti nevím za ta léta jsem tam bazar neobjevil. Možná doporučení z bazaru převážně od zástupců prodejců ze Saska, jejich předváděček nebo aut a karavanů z jejich půjčoven. Na podzim dělají odprodeje. Například prodejce z Drážďan, který nám tuto možnost loni nabídl. Michal.


O.k., díky moc za zprávu.

Šlo mi o to abych tam nehledal co není.
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 5 let
V pohodě. Když můžu pomůžu. Jsme ze serveru Čech a tak do Lipska pravidelně jezdíme. Máme to stejné kilometry jako do Brna.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Petr Macek, hymer662, Hornici

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,024,511 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15622 sekund | Průměrně za: 0.15622 (0) sekund | Dotazy: 72 | Použitá paměť: 1.75MB/4MB