Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Serfaus Fiss Ladis byl někdo?: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Serfaus Fiss Ladis byl někdo?

Poslední aktualizace před 5 let
pavel1971pavel1971Člen
Přidáno před 5 let
Zdravím,nebyl někdo z vás v tomhle středisku?Dá se tam stát s obytkou?
Pokud ano,díky za info. Pavel

https://snow.cz/s...fiss-ladis
tabbitabbiČlen
Přidáno před 5 let
Byli jsme a letos zase jedeme. My tam jezdíme na 4 dny před vánoci ještě ve "startsezóně". Ubytování máme apartamány v Ladisu.
V Ladisu u lanovky myslím loni stála 2 noci česká obytka a myslím, že bez problémů.
Laika X650R
pavel1971pavel1971Člen
Přidáno před 5 let
Chci take pred vanoci,pokud bude snih,tak to schvalne zkusim.Popojet muzu vzdycky.
V
vladkamarekČlen
Přidáno před 5 let
Obytkou jsme zde nebyli jen v apartmánu v Serfaus, myslím si že zde na zachytnem parkovišti by to také šlo. Z parkoviště odjíždí nejkratší metro které znám (čtyři zastávky přes městečko k lanovce) jinak serfaus-fiss-ladis velká spokojenost a jistota sněhu
upmanupmanČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj, testnul nekdo s obytkou? Ceka nas 20.12.-2.1.2019 volno a tak zacinam planovat, kam to posleme. Zatim Hochficht a okoli, pak nekam do Alp na poradne kopce. Tohle vypada vazne paradne, ale do aparmanu nechceme, proste na pohodicku v aute jako every year.
Sport freaks family, havlicekpetr.cz, Dethleffs Globebus i 11 2010, ročně +100 dní v průměru na cestách, free camping rulez
tomkoptomkopČlen
Přidáno před 5 let
Před pár lety - všude zákazy. Tak jsme sjeli dolů a spali tady.
http://www.camping-pfunds.at/winter.html
M
mariaČlen
Přidáno před 5 let
byl jsem tam před dávnými lety v apartmánu, lyžování super, tak jsem se letos koncem května jel na motorce podívat, jak to tam vypadá. Všechno zavřeno, asi měli vyděláno, kde jsme se zeptali na přenocování, všude nepříjemní.

Nakonec jsme sjeli dolů, do Riedu, přes Inn. Pár minut před hroznou průtrží jsme se ubytovali v hotelu za cca 120E/osoba - po slevě.

Všiml jsem si kousek od hotelu kempu tirolcamping.at

Dovnitř jsem neměl čas zajet a nakouknout. Patrně se ale od tam dá skibusem nahoru. Podle zpráv, co jsem dostal je tam na lyžování ale hodně draho
tabbitabbiČlen
Přidáno před 5 let
Takže aktuální info:
- na parkovištích Ladisu jsou opravdu zákazy, parkoviště jsou přes den zpoplatněná 3€ a v noci uzavřená. Nicméně tesně na Ladisem stojí na takovém malém parkovišťátku vestavba...
- sněhu dost, počasí slušné, lidí málo
- 4denní permice dospělá 104€, junior 98€, dítě 71€
- velká polévka na Lassidě 7,40€, velké hranolky 5,20€ a na kase tam stejně jako vloni sedí sympatická slovenka Eliška

Nějaké další dotazy?
Laika X650R
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: pavel1971, tabbi, vladkamarek, upman, tomkop, maria

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,835,021 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20139 sekund | Průměrně za: 0.20139 (0) sekund | Dotazy: 86 | Použitá paměť: 1.91MB/4MB