Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 ALDE 3010 - návod_CZ: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

ALDE 3010 - návod_CZ

Poslední aktualizace před 4 roky
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 5 let
Do downloadů přibyl návod zde: https://www.carav...p?cat_id=6
(y)
Fun
Smile
W
WiFiČlen
Přidáno před 4 roky
mě se tam ten návod nezobrazuje.
Proto se prosím zeptám:
1. Mám toto teplovodní topení s nemrznoucí směsí. Vodu mám z bojleru vypuštěnou. Mohu pustit jen topení?
(Jasně že na ovladači pustím jen topení)
Mohu na 220v nebo plyn. je mi to jedno
Jedu jen na silvestra a vystačím si kanystrem vody a nechce se mi vše zase vše napouštět a vypouštět a profukovat.
Opakuji nemluvím o topné vodě! jen o užitkové
2. Ještě se zeptám jak se u tohoto topení dá nastavit teplota užitkové vody. Tedy jen bojleru. Je fakt hodně horká a třeba pro děti a nakonec i pro vedení vody to není dobré. Má pocit, že už se někdy i vaří, jelikož mi voda z baterií někdy prská.
Jinak s Alde velká spokojenost. tichounké a i v tomto počasí mi stačí 1kW. Jinak na plyn umí i 5kW
Je fakt že radiátory a všechno to větrání zabírá dost místa a samozřejmě váha,...
CharlieCharlieČlen
Přidáno před 4 roky
Alde môžeš použiť aj bez vody v bojlery. Český návod ti môžem poslať zajtra, keď budem pri PC. Pošlem ho aj Funovi aby ho obnovil.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Charlie, WiFi, Fun

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,109,035 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.11618 sekund | Průměrně za: 0.11618 (0) sekund | Dotazy: 62 | Použitá paměť: 1.72MB/2MB