Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Topení: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Topení

Poslední aktualizace před 5 let
Z
zafirkaČlen
Přidáno před 5 let
Zdravím všechny karavanisty a chtěl bych se zeptat jako nováček ,když nebudu půl dne v obytce,mohu nechat puštěné plynové topení? Děkuji za odpověd.
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 5 let
Pokud ho máš v pořádku, tak můžeš. Jestli jsi koupil starší obytku, tak si nech pro jistotu udělat revizi plynu a ještě před výjezdem si překontroluj funkčnost topení (včetně odvodu spalin) a termostatu.
Zdraví
Luboš a Dáša
D
Duro103Člen
Přidáno před 5 let
Už keď sa tu nacrtlo to topenie aky alternatívny zdroj máte na dokurenie keď nestačí plynová truma alebo alternatívny zdroj keď sa pokazí truma. Mám dvoj ročného syna s chceme chodiť v zime veľa bexkovat a lyžovať a bojím sa že keď sa pokazí truma aby neprechladol.
Rozmýšľal som nad generátorom a elektrickým fukarom ale to asi 1kv generátor neutiahne alebo potom ešte ďalšie nezávislé kúrenie. Naftove
GardaGardaČlen
Přidáno před 5 let
Letos jsem namontoval naftoveho Planara. Neodolal jsem cene 12500,-Kc. Je to jako nahrada kdyby moje C6002 ktere ma nejlepsi roky tedy 20let vypovedelo. Je to uzasne na jenom pritopeni pouzivame Planar. Neohrivam zbytecne vodu kdyz chci jen kratce zavlazit. Pokud bude topeni trvale zapnute tak se pouzije plyn protoze ta voda pak nevadi.
Letos na jare nas zachranovala centrala kteta ma 750W a foukadlo 600W. Nesehnal jsem propan a mala lahev s butanem zamrzala pri +6st.
Miloš
P
paveldČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj, Omlouvám se za drzé zneužití tohoto vlákna.

Umřela mi TRUMA C3400 pokud by někdo z Vás měl někde nějakou zastrčenou, rád bych jí koupil. Nebo třeba zamrzlou s poškozeným kotlíkem, nebo bez hořáku , bez větráků . Potřebuji pouze zákl. desku.

Děkuji Pavel

PS.... Dát to sem mi poradil pan Karel Prokop a za to mu dlužím láhev rumu s loďkou.
PPS: v Karibiku mají kliku, že kotvíme na rybníku
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 5 let
Pavle měls´ to dát do sekce bazar.
Tady to zapadne.

Komu smrdí rum, tomu smrdí práce.
P
paveldČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Karel Prokop napsal:

Pavle měls´ to dát do sekce bazar.
Tady to zapadne.

Komu smrdí rum, tomu smrdí práce.


Však jsem to tam dal taky
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: zafirka, Lubos a Dasa, Duro103, Garda, paveld, Karel Prokop

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,688,678 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19513 sekund | Průměrně za: 0.19513 (0) sekund | Dotazy: 76 | Použitá paměť: 1.82MB/2MB