Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 TV příjem DVB-T: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

TV příjem DVB-T

Poslední aktualizace před 5 let
R
RockyČlen
Přidáno před 5 let
Dobrý den,
koupil jsem obytku SWIFT GROUP LIMITED, COTTINGHAM. Nemůžeme nalézt anténní zesilovač nebo zakončení kabelů v nějakém distribučním bodu. Děkuji za info
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Rocky napsal:

Dobrý den,
koupil jsem obytku SWIFT GROUP LIMITED, COTTINGHAM. Nemůžeme nalézt anténní zesilovač nebo zakončení kabelů v nějakém distribučním bodu. Děkuji za info
a anténa je na střeše ??
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
R
RockyČlen
Přidáno před 5 let
Ano, anténa je na střeše. Mám ale problém že od antény jde kabel, není ale nikde nějaké napájení (aspoň si myslím) antény. V anglickém návodu se toho moc není možno se dovědět.
Rocky
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 5 let
Jestli v karavanu máte přípojku antény do TV lze anténu napájet buď aktivováním napájení antény v TV nebo set top boxu (musí se to najít v menu)
nebo pokud to TV neumožňuje tak pomocí anténní výhybky.
Pokud ten anténní kabel uvnitř v karavanu nevidíte musíte se obrátit na prodejce, pochybuji, že zrovna tenhle typ tu někdo má.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
haskyhaskyČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj.Zatím u všech anglánů které jsem měl možnost vidět,byla v základní výbavě anténa a uvnitř antenní zesilovač.Co máš přesně za typ obytky a jaký rok výroby?To co jsi uvedl je výrobce.
Hasky
R
RockyČlen
Přidáno před 5 let
Dobrý den, mám obytku - Congueror 570, rok výroby 2011. Do TV jde normálně el.proud ale chybím tedy asi zesilovač a jeho napájení. Byla tam sice nějaká anglická krabička ale byla rozebraná a nefunkční. Nevím tedy jestli se nebude muset udělat celá nová instalace napájení.
haskyhaskyČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Rocky napsal:

Dobrý den, mám obytku - Congueror 570, rok výroby 2011. Do TV jde normálně el.proud ale chybím tedy asi zesilovač a jeho napájení. Byla tam sice nějaká anglická krabička ale byla rozebraná a nefunkční. Nevím tedy jestli se nebude muset udělat celá nová instalace napájení.


Tak že máš karavan.V tom případě si na 99.9% troufám říci že tam zesilovač byl a nebo je.Ze střechy od antény by ti měl jít někam jeden koaxiál ukončený konektorem.Tento koax by měl jít do zesilovače a ze zesilovače dál povede jeden nebo dva koaxi - podle toho kolik míst je pro TV připravených.Zesilovač ponejvíce bývá ve skříni.Pokud ho někdy vyndal,napiš nebo zavolej Caravanmanovi a on ti dodá origoš.
Hasky
R
RockyČlen
Přidáno před 5 let
Děkuji za odpověď, ve skříňce a nikde jinde jsem nic nenašel. Budu muset jet stejně do servisu. Ještě jednou dík.
haskyhaskyČlen
Přidáno před 5 let
Někde ti ten koax který vede ze střechy musí končit a v tom samém místě musí začínat a pokračovat další koax do účastnické zásuvky.
Hasky
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 5 let
Nejsem sice odborník, ale anténní zesilovač bývá také přímo v tělese antény a je většinou napájen přímo koaxiálem výstupem z TV, ve které se musí napájení aktivovat v menu. Někdy je ale napájení zesilovače řešeno samostatným přívodem a to buď až do antény, nebo spíše do konektoru na konci koaxu u TV.
Zdraví
Luboš a Dáša
R
RockyČlen
Přidáno před 5 let
Děkuji všem za odpovědi, ale zkusil jsem všechny možnosti ale nic z toho nebylo. Budu obytku dávat do servisu.
Rocky
haskyhaskyČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Rocky napsal:

Děkuji všem za odpovědi, ale zkusil jsem všechny možnosti ale nic z toho nebylo. Budu obytku dávat do servisu.
Rocky


Psal jsi že někde byla nějaká krabička,ale že byla nefunkční.Jak jsi na tu nefunčknost přišel?V jakém místě ta nějaká krabička byla?Dej sem foto kde ta krabička byla a co tam kouká za kabely.
Hasky
R
RockyČlen
Přidáno před 5 let
Děkuji všem za snahu mi pomoci. Po dlouhé době jsem tu krabičku našel, rošťák byla skrytá ve skříňce na topení.
Rocky
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Lubos a Dasa, hasky, Rocky, Zdenek a Alena

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,046,447 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20606 sekund | Průměrně za: 0.20606 (0) sekund | Dotazy: 98 | Použitá paměť: 1.95MB/4MB