Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 rozvod teplého vzduchu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

rozvod teplého vzduchu

Poslední aktualizace před 5 let
S
sarikČlen
Přidáno před 5 let
Dávám postupně do kupy obytný auto, jelikož jsem to koupil částečně vyhořelé a někdo se to pokoušel renovovat tak vymontoval dost věcí, které naštěstí zůstali v autě a proto nevím jak co bylo zapojené.
Nyní se mně jedná o rozvod teplého vzduchu z plynového topení. Ten ventilátor je přišroubován na zadní hliníkovou stěnu u toho topení? Není na ten větrák moc velké teplo? Ono totiž na té zadní stěně je pouze otvor ale nejsou tam vyvrtané dírky na uchycení tohoto ventilátoru přestože tam někde namontován byl, byly tam i rozvody pro teplý vzduch, nebo od tohoto krytu vedla nějaká hadice a ventilátor byl někde dál?
Předem děkuji za odpověd

Automatické sloučení 12.11.2018 17:12:

Citovat

sarik napsal:

Dávám postupně do kupy obytný auto, jelikož jsem to koupil částečně vyhořelé a někdo se to pokoušel renovovat tak vymontoval dost věcí, které naštěstí zůstali v autě a proto nevím jak co bylo zapojené.
Nyní se mně jedná o rozvod teplého vzduchu z plynového topení. Ten ventilátor je přišroubován na zadní hliníkovou stěnu u toho topení? Není na ten větrák moc velké teplo? Ono totiž na té zadní stěně je pouze otvor ale nejsou tam vyvrtané dírky na uchycení tohoto ventilátoru přestože tam někde namontován byl, byly tam i rozvody pro teplý vzduch, nebo od tohoto krytu vedla nějaká hadice a ventilátor byl někde dál?
Předem děkuji za odpověd

a ještě jeden dotaz jak je na tomto tomto topení TRUMA dole sání tak má být na něm nasazená nějaká asi 50cm hadice nebo ne? Viděl jsem to na katalogu někde je a na jiném není. Je pravda že ji tam nemám a když topení zapnu tak než se to rozhoří tak to dost často ,,střílí ˇˇ plamen do tohoto sání.
Upravil sarik dne 12.11.2018 18:12, před 5 let
CoralekCoralekČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

sarik napsal:

Dávám postupně do kupy obytný auto, jelikož jsem to koupil částečně vyhořelé a někdo se to pokoušel renovovat tak vymontoval dost věcí, které naštěstí zůstali v autě a proto nevím jak co bylo zapojené.
Nyní se mně jedná o rozvod teplého vzduchu z plynového topení. Ten ventilátor je přišroubován na zadní hliníkovou stěnu u toho topení? Není na ten větrák moc velké teplo? Ono totiž na té zadní stěně je pouze otvor ale nejsou tam vyvrtané dírky na uchycení tohoto ventilátoru přestože tam někde namontován byl, byly tam i rozvody pro teplý vzduch, nebo od tohoto krytu vedla nějaká hadice a ventilátor byl někde dál?
Předem děkuji za odpověd

Automatické sloučení 12.11.2018 17:12:

Citovat

sarik napsal:

Dávám postupně do kupy obytný auto, jelikož jsem to koupil částečně vyhořelé a někdo se to pokoušel renovovat tak vymontoval dost věcí, které naštěstí zůstali v autě a proto nevím jak co bylo zapojené.
Nyní se mně jedná o rozvod teplého vzduchu z plynového topení. Ten ventilátor je přišroubován na zadní hliníkovou stěnu u toho topení? Není na ten větrák moc velké teplo? Ono totiž na té zadní stěně je pouze otvor ale nejsou tam vyvrtané dírky na uchycení tohoto ventilátoru přestože tam někde namontován byl, byly tam i rozvody pro teplý vzduch, nebo od tohoto krytu vedla nějaká hadice a ventilátor byl někde dál?
Předem děkuji za odpověd

a ještě jeden dotaz jak je na tomto tomto topení TRUMA dole sání tak má být na něm nasazená nějaká asi 50cm hadice nebo ne? Viděl jsem to na katalogu někde je a na jiném není. Je pravda že ji tam nemám a když topení zapnu tak než se to rozhoří tak to dost často ,,střílí ˇˇ plamen do tohoto sání.


Začni tím jaký máš typ topení.
A další velmi dobrá rada: Dobře se pojisti!!!!!!!
Corálek
S
sarikČlen
Přidáno před 5 let
Je to typ trumahttps://www.karavan.cz/opravy-a-udrzba-plynoveho-topeni-truma- rok výroby asi 1993- je to rok výroby auta-obytnáku
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: sarik, Coralek

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,860,747 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.10288 sekund | Průměrně za: 0.10288 (0) sekund | Dotazy: 61 | Použitá paměť: 1.73MB/2MB