Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Pracovní doba: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Pracovní doba

Poslední aktualizace před 5 let
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 5 let
Pracovní doba Servis karavanů Česká Lípa: PO - ČT 7-11 12 - 16
Pá 7-11 12 - 15

Víkendy ZAVŘENO
takže volat a e-mailovat,že nezvedáme telefony je zcela zbytečné.I my máme nárok na volno a věnovat se rodině.
Děkuji za pochopení Prokopová.
martulinmartulinČlen
Přidáno před 5 let
přesně tak, lidi si nějak zvykli, že v době mobilních telefonů, mu musí opačná strana zvednou telefon vždy a v jakoukoliv dobu......

má zkušenost je hlavně v neděli kolem oběda......
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 5 let
Dobré téma...

KARAVANYPRO, Po-Pá 8:00 - 17:00, víkendy a svátky zavřeno nebo po dohodě.

Mimo uvedenou pracovní dobu jsme ochotni řešit AKUTNÍ, zdraví ohrožující, situace. (Satelit, který neladí družici počká do pondělí, není nutné ho řešit v neděli v 8 večer. To že neuvidíte 3896tý díl Ordinace v zahradě nikomu zdraví neohrozí, naopak možná prospěje).

Děkujeme za pochopení,
Brabcovi.
PepiPepiČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Tomas Brabec napsal:

Dobré téma...

KARAVANYPRO, Po-Pá 8:00 - 17:00, víkendy a svátky zavřeno nebo po dohodě.

Mimo uvedenou pracovní dobu jsme ochotni řešit AKUTNÍ, zdraví ohrožující, situace. (Satelit, který neladí družici počká do pondělí, není nutné ho řešit v neděli v 8 večer. To že neuvidíte 3896tý díl Ordinace v zahradě nikomu zdraví neohrozí, naopak možná prospěje).Naprosty souhlas.;)

Děkujeme za pochopení,
Brabcovi.
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 5 let
Tomas Brabec:
Tohle mě pobavilo a vykouzlilo mi na tváři úsměv - samozřejmě je to pravda a já s tím souhlasím (y)
P
paveldČlen
Přidáno před 5 let
Hoši a je to tady ... anarchie v Český Lípě... už se mi to blíží k chajdě. Doufám, že brzo napadne sníh a dál jak do Stružnice se to nedostane!!!!
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Karel Prokop, martulin, Tomas Brabec, Pepi, PetrDubi, paveld

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,701,398 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17877 sekund | Průměrně za: 0.17877 (0) sekund | Dotazy: 78 | Použitá paměť: 1.84MB/2MB