Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 obytné auto Rimor SEAL 95P Plus: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

obytné auto Rimor SEAL 95P Plus

Poslední aktualizace před 5 let
M
MedeniceNováček
Přidáno před 5 let
Ahoj všichni,
dlouhou dobu jsem byl pouze čtenářem Caravan24.cz, ale nyní se na vás obracím s otázkou, prosbou o radu.
Obytku jsem si s manželkou vždy pouze půjčoval z půjčovny, máme za sebou hodně výjezdů ( naposledy letos v říjnu - BiH, MNE, Albánie - úžasné, měli jsme naposled Bürstner Ixeo Time IT 726 30 EDITION ) Ale nyní uzrála doba, že už si musíme pořídit auto vlastní ( jak zde bylo již mnohokrát napsáno - jednou zkusíš a nemůžeš jinak ).
Mám vyhlédnuté auto : Rimor SEAL 95P Plus - nové, model 2018, cena cca 1200000,- Kč, předváděcí z autosalonu, najeto dle inzerátu 750 km ( je mi jasné že se bude muset dovybavit )
Prosím, má někdo zkušenosti s touto značkou ??
Vím, že Rimor není prémiová značka, ale jak je možné, že nové auto je levnější cca o 600000,- Kč než jiné značky ( Adria, Burstner, Carado atd. ) Vždyť podvozek, motor, technické vybavení je u každého výrobce nástaveb stejné.
Na čem tedy Rimor ušetří ?? Mám to brát tedy jako ( nikoho se nechci dotknout ) Rimor např. Dacia a třeba Adria např. Octavia ?
Všem děkuji za případnou odpověď. Dík Ahoj
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Medenice

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,034,641 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12136 sekund | Průměrně za: 0.12136 (0) sekund | Dotazy: 43 | Použitá paměť: 1.56MB/2MB