Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Ctek dual: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Ctek dual

Poslední aktualizace před 5 let
Pavka01Pavka01Člen
Přidáno před 5 let
Chtěl bych se zeptat,kdo máte v autě namontován tento Ctek dual. V sobotu jsem ho namontoval a zarazilo mě napětí které pouštěl do trakční aku.180Ah.Po nastartování drželo napětí 14,9V,po pár minutách ubral na 14,5-6.Je to ok?
J
jurasetNováček
Přidáno před 5 let
ano je to ok (je-li to 12V baterie).
Standardně se nabíjí 14,0 až 15,0V , takže nabíječka by měla být OK. Napětí se mění podle toho jak je baterie nabitá, nedivil bych se i nižšímu.
U všech nových nabíječek doporučuji po 20 min. nabíjení zkontrolovat jejich teplotu, když se nedá udržet v ruce , obyčejně moc nevydrží.
D
DudlajsaciČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj, ještě jsem takovou nabíječku neviděl. Chápu to správně, že tuto nabíječku lze napájet solárním panelem a na druhý kontakt třeba alternátorem auta či lodního motoru a tím nabíjet provozní baterii? Funguje dobře i ze soláru? Jak velký solár je nutný? Je to lepší než nabíjet přes solární regulátor? Zkušenosti a spokojenost? Děkuji za info... Venca
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 5 let
Mám ji cca dva roky. A dobrá. Ano, nabíjení je možné z altíku od motoru. A dalším stejnosměrným zdrojem do napětí 22 V. Mám na to solár 150 Wpa, který má 19,76 V. Po nabití nástavbové, dobíjí i startovací baterii.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
MirekJPMirekJPČlen
Přidáno před 5 let
Mám taky dva roky a maximální spokojenost. Je to solární regulátor, booster a odpojovač startovací baterie v jednom, takže pro vestavbáře super. Jediný limit je, že můžeš připojit solár max 22V, takže máš omezený výběr panelů. Už tu o něm bylo docela dost napsáno, taže projeď historii.

Já mam panel tenhle:

https://www.i4wifi.cz/Solarni-panely-...UFREE.html
D
DudlajsaciČlen
Přidáno před 5 let
Děkuji za info projdu starší vlákna. Dřív jsem vůbec nevěděl, že taková nabíječka existuje a laboroval s připojením normální nabíječky přes měnič napětí, ale bez úspěchu. |Díky
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Pavka01, juraset, Dudlajsaci, Franta REZAC, MirekJP

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,710,115 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15916 sekund | Průměrně za: 0.15916 (0) sekund | Dotazy: 75 | Použitá paměť: 1.82MB/4MB