Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Vyhřívání sedaček: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Vyhřívání sedaček

Poslední aktualizace před 5 let
pavel1971pavel1971Člen
Přidáno před 5 let
Zdravím,má někdo zkušenosti s montáží vyhřívání pod potah pilotních otočných sedaček?(sundat a nandat zpět originální čalounění z alcantary)
https://www.autok...2018-11-06

Třeba něco takováho?
L
lusyČlen
Přidáno před 5 let
Mam toto vyhrivani dodelane do sedacek v normalnim aute. Je to Ok. Nerozpoznas od origose z vyroby.
pavel1971pavel1971Člen
Přidáno před 5 let
Zdravím,
Najde se tu někdo,kdo má zkušenosti s čalouněním předních sedaček?
Sundat potah,nandat potah?
KubrticeKubrticeČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj,
nám letos Ježíšek nadělil tohle https://www.manca...-d1546.htm :) a je to super a montáž taky zvládneš :D
Martina
Dan LT35Dan LT35Člen
Přidáno před 5 let
Já jsem teda doteď rozebíral jen koncernové (VW) sedačky, teď teda i ISRI a zatím to bylo na stejném principu: po krajích potah zafixován na takovém kedru, který je jen zaohnut na hranu konstrukce sedačky a tím šponuje potah. Veprostřed to drží na drátech, které jsou všité do potahu a protaženy takovými rukávky a fixované na háčkách do kostry sedačky.
Myslím, že to bude všemožně podobné.
Tzn. sundat a nandat potah mi přijde jednoduché. Pokud to tedy nebude našité nebo nasponkované nějak přímo na konstrukci. Což by ale bylo takové "levné" řešení... To jsem viděl jen na takových těch obyčejných tuningových poloanatomech.

Nebál bych se to rozebrat a vyhřívací dečky vložit.
Hlavně pořádný kabely a relé k tomu.
VW LT 35 KRS Active Line
P
paveldČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj jak říká Dan , je to velice jednoduché. Jen u pilotek je potřeba nejdřív sundat loketní opěrky. Mezi sedačkou a opěrkou je na trubičce otoče imbus.. Jen ho najít. Sundat potah jde snadno . Bacha na ty drátky. které šponují látku. Dole se nejdřív rozpojí plastová kedrová lišta. Já to pak hodil na 40 do pračky.
malinamalinaČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj, před 3týdny jsem montoval přesně stejný typ vyhřívání do osobního auta, mám pár fotek, můžu také poradit případně po telefonu.... 777 657 478
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: pavel1971, lusy, Kubrtice, Dan LT35, paveld, malina

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,581,673 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14470 sekund | Průměrně za: 0.1447 (0) sekund | Dotazy: 75 | Použitá paměť: 1.82MB/4MB