!Prázdninová soutěž skončila!

Mediální partner

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
www.karavanypro.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 35

· Členové on-line: 5
mjarek, ferdasan, JaMaNe, Jirka a Hanka, martindo

· Registrovaní členové: 11,966
· Nejnovější člen: Medenice

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

Haudke
09.11.2018 16:11
Prodám Fiat Knaus r.v. 2005 výborný stav, alkovna, 4 místa, najeto 130000, krátký vzadu má homologovanou přídavnou bednu, tel: 603482592 e-mail haudke@centrum.cz

PeJa
07.10.2018 18:46
Chtěli bychom tímto poděkovat LÁĎOVI za báječný sraz v Kostelci, všechno bylo super včetně i jídla a snad i pro nás objednat tam nahoře to krásné počasí. Díky Láďo,, zdraví Pepa a Jarka

jarda a danka
07.10.2018 17:44
Prodám našeho mazlíka fiat ducato1.9TD registrace 5/200 s alkovnou spaní pro 5 jízda 4, najeto 108500 cena 295000 tel.702878818

serbik54
30.09.2018 19:28
Poděbrady, prosím, která žena odložila svoji bundu a nechala ji v kempu na lavičce má ji uloženou v restauraci k vyzvednutí.

r73
29.09.2018 23:56
Zdravim, prosím o radu, kde se dá na konci října lyžovat v Rakousku a parkovat hned u sjezdovky. Díky

campi-shop.cz

Číst diskuzi

Caravan24 » TECHNIKA » Dotazy
 Vytisknout diskuzi
El.vypouštění odpadu
Jaký doporučíte elektroventil na vypouštěni odpadní vody,nebo jaký používáte?Popřípadě od jakého výrobce.
Díky Jarda

Upravit
Měl jsem klapku s relátkem. Bohužel i v klidovém režimu žere hodně proudu. Navíc byla hodně choulostivá na nečistoty v nádrži. A to už notnou řádku let odpadní nádrže očkuji bakteriemi do septiků. Teď vyvíjím odpadní ventil na principu servopohonu od firmy Lufberg.
Věř ale, že nejspolehlivějším řešením je řešení ruční a úplně ideální je nikoli kulový či šoupátkový ventil ale prachsprosté koleno které otočením dolů sajrajt vypustíš.

Upravit
Dej si klasický kulák potřebnýho průměru a na něj něco podobnýho https://www.aliex...7586daed91
TomTP přiloženo následujícíobrázek:
vstiek_43.jpg

Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest

Upravit
Diky Tome,už objednávám.

Upravit
TomTP napsal:

Dej si klasický kulák potřebnýho průměru a na něj něco podobnýho https://www.aliex...7586daed91

Ahoj, koupil jsem ho nedávno, ale ještě nestihl namontovat, ale má jednu nevýhodu, není
vodotěsný. Tak nevím jak dlouho vydrží, když se do něj dostane voda.

Upravit
Taky ho mam ale na dálkové ovládání tady jsem ho koupil:https://www.aamobilmarket.cz/bezdratovy-elektricky-ventil-estop-es-02w/d-14389
Na aute co jsem měl tak tam jsem koupil na Ebay taky na dálkáč stál kolem 120 euro.
na fotce je ten Německej
pilinis přiloženo následujícíobrázek:
_57_8.jpg

Já Honza a Gábina a obytné auto Fiat Dukáto 2,3 96Kw

Upravit
petak napsal:

Tak nevím jak dlouho vydrží, když se do něj dostane voda.

Tak se obětuj, vem lavor a otestuj, ať víme jestli ho máme kupovat SmileGrin
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest

Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.32 sekund
178,857,523 návštěv