Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Ahoj: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Ahoj

Poslední aktualizace před 5 let
L
LenkaKNováček
Přidáno před 5 let
Ahoj,
už nějaký ten pátek koukáme s manželem na tyto skvělé stránky a necháváme se inspirovat těmi co mají více zkušeností než my.
Jsme mladá rodinka Martin43, Lenka33, Daník8, Šimonek2
Vše začalo úplně nevinně manžel si udělal radost, koupil Ford transit a dal se do díla...
Před 3 lety jsem si klepala na čelo co to vlastně dělá, že určitě nejsem typ člověka co by takto chtěl cestovat a najednou je z toho obrovský koníček celé naši rodiny.
martulinmartulinČlen
Přidáno před 5 let
hihi, zdravím podobné blázny :-)

Manželka se taky trošku brání, ale jinak super, zatím pohodu narušuje jen dvouletá slečna a její předčasná puberta :-)

Takže máte vestavbu, ale to už musí být trošku stísněné se dvěma dětma, ale určitě jste to zvládli.

Jezdíte po CZ nebo i zahraničí ?

Hodně spokojených kilometrů. (y)
L
LenkaKNováček
Přidáno před 5 let
No jo jak jsme to začali řešit tak jsme byli jen tři:-) Ale zatím to máme vyřešené tak že máme nad nohama zavěšenou cestovní postýlku a zatím se to dá....ale už pomaličku pokukujeme po něčem větším. Ale pořád chceme zůstat u dodávky ….Naše první větší cesta byly 3 týdny v Polsku kde jsme spali převážně na divoko a Polsko se nám tak zalíbilo, že jsme se tam vrátili ještě několikrát. Naposledy letos-BIESZCADY. Moc nás neláká stát týden v kempu v CHorvatsku….Pomaličku už plánujeme příští rok máme v plánu Rumunsko a to minimálně na 3-4 týdny - ať už to stojí za to.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj ! Vítám.

U nás mě spíše do budování dodávky popoháněla žena.
Jinak na příští rok to taky asi vidím na Rumunsko.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
camperboycamperboyČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj, minulý měsíc jsem dostavěl svoje čtvrté auto, plus několik dalších pro kamarády, kteří mi protislužbou dělají omítky, podlahové topení apod. na rekonstruovaném domě za Prahou.
Je to krásný koníček, je to závislost, kolikrát řveš bezmocí když se ti něco nedaří, kolikrát v noci nespíš a vymýšlíš schemata rozvodů vody, plynu, el.
Ale když ti potom malý andílek, malá dceruška, řekne táto mohla bych jít dneska hají do autíčka, já tam mám krásné sny a pořád myslím na ty naše cesty. Potom zamáčkneš slzu a řekneš si, že ty tisíce hodin na autě strávené nebyly vniveč. Tak vítej ve klubu závisláků mistře a GOOD LUCK!

Oprava, až teď jsem si všimnul, že vlákno založila paní. Tak hodně štěstí Lenko a občas pohlaďte manžela po hlavě a vlepte mu pusu. Stavět obytnou dodávku je totiž technologicky náročnější než stavět dům!!!!
Upravil camperboy dne 09.11.2018 18:26, před 5 let
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 5 let
...aby si ty tvoje rady v předposlední větě nepřehodila.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: LenkaK, martulin, Franta REZAC, camperboy

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,721,970 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14519 sekund | Průměrně za: 0.14519 (0) sekund | Dotazy: 75 | Použitá paměť: 1.82MB/4MB