Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 měření plynu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

měření plynu

Poslední aktualizace před 5 let
dcpajadcpajaČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj, používáte někdo tuto váhu? Funguje? Díky za info
https://www.svetkaravanu.cz/digitalni...n=zbozi.cz

Automatické sloučení 16.11.2018 11:23:
To opravdu ještě nikdo nekoupil?
Upravil dcpaja dne 16.11.2018 12:23, před 5 let
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

dcpaja napsal:

Ahoj, používáte někdo tuto váhu? Funguje? Díky za info
https://www.svetkaravanu.cz/digitalni...n=zbozi.cz

Automatické sloučení 16.11.2018 11:23:
To opravdu ještě nikdo nekoupil?


Asi 3x jsem ji montoval. Nikdo ji nevrátil tak to asi funguje :-)
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 5 let
To vypadá super, jen nevím co to udělá když si ta lahev za jízdy povyskočí na rigolu nahoru/dolů jestli to ta váha přežije. :o
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
S
stovaČlen
Přidáno před 5 let
Zdravím odešel mně truma level check po 3 letech tak jsem pořídil toto
https://www.svetk...nu-v-lahvi

docela to funguje chvíli to trvá než se to načte rychlost aplikace srovnatelná s aplikací od epsolaru. Po výměně lahve se to musí zkalibrovat zadat taru a jeto. ukazuje to i odhad podle aktuaní spotřeby jak dlouho to ještě vydrží. Bál jsem se otřesů za jízdy ale zatím v poho.lze nastavit i alarm při poklesu na zadaná procenta telefon zapípá. zkratka zatím spokojenost.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 5 let
Mám to asi 2 měsíce funguje, ale už jsou tam třetí baterky a cca. 2x se to zaseklo a pomohlo baterie vyndat a zas tam dát , používám se Samsung A5. moc nadšený z toho nejsem ...
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
NytrakNytrakČlen
Přidáno před 5 let
Mně W8 funguje bez problému, zatím tři měsíce, baterky stále původní co přišly s váhou. Mobil CAT S61. Jen jsem musel upravit kaslík na bombu, aby se mi o láhev neopíraly věci, kazí to přesnost.
Upravil Nytrak dne 13.06.2019 09:34, před 5 let
H
hymer662Člen
Přidáno před 5 let
Používám váhu na kufry v cestě plynu mám manometr. Funguje 100%. za malé peníze.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 5 let

Citovat

Nemilany napsal:

Používám váhu na kufry v cestě plynu mám manometr. Funguje 100%. za malé peníze.

Čili mincíř. Takže musíš lahev před zvážením odpojit a vyndat.
Fun
Smile
S
stovaČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Mám to asi 2 měsíce funguje, ale už jsou tam třetí baterky a cca. 2x se to zaseklo a pomohlo baterie vyndat a zas tam dát , používám se Samsung A5. moc nadšený z toho nejsem ...


Zdenku jestli máš ten senso 4 od goku tak je to divný baterky tam mám 3,5 měsíce a apka ukazuje že jsou na 100% Zatím se mně to neseklo taky používám koreu ale honor spíš mě vadí delší odezvy ale jak jsem psal u solaru epsolar je to také pomalejší. ale pořád daleko rychlejší něž ultrazvuk nebo váha. Skus to reklamovat až kleknou baterky tak napíšu kolik vydržely.

Automatické sloučení 13.06.2019 20:22:

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Mám to asi 2 měsíce funguje, ale už jsou tam třetí baterky a cca. 2x se to zaseklo a pomohlo baterie vyndat a zas tam dát , používám se Samsung A5. moc nadšený z toho nejsem ...


Zdenku jestli máš ten senso 4 od goku tak je to divný baterky tam mám 3,5 měsíce a apka ukazuje že jsou na 100% Zatím se mně to neseklo taky používám koreu ale honor spíš mě vadí delší odezvy ale jak jsem psal u solaru epsolar je to také pomalejší. ale pořád daleko rychlejší něž ultrazvuk nebo váha. Skus to reklamovat až kleknou baterky tak napíšu kolik vydržely.
Upravil stova dne 13.06.2019 21:18, před 5 let
stova Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
H
hymer662Člen
Přidáno před 5 let

Citovat

fun napsal:

Citovat

Nemilany napsal:

Používám váhu na kufry v cestě plynu mám manometr. Funguje 100%. za malé peníze.

Čili mincíř. Takže musíš lahev před zvážením odpojit a vyndat.
Nemusim, chvili premysleni a realizace.
B
BeryČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Nemilany napsal:

Citovat

fun napsal:

Citovat

Nemilany napsal:

Používám váhu na kufry v cestě plynu mám manometr. Funguje 100%. za malé peníze.

Čili mincíř. Takže musíš lahev před zvážením odpojit a vyndat.
Nemusim, chvili premysleni a realizace.


Jako že bomba na mincíři furt visí ? .-)
Predom Prespol N126a (1976) a Beyerland Vitesse 4.00 CT (1987) za utahanou Octavkou 1,6 LPG ... samozřejmě ne současně :-)
Ondra, Kačula, Franísek, Mařenka a chlupatej hlídač Bobinka
LerryLerryČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Bery napsal:

Citovat

Nemilany napsal:

Citovat

fun napsal:

Citovat

Nemilany napsal:

Používám váhu na kufry v cestě plynu mám manometr. Funguje 100%. za malé peníze.

Čili mincíř. Takže musíš lahev před zvážením odpojit a vyndat.
Nemusim, chvili premysleni a realizace.


Jako že bomba na mincíři furt visí ? .-)


Ahoj - nepodelíš sa s Tvojím nápadom ako odvážiť zapojenú? Viacerých by si potešil. Vopred Ďakujeme (y)

Automatické sloučení 21.06.2019 10:04:

Citovat

Lerry napsal:

Citovat

Bery napsal:

Citovat

Nemilany napsal:

Citovat

fun napsal:

Citovat

Nemilany napsal:

Používám váhu na kufry v cestě plynu mám manometr. Funguje 100%. za malé peníze.

Čili mincíř. Takže musíš lahev před zvážením odpojit a vyndat.
Nemusim, chvili premysleni a realizace.


Jako že bomba na mincíři furt visí ? .-)


Ahoj - nepodelíš sa s Tvojím nápadom ako odvážiť zapojenú? Viacerých by si potešil. Vopred Ďakujeme (y)

Dlouhá chvíle přemýšlení - alebo to bol výstrel do prázdna a meria tak ako ostatný :D
Upravil Lerry dne 21.06.2019 10:04, před 5 let
ujezdaciujezdaciČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj,
váha W8 funguje bez problémů s ocelovými lahvemi. Ale moje hlava moc nefunguje. S plastovými lahvemi (propan od Kralupolu) se mě to kastlíku nevleze. Protože jsou o trochu vyšší.
Takže přemýšlím, co s nimi. Zatím leží 2 kusy v garáži. Nic to nežere. Ale kdyby jste měl někdo zájem, tak je přenechám za nějaký rozumný peníz.
Aleš+Olga
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: dcpaja, Tomas Brabec, Zdenek a Alena, stova, Nytrak, hymer662, Fun, Bery, Lerry, ujezdaci

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,661,539 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22011 sekund | Průměrně za: 0.22011 (0) sekund | Dotazy: 122 | Použitá paměť: 2.22MB/2MB