Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 kryt komínku truma: BURZA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

kryt komínku truma

Poslední aktualizace před 5 let
Daniel La StradaDaniel La StradaČlen
Přidáno před 5 let
Nevíte prosím někdo náhodou o použitém náhradním dílu - kryt komínku Truma - viz obrázek?
www.fresa.sklep.pl/images/mini/3/6/36a53726305ea079bc02d8dbb9e4ea6e.jpg
Nejlevnější nový jsem našel za 700,-, což mi za kousek plastu připadá opravdu docela dost a to dokonce i když je tam ten nápis Truma. Ne, že bych to nakonec nekoupil, když to jinde neseženu, ale kdyby někdo o tom dílu náhodou věděl, budu moc rád za info. Díky
H
hymer662Člen
Přidáno před 5 let

Citovat

Daniel La Strada napsal:

Nevíte prosím někdo náhodou o použitém náhradním dílu - kryt komínku Truma - viz obrázek?
www.fresa.sklep.pl/images/mini/3/6/36a53726305ea079bc02d8dbb9e4ea6e.jpg
Nejlevnější nový jsem našel za 700,-, což mi za kousek plastu připadá opravdu docela dost a to dokonce i když je tam ten nápis Truma. Ne, že bych to nakonec nekoupil, když to jinde neseženu, ale kdyby někdo o tom dílu náhodou věděl, budu moc rád za info. Díky

Najdi si vlákno, kde se řeší 3D tisk. Je tam odkaz na již připravené 3D schémata, zdarma ke stažení.
Alternativa je ve volném sw na netu si nakreslit a vygenerovat soubor nebo najít někoho kdo umí CAD.
Lidí co mají 3D tiskárnu je celkem dost i nabídku na foru najdeš. Odhad ceny 80-150 Kč...
Pokud budeš mít soubor, tak ti mohu zajistit 3Dtisk.
Daniel La StradaDaniel La StradaČlen
Přidáno před 5 let
Nemilany> díky moc, dobrá rada, jdu hledat
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Daniel La Strada, hymer662

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,148,421 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.11474 sekund | Průměrně za: 0.11474 (0) sekund | Dotazy: 62 | Použitá paměť: 1.71MB/2MB