Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Prodám Alkovnu Dethleffs 5881 2,3JTD: BURZA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Prodám Alkovnu Dethleffs 5881 2,3JTD

Poslední aktualizace před 5 let
PetrMPetrMČlen
Přidáno před 5 let
Prodám Fiat Ducato Dethleffs A 5881, druhý majitel, první v ČR, rv. 2004, najeto 204000 tis km, motor 2,3 Jtd - 81kw, délka 6,4m, výška 3m, šířka 2,23m, celková do 3,5 t - doložnost 600kg - kontrolováno na váze, 6 míst na jízdu, 6 spaní, 3 stropní okna, 3.5m markýza Omnistor, nosič na 3 kola, vzadu palandy, po sklopení spodní palandy velká garáž také možno 3 až 4 kola, nádrž na čistou a odpadní vodu, topení a bojler Truma 10 l, chemické WC a SOG, stabilizační nožky při kempování, zadní náprava měchy, spotř. 11 l, chladnička s příd. cirkulací vzduchu 12V, 220V, PB, nový regulátor duo-control, druhá baterie 160Ah, parkovací čidla a kamera, měnič 12-220V 300W, vnitřní LED osvětlení, motoricky bez problému, v 140tis rozvody, před 6tis. spojka, spolehlivý vůz, jen nasednout a kamkoli vyrazit, nemá klimatizaci, interiér pěkný nezničený, v oknech a dveřích roletky a síťky proti hmyzu, hodně odkládacích skříněk,
Cena 540.000Kč ,
https://auto.bazo...-23JTD.php
Upravil PetrM dne 29.10.2018 20:34, před 5 let
PetrM Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
PetrMPetrMČlen
Přidáno před 5 let
K autu mám ještě zimní polokabát od firmy Konig.
Upravil PetrM dne 31.10.2018 16:09, před 5 let
PetrM Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
mbmbČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

PetrM napsal:

K autu mám ještě zimní polokabát od firmy Konig.


(y)
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
PetrMPetrMČlen
Přidáno před 5 let
UP
PetrMPetrMČlen
Přidáno před 5 let
UP: Nová cena 520.000Kč, Jsem o ni i ochoten jednat. Pokud by si někdo chtěl auto prohlédnout, budu v pátek a v sobotu na výstavě v Brně.
PetrMPetrMČlen
Přidáno před 5 let
UP. Nová cena 500.000Kč
PetrMPetrMČlen
Přidáno před 5 let
UP. K autu jsou 2x sada kol (Z+L)
Důvod prodeje je nákup nového vozu.
PetrMPetrMČlen
Přidáno před 5 let
Aktualizace: snižuji cenu k jednání 450.000Kč.
Máme vybrané jiné auto. Jsem přesvědčený, že ten kdo se rozhodne auto převzít, zažije stejně jako my krásné zážitky z cest (viz můj profil a galerie) a auto mu bude dál skvěle a spolehlivě sloužit tak jako nám. Staral jsem se o něj jak o vlastní ;)
furgonfurgonČlen
Přidáno před 5 let
poslána SZ
Jarda a Zuzka
Fiat 2.3 Carado 448
PetrMPetrMČlen
Přidáno před 5 let
UP: Plynová instalace má nový regulátor Truma Duo control CS, který umožňuje automatické přepnutí z prázdné lahve na druhou plnou.
PetrM Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
mbmbČlen
Přidáno před 5 let
Kde bereš ty nové lahve s propanem?:D:|
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
PetrMPetrMČlen
Přidáno před 5 let
Od nejlepšího dodavatele v Praze https://www.carav...lookup=472
mbmbČlen
Přidáno před 5 let
(y)

Citovat

PetrM napsal:

Od nejlepšího dodavatele v Praze https://www.carav...lookup=472
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
PetrMPetrMČlen
Přidáno před 5 let
UP. Prodejní cena stále 450.000Kč, Přikládám foto garáže, která vznikne sklopením spodní palandy. Je možné tak převést "skoro" cokoli. To my bude u nového vozu opravdu chybět, dnešní výrobci to už tak u žádného auta nedělají.(připomínám délka auta je 6,4m)
PetrM Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
PetrMPetrMČlen
Přidáno před 5 let
UP.
Auto stále čeká na nového majitele. Je zazimované, a protože už mám nové, jeho další cesta bude už jen s někým, kdo si pro něj přijede. Tak neváhejte, jaro je tu co by dup. :)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: PetrM, mb, furgon

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,667,180 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18943 sekund | Průměrně za: 0.18943 (0) sekund | Dotazy: 110 | Použitá paměť: 2.02MB/2MB