Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Ducato H3 prasklina v zadních dveřích: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Ducato H3 prasklina v zadních dveřích

Poslední aktualizace před 5 let
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 5 let
Jelikož je v ČR vestavbářů jak šafránu, chodím na moudra na německé fóra, abych byl v obraze. Zatím se mě to vyplatilo, neboť jsem dost věcí vychytal ještě v záruce nebo v počátečním stádiu.

Posledním " hitem " je prasklina ve dveřím - jedná se o problém vysoké verze H3, prasklina se objevuje na zadních levých dveřích v horní třetině v pravo, na prolisu. Bohužel je délky kolem 1-2 cm a tak je snadno přehllédnutelná, když začne reznout je už asi pozdě.... Výskyt je na všech ročnících od 2007 výše ( ročník 2018 nevyjímaje ).

Davám to sem pro info, snad se to nebude nikoho týkat, al za kontrolu to dle mého stojí.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 5 let
Ano. Je to v té části prodloužení ( zvýšení ) dveří. Bývá často kdekoliv podýl. Vesměs blízko pantů.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
camperboycamperboyČlen
Přidáno před 5 let
Také mám 2 cca 1cm praskliny. Já to neřeším- zatím to nehnije ani se nijak extremně nerozšiřuje. Kamarád měl jednu, ale dlouhou, tak si s tím pohrál a zaletoval jí zevnitř. Od té doby má klid.
Fakt je ten, že mít praskliny na nějakém sotva zajetém ročníku 2017 by mě asi mrzelo.
Ducatovy-KajaDucatovy-KajaČlen
Přidáno před 5 let
Ony ty zadní dveře praskají u jakékoliv výšky, není to problém jen u H3, prasknout umí i u H1. Udajně jsou to slabé plechy. A zřejmě na to bude mít vliv i citlivost zacházení při zavírání dveří. Nejčastěji to praská v okolí pantů, ale umí to prasknout i v ploše.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Vajglon Hnuson, Franta REZAC, camperboy, Ducatovy-Kaja

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,025,604 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13436 sekund | Průměrně za: 0.13436 (0) sekund | Dotazy: 67 | Použitá paměť: 1.77MB/4MB