Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 stavba předstanu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

stavba předstanu

Poslední aktualizace před 5 let
S
sarikČlen
Přidáno před 5 let
Zdravím,koupil jsem předstan o rozměru 5,5 m dlouhý a 3,5m široký předstan ( na obalu byla nálepka MEXICO SA- nevím jestli je to název předstanu) k tomuto předstanu jsou dva obaly tyčí a zdá se mě že jich je nějak hodně, například na horní co se dává pod kedr tak jsou čtyři a potom je tam hodně tyčí co jsou svislé (vertikální)
Kolik se dává tyčí já bych řekl že ty horní pod ten kedr budou nejspíš tři a potom kolik tyčí svislých se dává na konec (čelo ) také tři?
a dávají se ještě mezi karavan a tyto tyče mezi ně další? respektive kolik tyčí svislých (vertikálních) se celkem dává.
Předem děkuji
L
LakyČlen
Přidáno před 5 let
Takto ti nikdo neporadí ,dej odkaz na typ výrobků nebo foto , to máš jistě k přívěsu . Jsou i jiné lepší a jednoduchší co do montáže .
Žijeme jen jednou.
S
sarikČlen
Přidáno před 5 let
Mám to na obytnák-auto, bohužel koupil jsem to na inzerát a fotku k tomu nemám-ani na inzerátu nebyla akorát na obalu je ten nápis mexico sa. jinak měl jsem to rozbalené je velice zachovalý rozměr jsem udal podle změření horního dílu. Bývalý majitel také nevěděl protože to koupil a pak prodal karavan-bez tohoto předstanu Akorát mě připadne že tam možná bude o několik trubek asi víc. Nebude mě zbývat až bude trochu počasí tak zkusit aspon tu konstrukci nějak složit.
ivan64ivan64Člen
Přidáno před 5 let
Ahoj,
pravděpodobně se jedná o XL předsíň, protože základní předstany mají hloubku 240cm. Na stany tvé délky tj. 5 a více metrů se už používá i více tyček než základní 3, takže v tvém případě jsou u zákl. konstrukce 4 body uchycení a XL předsíň má dvojitou konstrukci za sebou, to znamená že jedna je dlouhá 240cm a na ní navazuje druhá téměř stejná do celk. délky 350cm, proto je tam tolik tyček. Tak to je moje zkušenost se stavbou XL stanu. Pokud máš nějaký dotaz tak napiš SZ. Ivan
jenuldajenuldaČlen
Přidáno před 5 let
zdravím, k předstanu jsem kdysi dostal tento návod. byl velký, celoroční, měl 5 tyčí. třeba to pomůže.
Honza, Gábina, Honzík a Radek
jenulda Připojili následující soubor:
pedstan_-_stavba.pdf [Nejsou k dispozici žádné informace / 129 stažení]
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

sarik napsal:

Zdravím,koupil jsem předstan o rozměru 5,5 m dlouhý a 3,5m široký předstan ( na obalu byla nálepka MEXICO SA- nevím jestli je to název předstanu) k tomuto předstanu jsou dva obaly tyčí a zdá se mě že jich je nějak hodně, například na horní co se dává pod kedr tak jsou čtyři a potom je tam hodně tyčí co jsou svislé (vertikální)
Kolik se dává tyčí já bych řekl že ty horní pod ten kedr budou nejspíš tři a potom kolik tyčí svislých se dává na konec (čelo ) také tři?
a dávají se ještě mezi karavan a tyto tyče mezi ně další? respektive kolik tyčí svislých (vertikálních) se celkem dává.
Předem děkuji


Ahoj, tady https://www.strec... v části Dokumenty k Rapido Club Evolution je návod na stavbu předstanu v PDF a je tak hezky vidět kostra stanu, teoreticky by Ti to mohlo pomoct.
Jinak já mám ke stanu ještě ještě apex (ložinici), která se připíná k bočním dveřím a ta má samostatnou kostru - vlastní pytel s tyčkami...
Nebude něco podobného i u Tebe? Nemáš i dvě látky?
S
sarikČlen
Přidáno před 5 let
bude to asi předstan XL a je tam nejspíš 6 tyčí svislých (vertikálních)
Jestli tam je ještě nějaká ložnice nevím protože nemám místo kde to těd postavit,
ale je docela možné že tam něco podobného bude protože se mně zdá že tam je nějaká plachta navíc
R
RudyČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

sarik napsal:

bude to asi předstan XL a je tam nejspíš 6 tyčí svislých (vertikálních)
Jestli tam je ještě nějaká ložnice nevím protože nemám místo kde to těd postavit,
ale je docela možné že tam něco podobného bude protože se mně zdá že tam je nějaká plachta navíc

Měl jsem podobný zvětšený předstan u karavanu. Měl taky dvě řady podpěrných trubek (6 svislých). Poprvé to složit nebylo úplně jednoduché. Poté, co se to povedlo opatřil jsem jednotlivé trubky proužky elektrikářské izolační pásky v různých barvách. První řada 1 -3 proužky červená, druhá řada 1 - 3 proužky modrá... atd. označení jsem si zapsal do přiloženého schématu. Podruhé už to byla hračka.
Vypadal jako ten na obrázku. Přední stěnu bylo možno různě posouvat a zvětšovat tak vnitřní prostor nebo pergolu před stanem. Ten návod už bohužel nemám, prodal jsem stan spolu s karavanem. Možná budeš mít schéma uvnitř stěn nebo v pytli s trubkami.
Upravil Rudy dne 12.11.2018 14:19, před 5 let
Rudy Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Joe KingJoe KingČlen
Přidáno před 5 let
Mám podobný typ jako odkazoval v návodu Jenulda (https://photos.app.goo.gl/WFtRyJCYguaWKFPBA ) na Knaus 550, akorát těch tyčí "od Kedru" a svislých v čele je tam 5 párů- další pár vždy v půlce té střechy.

Postavit to poprvé byl docela hlavolam, když pak člověk ví, co kam patří a má někoho k ruce, tak to jde i celkem rychle (20 minut), na fotce postaveno provizorně na Lipně, kde jsem si nepohlídal šířku stání a kdybych to roztáhl na plno, tak jsem přelézal do sousedního
P
PatriotČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj i ja dnes stavěl předstan...tedy pokoušel jsem se ale jak říkate na poprve nic moc:o...dnes jsem proštudoval toto vlkano a zitra bych rad vyzkoušel vaše cene rady(y).
Ale mám ještě jeden dotaz,na netu jsem našel že je dobré před nasazovánim stanu do vodící lišty dat nebo namazat...konkretně tam daval ,,Agua tex ale tady jsem jej nenašel...nevíte někdo něco jiného...poradíte....?děkuji
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj. Používám na lehké zasouvání kedru do lišty silikonový olej ve spreji. Rovněž tak na zipy, které jsou na verandě (předstanu) použity, stačí jedno ošetření na celou sezonu. Čáo, Pepa
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 5 let
Velmi doporučuji pořídit si pojistný pás https://hellors.c...FTEALw_wcB

Mě to při silném větru (samozřejmě když jsme byli pryč) nadzvedávalo předstan tak moc,že se uvolnily tyče a ty, plandajíc, se mírně pokřivily. Jelikož mám tyče skládací - zasouvací, tak rovnání, aby to šlo složit a zejména poté zase rozložit bylo fakt dost veselý.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: sarik, Laky, ivan64, jenulda, dukecz, Rudy, Joe King, Patriot, Doskocil, TomTP

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,038,503 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18217 sekund | Průměrně za: 0.18217 (0) sekund | Dotazy: 101 | Použitá paměť: 2MB/4MB