Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Truma topení: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Truma topení

Poslední aktualizace před 5 let
S
sarikČlen
Přidáno před 6 let
Potřebuji namontovat do obytnáku plynové topení truma- které je po opravě.
Jelikož jsem auto koupil že celý vnitřek byl vymontován tak nevím jak které věci mají být správně zapojené. Jedná se mě o hadici co je na odvod spalin. Jak má být zajištěná tato hadice v tomto topení, podle přiloženého schéma to vypadá že je nastrčená dovnitř pak je tam O-kroužek a taková objímka, jenže to sice utěsní že spaliny nejdou mimo hadici, ale není to jištěné proti vypadnutí hadice. Nevíte někdo jak to má být správně děkuji
https://www.karav...do-03-1993 Je to v odstavci Traumatic SL(P) od 07/1991 do 03/1993
MichalllMichalllČlen
Přidáno před 5 let
O- kroužek - podložka a všechno stáhne takovej třmen kterej se zahákne za výstupky na tělese topení.
S
sarikČlen
Přidáno před 5 let
Jo Michale dík už to mám udělané a truma funguje , akorát jsem dal samostatně tlačítko na zapalovač (jiskru) nebot jak už jsem psal originál od toho ventilu bylo stále sepnuté- je to závada nebo to tak má být?
A pak mám jěště dotaz, jak se toto topení vypíná, zkoušel jsem to různě ale vypnout nejde, musím zavřít přívod plynu na ventilu,který je pod dřezem.
Co se týče toho automatického zažehnutí plamene který po zhasnutí po větru automaticky znovu zapálí, bych asi měl možná strach, nebot jak jsem to zkoušel tak byl vítr a též mě to zhaslo zrovna jsem byl u toho a téměř hned jsem to zapálil, jenže za ty asi 2-3 vteřiny se tam nashromáždil plyn, a to stačilo že po zažehnutí to pěkně buchlo až vyletěla ta hadice na odvod spalin
myslím že v takovém případě by bylo asi lepší chvíli počkat
MichalllMichalllČlen
Přidáno před 5 let
Vypíná se to tím ventilem kterej reguluje teplotu..... proti směru hodin přidává a po směru ubírá až vypne. Na vrchu toho ventilu je obyč mikrospínač na zapalování. Když topení bouchne nesmí vyletět ta komínová trubka !!!! Máš to málo dotáhlý . Už po cca.5 minutách chodu s vypadlým komínem začne řvát čidlo na oxid a cejtit není nic !!!! Bez toho čidla ani ránu .
S
sarikČlen
Přidáno před 5 let
Právě i když to dám co nejvíc doprava- po směru hod. ručiček tak mě to nevypne
a hoří to slabým plamínkem. co se týče toho čidla tak to také koupím
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: sarik, Michalll

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,689,938 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15226 sekund | Průměrně za: 0.15226 (0) sekund | Dotazy: 62 | Použitá paměť: 1.69MB/2MB