Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Rozmrazovani zamrzle vypustni trubky odpadni nadrze: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Rozmrazovani zamrzle vypustni trubky odpadni nadrze

Poslední aktualizace před 6 let
DiscoverfunDiscoverfunČlen
Přidáno před 6 let
Ja mam sice moje 2 odpadni nadrze ve dvojite podlaze kde je rozvod ohrivani topeni ale v zime po vypusteni nadrzi jeste z nadrze chvili kape voda do
vypustni roury a protoze je ta roura uz mimo podlahu venku, namrzaji kapky vody na sebe az roura komplet zamrzne, vyzkousel jsem uz vyhrevny
drat, namotany zvenci na rouru az ke vstupu do podlahy, potom taky vyhrevnou Folii, taky namotanou na vystupni rouru a taky jsem jeste rouru
s vyhrevnym kabelem zvenci 3cm kolem dokola isoloval, ale to vsechno nepomohlo (v horach ve 25' mrazu) tak jsem si udelal tepelnou sondu,
vzal jsem tvrdsi 2polovy kabel, na jednom konci jdem naletoval keramicky odpor 75 ohmu/20W , (je maly a slaby), ten jsem obalil 2komponentnim
Epoxiden, ktere se ze dvouch slozek hnete jako testo dohromady, (dostane se v baumarktech), udelal jsem takovou bambuli kolem toho odporu
a na druhem konci jsem pripojil stekr, Kabel je Dlouhy 2m, pripojim ho na 12V, strcim do roury a za 5 min je roura rozmrazena, ten odpor se ohreje
pri 12V na 45'C a spotrebuje 5W = 0,4A, a kdyz mam pripojku proudu,tak jsem pouzil sitovy menic od noteboku ktery dava na vystupu 20V, tim se
sonda ohreje na 85'C, potom rozmrazuje jeste o hodne rychleji. Ten odpor se dostane koupit v kazde opravne televisi nebo u Conrada za par korun.
Kdo by chtel plan a fptku te sondy at ma posle emailovou adr. na SZ a ja poslu ten plan navodu a fotografii te sondy emailem.
Honza
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Discoverfun

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,728,278 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.09305 sekund | Průměrně za: 0.09305 (0) sekund | Dotazy: 50 | Použitá paměť: 1.63MB/2MB