Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Pneu Pirelli: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Pneu Pirelli

Poslední aktualizace před 5 let
sedmasedmaNováček
Přidáno před 5 let
Ahoj kamarádi. Uvažuji o koupi letních pneu Pirelli Carrier Camper 215/70r15. Už mi jednou bouchla guma a bylo to možná proto, že jsem foukal na 5,5 atm. a max. tlak vyznačeny na pneu byl nižší. Proto bych rád věděl jaká je max. hodnota huštění těchto gum. Internetoví obchodníci nemají prý přístup do skladů a nejsou schopni mi poradit. Nepoužívá někdo tyto pneumatiky a byl by ochotný přečíst hodnotu max. huštění z boku gumy? Popř získat tu informaci jinak? Určitě nejsem sám koho to zajímá. Předem děkuji.
jirka
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj, vloni jsem je koupil a jsou super. Jedna za cca 2800,-. Jeden den jsem koupil, druhý den jsem je měl doma. Hustím je na 4,6 atm. Je na nich vyznačeno 4,8..
Upravil Sapuki dne 12.10.2018 22:40, před 5 let
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj, já kupoval pneu na motorku a chtěl jsem dopředu vědět DOT přímo těch kusů, které mi pošlou.
Kupoval jsem tady, https://www.pneuo...d-2502800/
přivezli je na prodejnu, zavolali mi, řekli DOT obou kusů a když jsem řekl dobrý, beru, tak mi je teprve poslali...
BartBartČlen
Přidáno před 5 let
Jen pro doplnění, jedním z faktorů ovlivňující maximální možný tlak vyznačený na pneumatice je index zatížení pneumatiky a také rychlostní index.... Podle toho je pak vyznačen max. tlak.
HHHHČlen
Přidáno před 5 let
Na pneu je údajů více

Napsat jen Pirelli Carrier Camper 215/70r15 je trochu málo

důležité jsou i další čísla mez zatížení , max rychlost a pro obytné auto ještě maximální tlak !!!!

když kouknu na internet tak tyto pneu jsem našel s indexem nosnosti 109 to znamená 1030kg to do 3500kg stačí ale tento index nosnosti má většinou max huštění 65 PSI to je 4,48 BAR a huštění na obytných autech je běžně 5-5,5 Bar za tepla i 6 BAR to je
cca 87 PSI a na to skoro nikdo nekouká proto bouchla.

Pěkný den Honza
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: sedma, Sapuki, dukecz, Bart, HH

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,039,314 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20240 sekund | Průměrně za: 0.2024 (0) sekund | Dotazy: 65 | Použitá paměť: 1.74MB/2MB