Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 kde zoženiem ventil 5,5 bar na ocelový disk?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

kde zoženiem ventil 5,5 bar na ocelový disk?

Poslední aktualizace před 5 let
ivoiivoiČlen
Přidáno před 5 let
Podarilo sami zohnať oceľové disky na Ducato.
Hľadám k ním ventily ktoré udržia aj tlak 5,5 bar pneumatík pre karavan.
V mojom pneuservise nemajú, našiel som na webe len Wurth ktoré mi nepredajú lebo sú len veľkoobchod....
Máte pre mňa tip, kde by som ich rýchlo zohnal? (Najlepšie Bratislava alebo na internete s dovozom do SR)

Ako vždy vopred ďakujem za tipy a rady.
bambulabambulaČlen
Přidáno před 5 let
Jsou to ventilky na náklaďáky a udrží až 15 barů. Jsou kovové a v každém slušném pneuservise je objednají.
Katka a Vlasta
R
Roman MarsalaČlen
Přidáno před 5 let
Presne toto som aj ja dnes riešil. Chcel som dat prezuť gumy kvoli tomu, aby prehodili ventilky za oceľové. Pozerali na mna jak žaby z prachu. Ze načo? Vraj netreba a ani ich v dvoch servisoch v BA nemali. Tak kašlem na to.
Roman 42, Iveta 40, Marek 10
DiscoverfunDiscoverfunČlen
Přidáno před 5 let
zajed si do rakouska k Iveco-servisu, tam ty ventily maji, ja jsem je koupil v nemecku u Iveco, protoze pumpuji moje Pneu na 6,2 Bar a ty gumove ventily vydrzi 2 roky a potom se ta vulkanisace okolo ventilu odtrhne a ventil zacne uchazet ted mam vsechny kovove a mam pokoj.
Honza
jirkajjirkajČlen
Přidáno před 5 let
Kupoval jsem v Auto Kelly asi 30kc kus
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 5 let
Tedy to se divím,že na Slovensku mají problém,u nás jsou běžné.Málo kdo má na dodávce ty gumové,nevydrží ani těch 5 let.Zrovna před týdnem jsem přezouval a automaticky mi je dali,s tím,že jiné na takové auta ani nedávají.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
ivoiivoiČlen
Přidáno před 5 let
Asi to nebude problém zohnať v pneuservise pre nákladné vozidlá. Ja chodím len do takého malého pneuservisu na sídlisku kde sa netreba objednávať mesiac vopred. Predpokladám, že nič väčšie ako moje Ducato tam nikdy neriešili tak sa ani nečudujem, že ich tam nemajú.

Automatické sloučení 14.10.2018 09:48:
Vybavené. Zohnal som v pneuservise kde robia nákladné vozidlá.
4 ks za 13 € bez balenia alebo označenia, tak verím, že budú OK.
Upravil ivoi dne 14.10.2018 08:48, před 5 let
ivoi Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: ivoi, bambula, Roman Marsala, Discoverfun, jirkaj, Mirek a Jirinka

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,030,217 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14653 sekund | Průměrně za: 0.14653 (0) sekund | Dotazy: 74 | Použitá paměť: 1.8MB/4MB