Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Mover cuká: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Mover cuká

Poslední aktualizace před 5 let
P
PolisNováček
Přidáno před 5 let
Zdravím, mám karavan s moverem Truma . Když jedu dopředu normálně jede a nic nedělá. Jakmile vsak začnu couvat tak cuká a nemá výkon. Neumite někdo poradit? Dekuji
Upravil Fun dne 19.10.2018 06:17, před 5 let
JardaK2JardaK2Člen
Přidáno před 5 let
Asi bych zkusil přepojit motory z řídící jednotky - přepólovat tzn. změníš smysl jízdy moveru. Pokud se to bude chovat stejně bude problém v řídící jednotce což asi sám neopravíš. Pokud se bude cukat dopředu tak to bude v motorech např. opotřebované komutátory. Spíše bych si typnul na vadu v jednotce.
Jarda,Hanka,Anetka,Tomášek a Kačenka, VW CADDY CROSS 4motion - Burstner Belcanto 490TK
P
PolisNováček
Přidáno před 5 let
Děkuji moc za reakci, zkusim to a dam vědět. Ještě jednou diky
mafi8mafi8Člen
Přidáno před 5 let
Klidně by mohly být zatuhlé převody, tedy rozdělat, vyčistit a promazat (rozchodit).
P
PolisNováček
Přidáno před 5 let
Díky za reakci,ale to už jsem udělal a nepomohlo. Zítra na tom jdu dělat tak uvidíme.

Automatické sloučení 22.10.2018 06:56:
Zdravím, tak jsem všechno zkusil a po přepojování motoru bylo všechno stejné. Nicméně jsem motory rozdelal a vyčistil, nic jim není ,uhlíky , ložiska, všechno OK. Pak jsem si sednul k jednotce , ze budu poslouchat co všechno spíná a co ne a ejhle karavan jezdil vpřed i vzad bez jediného cuknuti. Prodloužil jsem anténu u jednotky a zatím se zdá, ze je všechno OK. Problém snad vyřešen. Děkuji za rady.
Upravil Polis dne 22.10.2018 05:56, před 5 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Polis, JardaK2, mafi8

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,028,388 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13984 sekund | Průměrně za: 0.13984 (0) sekund | Dotazy: 63 | Použitá paměť: 1.72MB/2MB