Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Mariazell v zimě: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Mariazell v zimě

Poslední aktualizace před 5 let
Trip Ja-RoTrip Ja-RoČlen
Přidáno před 5 let
Krásný podzim všem,
rádi bychom v prosinci navštívili Mariazell i s lyžemi. Má někdo zkušenosti s možností přespání v zimě v tomto středisku ? Popř s přesunem do Semmeringu ? Máme tahače 4x4 a karavan.
Děkuji.
Jarka + Roman+ Štěpán + Kuba + 2 kníračí slečny ( Magie a Berry )
V
vladkamarekČlen
Přidáno před 5 let
Lyžovat se dá také v Hochkaru kde jsme byli loni na Velikonoce čtyři obytky a jeden karavan (přívěs). Při sněžení obtížnější výjezd do cca 1600m (asi šest Km) www.skiing-parkin...
Trip Ja-RoTrip Ja-RoČlen
Přidáno před 5 let
Děkuji, oblast Hochkaru a Lackenhofu známe. Letos bychom rádi do Mariazell.
Jarka + Roman+ Štěpán + Kuba + 2 kníračí slečny ( Magie a Berry )
D
DDTČlen
Přidáno před 5 let
… víte, jak se dostat od dojezdu zpět k nástupní lanovce? Jezdí tam skibus nebo se to dá sjet na lyžích?

PS: Chtěl jsem přidat obrázek, ale nejde mi to, třebaže má jen 232kB.

Je tady:
https://uloz.to/!bH1M7v8U9XRc/screens...mapycz-jpg
Knaus Van i650MEG, 2017
Upravil Fun dne 10.10.2018 14:02, před 5 let
DDT Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Trip Ja-RoTrip Ja-RoČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

DDT napsal:

… víte, jak se dostat od dojezdu zpět k nástupní lanovce? Jezdí tam skibus nebo se to dá sjet na lyžích?

PS: Chtěl jsem přidat obrázek, ale nejde mi to, třebaže má jen 232kB.

Je tady:
https://uloz.to/!bH1M7v8U9XRc/screens...mapycz-jpg


Poslal jsem SZ.
Jarka + Roman+ Štěpán + Kuba + 2 kníračí slečny ( Magie a Berry )
M
mariaČlen
Přidáno před 5 let
dostala se ke mně informace o lyžování v Annaberg u Mariazell. Víte někdo, jaké to tam je a jestli se tam dá nocovat?
Díky
K
kyklopČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

maria napsal:

dostala se ke mně informace o lyžování v Annaberg u Mariazell. Víte někdo, jaké to tam je a jestli se tam dá nocovat?
Díky


Minulý rok som tam bol, nebol problém. Ešte pár dní predtým som im mailom poslal dotaz na možnosť parkovania obytky a na čo tiež odpovedali kladne, s tým, že zaparkujte na okraji parkoviska. Bolo to začiatkom marca....
M
mariaČlen
Přidáno před 5 let
díky.

Jaké je tam lyžování, má to smysl?
K
kyklopČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

maria napsal:

díky.

Jaké je tam lyžování, má to smysl?


Záleží na tom čo očakávaš, bol som tam, lebo tá ľahká časť bola ako stvorená pre začiatočníka (moja dcéra)

Citovat

:)
H
hymer662Člen
Přidáno před 5 let

Citovat

maria napsal:

díky.

Jaké je tam lyžování, má to smysl?


Na tvou otázku nelze smysluplně odpovědět s tím, že to nevyřeší tvůj problém, který v podstatě neznáme.
Nasměrování:
-stránky o lyžování v okolí Mariazell
-videa z lyžování v Mariazell
- atd.. to by ti mělo odpovědět na dotaz ? cit.: " ... má to smysl ? "

link např. https://snow.cz/stredisko/925-mariaze...azell/mapa
a jiné i interaktivní mapy.

Následné konkrétní dotazy, např. jak tam je plno o víkendu ? , dá se permanentka přenášet na jinou osobu, je tam možnost uschovat lyže a vysušit boty v skiboxu ? atd... a potom lze konkrétně doplnit informace do tvé "skládačky".
M
mariaČlen
Přidáno před 5 let
ještě jednou díky.

Myslel jsem si, že dotaz je z předchozí komunikace jasný, ale upřesním.

Měl jsem na mysli, jaké je tam lyžování ve smyslu svah. Krátký, prudký, dlouhý, upravený. Pro začátečníky/zkušené lyžaře apod.

V podstatě si to ale můžu vygooglit a nikoho tu zbytečně neobtěžovat, jak už jsem párkrát svým dotazem učinil. Holt jsem nepoučitelný.

O víkendu se tam zajedu porozhlédnout.
Trip Ja-RoTrip Ja-RoČlen
Přidáno před 5 let
Pěkný den všem,
vidím, že jsme se přesunuli od možnosti parkování v Mariazell k lyžování v Annabergu, což jsem určitě v položené původní otázce nezamýšlel.
Ale i tak děkuji za všechny příspěvky.
Jarka + Roman+ Štěpán + Kuba + 2 kníračí slečny ( Magie a Berry )
M
mariaČlen
Přidáno před 5 let
dlouho jsem přemýšlel, jestli to vrazit sem nebo do nového vlákna. Když už se tam objevil Hochkar a Lackenhof, říkal jsem si, že Annaberg je blíže. Pardon

Automatické sloučení 19.10.2018 17:57:
ještě pro doplnění, z několika zdrojů jsem dostal tohle místo 47.810, 15.290 a v létě jsem tam OA stát viděl.
Upravil maria dne 19.10.2018 16:57, před 5 let
Trip Ja-RoTrip Ja-RoČlen
Přidáno před 5 let
OK, děkuji, neber to osobně, máš pravdu je to blíže, ale otázka směřovala právě k Mariazellu.

Citovat

maria napsal:

dlouho jsem přemýšlel, jestli to vrazit sem nebo do nového vlákna. Když už se tam objevil Hochkar a Lackenhof, říkal jsem si, že Annaberg je blíže. Pardon

Automatické sloučení 19.10.2018 17:57:
ještě pro doplnění, z několika zdrojů jsem dostal tohle místo 47.810, 15.290 a v létě jsem tam OA stát viděl.
Jarka + Roman+ Štěpán + Kuba + 2 kníračí slečny ( Magie a Berry )
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Trip Ja-Ro, vladkamarek, DDT, maria, kyklop, hymer662

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,023,413 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23559 sekund | Průměrně za: 0.23559 (0) sekund | Dotazy: 109 | Použitá paměť: 2.04MB/2MB